Náš dátum 7.6.2008. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, ma niekto podobne zmyslanie ako ja a moj partner? Este sa vlastne do vsetkeho len pustame, a nemame ani ponatia kde zacat... vlastne asi na Bojnickom zamku?! ...a hostina zeby v Penzione Adam pri Piestanoch?
Odpovedať
Profilova fotka
chcem to kupovat az potom v stredu, stvrtok, nechcem teraz, kym neviem, ci budem potrebovat, lebo inak ju asi moc nepotrebujem
Odpovedať
Profilova fotka
so sikmoockami? :-p blackrose tak pri Dome sa stretneme, my tam mame o 15tej sobas, mame tam byt radsej o 14,45 a to chceme tak, ze ked odideme z fotenia, tak ak bude cas rychlo odfotime okolo Domu :-) asi tam nebudeme jedine, ked tam su take pekne zakutia... inak budeme v meste, ale asi nie uplne v starom
Odpovedať
za podprdu... ja som si kupila pre istotu podprdu, aj ked neviem ci si ju pod saty dam, ale aspon ju mam. Ja mam maslove saty, tak som si kupila maslovu, ale myslim, ze maju aj bielu. V Avione v Triumph su krasne a nie tak strasne drahe. Dobre drzi bez ramienok. Zase zalezi na tom, aku nosis velkost. Ja mam "A" :-N a mne drzi dobre. My budeme pri Dome od 12 do cca 13:30 h. My mame tiez o 15. hodine sobas, takze tam o tom case nebudem. Ale zaaaaaaaaaavidim ti, ja som sa tam chcela vydavat... sme sa tam fakt mohli stretnut :-). Lenze moj drahy chcel mat sobas doma. Ale nevadi, uz som si zvykla. A rozosmiala si ma celym tym tvojim prispevkom :-) bol taky zlaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si kupila askusala som pod saty a sa mi zda lespie snou ale bez nej som neskusala to az doma poriesim ked uz budem mat saty. kupila som v H&m perfektna biela ramienkas a odopinaju, je pod korzetove saty s tymi silikonovymi pasikmi a uzasne drzi. ja neviem kam v ab sa fotit, chcela by som cintor kozia brana, potom neviem ci prezidenstka ci mesto ci sad janka krala :-| este aj do prace ideme vramci fotenia spravit si tu foto akokolegovioa a doniest im kolacky. neviem ako to postihame
Odpovedať
droby, tak toho budete mat v den svadby dost, ked aj do prace chcete zbehnut... a to sa u vas pracuje aj v sobotu??
Odpovedať
Profilova fotka
no, som myslela potom ze asi to, mne sa niekedy zadari ze sa rehocem na tom aj sama potom. Blackrose, zabudla som jak sa volas, furt mam chut napisat ti blacky :-) dik za tip, do avionu musim ist este pokupit veci, asi skusim kupit pre istotu. No, ja som Acko uz ai tiez, volakedy klasika 75B, ale neviem neviem, ci to nebude za A tentokrat :-D Dom je krasny, no u mna sa zas drahy prisposobil a vysiel mi v ustrety, lebo on sa dal pokrstit len kvoli mne a nepovedala by som ze je veriaci, takze to bol ustupok z jeho strany...no tak to sa tam asi fakt nestretneme, my budeme inde a pri Dome fakt mozno okolo tej 14,30-45, skoda Inak uz sa pytam asi piatykrat vas vsetkych, nedame potom nejake stretko?
