Náš svadobný deň je 27.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky...aj vy ste si vybrali tento krásny dátum? Čo vás k tomu viedlo?Zhoda čísel ako nás?Alebo to, že môžete oslavovať až do pondelka, lebo je sviatok 29.8? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte pripájam sa máme tiež svadbu 27.8 a hoci žijem v BA pochádzam z východu od SNV a tak svadba bude na východe kde je celá moja veľká família :-D a už máme tiež okrem obleku a obrúčiek všetko... tak nech nám len to počasie bude peknučké 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ahoj v salone EL ti daju zadarmo aj zavoj bolerko vejar slnecnik a kabelku...ja som tam mala rezervovane saty tak viem...no nasla som krajsie na mna saticky tak som to zrusila ...a vybrala si si v EL?
Odpovedať
JEJ Ahojte baby, my sme mali svadbu 28.8. 2010 a mame zatial veeelmi pekne manzelstvo (aj ked este kratucke :) ) takze koniec augusta je pre mna magicky. Drzim prsty nech vsetko dopadne podla predstav ;-)
Odpovedať
@mata_ba dik za radu, asi niektore nevesty tak chodia...len nechcem vyzerat divno ked poviem predavacke aby to mojej kamoske ukazala ako sa vypina vlecka :-)
Odpovedať
@marianka123 ahoj ano vybrala som si v salone EL, mne sa najviac pacili sati MS :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ved to je uplne normalne..mna by to praveze ani nenapadlo,keby to nepovedala baba v salone...ona sama mi to poradila...
Odpovedať
popolnocne saty uz mate kupene??
Odpovedať
@dracica6663 ja popolnocne saty mat nebudem :-) pride mi to zbytocne...
Odpovedať
@princess007 a co budes mat?
Odpovedať
@dracica6663 no predsa svadobne saty :-) ved ich mam moznost mat ich len raz za zivot. tak si to chcem riadne uzit. nastastie moje saty su lahunke ako pierko, ziadne kruhy, ani nic podobne. takze su uzasne pohodlne a fakt sa tesim, ze si ich dam dole az raaano :-)
Odpovedať
@princess007 tak to potom chapem...ja budem mat okolo 5 ky na sebe takze urcite ich nebudem mat do rana a aj pretoze to je tradicia po odcepceni
Odpovedať
@dracica6663 odcepcenie budem mat aj ja, ale nie je pravidlo, aby sa nevesta prezliekla :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@princess007 ale je lebo od polnoci nie je uz nevesta ale vydata zena uz sa zacina manzelsky zivot
Odpovedať
@princess007 ja tiez nebudem mat popolnocky, ved to by som svadobne saty mala len par hodin na sebe- o stvrtej mame obrad a o par hodin by som sa uz musela prezliekat. Ja si ich chem tiez uzit. A aj peniazky usetrime.
Odpovedať
@janamaria tolko zase nestoja saty..mna vidu 20 eur
Odpovedať
@dracica6663 ale i zenich potom musi mat novu koselu, prip. kravatu, aby ladil... takze je to predsa len trochu viac. Ale to mas ozaj stastie, ze 20 eur...
Odpovedať
@janamaria cez net kupujem ...na tej stranke su lacne saty a mne sa pacia... :-) ja chcem saty take lednoduche aby som ich aj do prace v lete nosila... :-) vsak kosela tiez nestoji vela max. 20 eur...aj ked biela kosela sa hodi vsetkemu...a biele kosele doma ma...
Odpovedať
@dracica6663 ja som si tiez kupila krasne saty, ktore potom vyuzijem na dalsie svadby, ktore v tomto roku absolvujeme. Su krasne, super pohodlne - ako na mna site, a stali 75 E ;-)
Odpovedať
@sireen tak to je super, ja by som si nechcela kupovat spolocneske saty ktore by som uz nevyuzila a vyseli by v skriny...to je blbost...preto som si vyberala take ktore budem moct nosit aj na ,,bezne,, nosenie :-D
Odpovedať
presne tak ;-) super ;-)
Odpovedať
@dracica6663 ved ja viem, ze po odobierke sa nevesta berie uz ako vydata zena, ale nie je zakazane, aby mala na sebe potom stale svadobne saty :-D 8-) svadobne su prekrasne. take co sa davaju po polnoci si mozem dat kedykolvek... svadobne uz nikdy. za to, ze to "niekto" povedal, a tak sa to "robi", to nemusim robit aj ja :-) @janamaria presne, zbytocne vydavky. ale uuuplne zbytocne. dost som dala za svadobne saty a svadobne topanky, nie este kupovat popolnocne saty, popolnocne topanky, popolnocnu bizu, a manzelovi kravatu a koselu :-D svadba zozerie strasne vela penazi. lepsie je takto usetrene peniazky vrazit do svadobnej cesty, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa pridavam do klubu, aj my budeme mat svadbicku v tento den :) My mame 5. vyrocie 28., takze tiez sme si to dali takto, aby sa to lahko pamatalo :) Tak vam zelam vela stastia do buducnosti, snad nam prinesie ten den len a len stastie :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, pozeram ze uz viacere riesite popolnocne saty.... ja este stale netusim ake budu a kde ich zohnat :( vela veci mi este chyba a akosi nestihaaaam... ani topanocky svadobne este nemam. Neviete dat tip kde kupit lacno a dobre v BA? Aj na tie popolnocky uvitam akykolvek tip.
Odpovedať
@dafne13 na Obchodnej v Ba predavaju spoloc.saty. v AZ ...topanky kupis hocikde biele... :-D
Odpovedať
mate uz piesen vybranu na prvy tanec??
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja hladam popolnocne saty...u nas je tradicia mat po polnoci jednoduche cervene kratke saty aby sa na ne pekne uviazala biela zasterka s cervenou vysivkou a na hlavu sa viaze tiez taka satka biela s cervenou vysivkou ...tak ja mam problem najst take saty :-(...teda vo Viedni som take nasla ale boli mi male ...sice iba o trosicku ze som sa v tom necitila komfortne ale boli male ...tak hladam ...viete mi poradit tu v Ba kde zozeniem take cervene koktejlky ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja sa tiez pripajam... my mame svadbu tiez v tento den 27.8. Chceli sme 20.8. ale bohuzial nas pan farar je v tom case este na dovolenke, takze sme to museli o tyzden presunut :( ale aj tento datum sa mi paci, lebo vtedy ma moja sesternica meniny :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby uz to mame za necele tri mesiaceeee :) strasne to leti..... my sme akurat minuly tyzden uz poslali aj oznamka aby si rodina spravila plany na august a neodisli nam niekam na dovolenku. a rozmyslam nad manikurou na svadbu - davate si niekto robit gelove nechty? nemyslim take tie umele ale ze gel na svoje nechty prirodzene, vraj to lepsie vydrzi ako klasicka francuzska manikura. ale neviem, je to drahsie a potom to odstranovanie gelu tiez neni nic moc - mate s tym skusenost?
Odpovedať
Profilova fotka
@dafne13 ja rozmyslam nad francuzskou manikurou od essence - better than gel nails, len som to zatial u nas nezohnala....chcem si to kupit teraz a vyskusat, aby som vedela, ze ci to vydrzi....malo by to vydrzat 10 dni a ide to lahko potom odstranit
Odpovedať
@dafne13 ja urcite nechty si nebudem davat robit, necham si dlhsie narast a sama si ich namalujem...nikdy som si nedavala robit nechty a neviem ako by som sa obliekala a nemotorna by som aj veci chytala ...ja neviem...asi nedam si
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?