Odpovedať
Profilova fotka
hej u nas sa robi denne od rana do noci. musim doniesk kolacky a vinko a pofotit sa tu, to sa tesim na "firemne" foto :-D ale potom sa uz asi fotit budeme len na jednom mieste :-| bola by sranda stretnut sa v den svadby na foteni :-D potom si mzome povedat ked nebdueme rozlietane po svadobnych cestach :-)
Odpovedať
Luci, volam sa Anka :-) Stretko by sme mohli dat po svadbe, ako mladomanzelky :-D Noo, v den svadby tri nevesty :-) to by bolo! Okoloiduci by sa riadne cucovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, potom som myslela tiez po svadbe...to by bolo fajn, my osobne na svadobku nejdeme, mame kopec roboty, mozno az zima alebo az buduci rok ;-) inak firemne foto, hehe, my s drahym mame spolu firmu, cize v den svadby budeme tiez spolu kolegovia a kocka, co u nas robi, je hostom na svadbe, takze tiez dame firemne foto :-p hehe drobatko pocuj a co sa vykaslat na fotky s nimi a kolace im hodit v piatok alebo ked ich budete mat v sobotu, nech to odnesu fotrovci a vy sa chodte fotit, nedalo by sa? ok Anka, uz si snad zapamatam ;-)
Odpovedať
ja si tiez myslim, ze by to bolo lepsie, vykaslat sa na pracu... teda, ak vam na tom velmi nezalezi. Lebo podla mna toho budete mat dost. A radsej by som mala nejake krasne fotky nas dvoch, nez fotky kolegov ;) Ak nie, tak ti to budem obcas pripominat Luci ;)
Odpovedať
Profilova fotka
nie ja musism mat foto z prace, na jednu sa obzvlast tesim potom ukazem uvidite preco ;-) :-) nejde mi okolegov a foto snimi, ale nas dvoch v praci, nehovorim dopredu , az ked sa podari ja ani neviem mame nak rozbehane leto, dovolenky a tak, este ani entusim kam ideme na svadobnu aspon viem kedy :-D
Odpovedať
ahaa, tak ak mate nejaky osobny plan pre to fotenie, tak potom ok :-) nech sa vam podari. my by sme radi isli na svadobnu cestu... velmi radi chodime na take dovolenky ako... apartman, stravovanie sa v restauraciach, obiehanie okolitych miest a pod. Preto mame radi chorvatsko alebo taliansko (juh). Ale tento krat by sme chceli nejaky hotel - all inclusive, nech to taka prava svadobna cesta. Preto rozmyslame nad Egyptom. Mozno to bude nakoniec nieco ine. Urcite to bude ale last minute. Pretoze vopred nevieme planovat co a ako a kedy sa nam podari z prace uvolnit a tak... ... nechame to na stastenu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
inak, dnes sme sa inak rozpisali... inokedy tyzden nic a teraz uz druha strana x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to veru hej, tiez sa divim, no nahodicka, malokedy sa tu stretneme v rovnaky cas. Inak Anka, to ste potom jak my, taliansko juh a aj sardiniu si hovorime uz dva roky, vzdy to je nakoniec chorvatsko s niecim. Minuly rok sme mali taky "cestovatesky", boli sme ked to nazvem dovolenky tak na piatich, ale to boli take veci ako Pariz, Rim, Praha a potom Chorvatsko, Nemecko, Luxembrusko, vzdy par dni..mimo chorvatska a ubytko bez jedenia a tulali sme sa kade sme chceli, ziadne cestovky, v tom Nemecku sme boli u kamosky. Tento rok sa kvoli tej robote neda, pojdeme urcite v lete do Chorvatska na nejaky tyzden, cize to bude taka mala svadobka, ale inak az v zime lyzovacka a to by som tak chcela, ze nejaky tyzden pred vianocami ist lyzovat a potom rovno niekam do tepla kludne aj cez vianoce na svadobnu cestu...no uvidime. Inak ak by buduci rok nebolo tolko roboty, tak chceme ist autom po Europe, na nejaky mesiac vypadnut, tak to tiez neviem, ci sa zadari. Toto musime stihnut pred dietatom, lebo potom mozem o tom akurat snivat. Drobatko, tesim sa na tie fotky, co to bude, my mame tiez vymyslene nieco ine, co tu moc nebyva, chcem to jak prekvapko, teda v zmysle miesta fotenia, neviem ci sem dam moc fotiek ale zopar asi urcite ;-)
Odpovedať
Lucka, tak to mate vazne podobne plany ako my. Na Sardinii sme boli pred dvomi rokmi. Sardinia je uzasna, nadherna, uchvatna :-) a urcite sa tam chystame vratit :-). Tiez planujeme taku dovolenku po Europe - Nemecko, Luxembursko, Svajciarsko, Francuzsko, Taliansko. Mame presne uz aj trasu, ale my by sme to potrebovali kvoli dovolenku (my sme zamestnani) stihnut max do 3 tyzdnov. Ale tiez sme to odlozili, ze tento rok nie. Tak uvidime... Minuly rok sme tiez boli Pariz a Mnichov 2x. Chceli sme ist este do Amsterdamu, ale to nevyslo. Radi chodime na take par dnove dovolenky po Europe. Vela vidis a oddychnes si. My s fotenim ziadne prekvapko nechystame :-( ale tesim sa na to. Vraj z fotenia su najlepsie zazitky zo svadby :-) Uz mi to vela ludi potvrdilo.
Odpovedať
Juchuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D :-D SHMU zmenil predpoved a prsat ma az v nedelu!!!!!! 8-) 8-) 8-) lyubka, to si ma sokovala s tou botanickou, zajtra tam zavolam a idem hladat plan B... poradte, kde sa fotite okrem centra v BA? Na hrade? V Medickej? Hmmmmmm...... Dokelu, s tým som nepočítala :-S witchka, ja som absolvovala patálie s podprdou, som vysoká, štíhla a prsia nikde... tak som si v parah musela vypočuť, že " také sa nevyrábajú" - rozumej korzetová, bez ramienok, vystužená 75A :-( No a nakoniec som našla v tom atlantis, alebo ako sa to volá, sedí perfektne, je pohodlná a stála okolo 500 Sk.
Odpovedať
Profilova fotka
pelemele ;-) dakujem za infosky, musim skocit cez vikend do toho avionu a skocim aj na zlate mrk tam je atlantis..inak tam maju pekne pradlo, take obyc bavlnene, ale celkom pekne a v pohode nositelne...viem o com hovorim, presla som asi pred dvoma rokmi z cipkovanych tanga nohaviciek na klasicke bavlnene x-)
Odpovedať
zasa o deň bližšie :-D uz len 8 dní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Anka inak tebe som chcela vcera pisnut, ze ano, tak to sme podobni potom, lebo presne jak hovoris, vela vidis, oddychnes si - resp. vidis a oddychnes si kolko chces lebo si to riadis sam. No, naplanovane presne to nemame - tu tour de Europe :-) - len krajiny, mesiac sme dali odhad, a sice zamestnani klasicky nie sme, ale tiez sa nemozeme este kedykolvek zbalit a odist, stale makame, nie sme jak nas kamos, co robit v podstate to iste len s trosku inym smerovanim, zacal skor a nie sam a teraz ma asi 50 zamestnancov a velku firmu...no nic, my budeme musiet vymysliet nieco ine, xixi. a k tomu foteniu este, prekvapko len miesto, lebo som odtial este nevidela fotky ale zeby nejake konkretne prekvapka to neee, aspon nie planovane. Ale na fotenie sa tesim aj ja. Anka a kde byvas? Ja som volakedy v Stupave, teraz su tam len nasi, odtial sa budem chystat. Svadobny pocko infoservis: Saturday, 7 Jun Times of clouds and sun. Winds from the NW at 17 km/h. High: 22 °C Realfeel®: 22 °C Toto by sedelo aj s Ilkom relativne, rano bol v telerane a buducu sobotu tam neboli ziadne zrazky a on hovoril teploty okolo 24-28. Pekny den nevesticky
Odpovedať
Lucka, tak to sme boli skoro "susedy" ;-) ja byvam v Lozorne :-) a svadbu - oslavu budeme mat (nakoniec) v Stupave v Kulturnom dome... Takze naozaj sa budeme cely ten den okolo seba minat :-) S tym pocasim by mi to ani tak nevadilo, keby bolo take ako si napisala. Len nech neprsi. Podla mna je lepsie, ked nebude hrozny hic. Co som ja pozerala pocasie, tak tam to vyzera takto: Sat Jun 7 Scattered Showers High 25°C Precip. Chance 30%
Odpovedať
Profilova fotka
Hehe, tak to je fakt haluz toto. A kde v kulturaku? sice som tam asi 10 rokov nebola, este jak tinedzerka na diske 8-) ale kde tam? Hore? Pocko tiez hlavne nech neprsi, ked bude okolo 25 to bude fajn podla mna. Si predstav tych nasich chlapov navlecenych v tych vsetkych veciach...aspon niekedy to mame lahsie :-)
Odpovedať
Kulturak je teraz komplet prerobeny, je uplne pekny. A budeme to mat dolu, vraj to byvala kinosala. Je to take mensie od klasickej miestnosti kulturaku a utulnejsie. Presne kvoli mojhu drahemu som myslela take pocasie. Fakt si ho neviem predstavit v tom obleku, koseli, veste nacpaneho a vonku by mali byt 30 stupnove horucavy. Chudaaak... Nam tiez podla mna nebude zrovna chladno, ale rozhodne lepsie ako oni ... no ved, nechame sa prekvapit, co na nas pocasie vymysli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt? ten kulturak myslim, hovorim, ze som tam sto rokov nebola, moze to byt fajn, zvonku som videla ze je prerobeny a je to dobre.. Ako ste dopadli s rozluckami nevesticky? ja dobre, dosla som o 6 rano domov s vysedivenym hlasom a brutalne znicenymi nohami, ale tak som sa dlho nevytancovala jak vcera... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem 7.6. na jednu svadbu, sice buducich novomanzelov nepoznam, ale idem ako doprovod...aspon po dlhom case pokukam ako to na svadbach chodi :))
Odpovedať
Profilova fotka
cicmon, to mozno skoncis u niektorej z nas nakoniec. a komu ides, resp. kde a kedy maju obrad? lebo aj ja mym pozvanych par hosti, ktori k niekomu patria ale ja som ich v zivote nevidla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ideme do Povazskej Bystrice - na svadbu istej Martine, je to krstna dcera mamy mojho draheho :) a kedze ja svadby velmi nemusim, tak sa strasne tesim :))
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to nebudeme my tu asi, povacsine sme tu bratislava a okolie...tak si to uzi :-) a vykukaj, co chces a nechces na vlastnej
Odpovedať
ahojte baby :-) uz len 5 dni nam zostava :-D ... ale po sobotnajsej rozlucke by som bola najradsej, keby som to mala az o dva tyzdne ;-) Dufam, ze sa skoro spamatam. Este teraz sa mi chce hrozne spat. Tiez sme koncili asi o 6-tej rano. Ale bolo super. Dlho som sa tak nebavila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
weddweather servis: SOBOTA 7.JÚN čiastočne oblačno 27°C 15°C relatívna vlhkosť: 46%, intenzita UV žiarenia: vysoká (7/12), východoseverovýchodný vietor 11 km/h 07.06.2008 SOBOTA 22/26 °C 15/11 °C Polojasno, ojedinele búrky alebo prehánky. 7.6.Sobota Max: 26˚ C Min: 14˚ C Mierne zamračené Východ Slnka: 4:53 Vietor: VSV 11 km/h Vlhkosť: 51% Zrážky: 10% Saturday, Jun 7 Partly sunny and very warm. Winds from the E at 6 km/h. High: 31 °C Realfeel®: 31 °C :-D :-D :-D ja uz som rozlucku rozchodila, musim si odrobit robotu dnes a zajtra, lebo ma potom slahne
Odpovedať
No pozerala som aj ja pocasie a velmi sa tym neriadim, pretoze sa to ani velmi neda. Proste verim, ze prsat nebude :-) Aj ja sa snazim makat, aby som kazdy den mohla vypadnut tak max. o 15:30 z prace. Na kazdy den mam tento tyzden nieco.... kto vie preco? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?