Náš dátum 7.6.2008. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, ma niekto podobne zmyslanie ako ja a moj partner? Este sa vlastne do vsetkeho len pustame, a nemame ani ponatia kde zacat... vlastne asi na Bojnickom zamku?! ...a hostina zeby v Penzione Adam pri Piestanoch?
Odpovedať
Profilova fotka
ja si to tiez pekne znacim v tabulke ku kazdemu zj poznaky ze ake to je odkial to je, kto to je a skrtam vybavene zaplatene aceny si pisem, no normalne detailny prehlad mam :-D hlavne ze su dolezite veci, ten hajzlik bude hlodat asi vzdy-ja teda neviem odist z domu, z parce, bez toho aby som nerozmysklala ci je vsetk ok, ci som nic nezabudla.. ale uz to kaslem dolezite mame a ak som zabudla njaky detail svet sa nezruti. no nech sa ti to z otcom cim skor urovna, hadam neprotestuje proti svadbe. :-|
Odpovedať
Ahojte :-) toho pochybovacneho maleho hajzlika mame asi vsetky... mne sa na striedacku sniva o svadbe a o skole. Jednu noc ratam vsetky sumy a odsrtavam v hlave co vsetko mam a co mi chyba zo svadby a druhu noc rozmyslam, co mam odovzdat do skoly ake prace este a co sa mam ucit :-( . Uz mi z toho teda poriadne hrabe. Ale uz som si povedala, ze nestresujem, skolu riesim len tak, aby som spravila co mam, viam ani o chlp. Ja uz musim vyriesit len tortu a vysluzky... na poslednu chvilu menime cukrarku :-S . Ale ved uvidime... no a popolnocne saty este stale nemam. Ziadne sa mi v obchodom a ani pozicovniach nepacia. Ziadne nie su podla mojej predstavy... asi sa jej budem musiet vzdat.
Odpovedať
Profilova fotka
je to asi vela aj skola pri svadbe este skusky do toho a nebodaj statnice. no to som rada ze to nemusim riesit. tortu zakusky a vysluzky najnovsie riesime, respektive to ma pod palcou mam ja am len hlavny dozor :-D a tortu si vyberam alebo ju odsuhlasujem, uz vybrala krasnu jahodovu aku robili v cukrarni odkial mame zakusky a torty. no takto vacsinou dopadne s predstavamiale chod pokukat mozno sa ti nakoniec nieco ine v skutocnosti zapaci a hned budes mat svoje satky. ja som kupila uplne neplanovane ani som na veltrh nechcela ist a predsa som sla aspon pokukat a par korun si zobrala a hned som kupila aj saty aj topanky aj drobnosti - este ze amma zasponzorovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute nevesticky, tak uz len tri tyzdne a sme panicky, o tomto case budeme my vitat kamosov, co pridu veceeeer, budeme podavat prasaaatko a ostatne chutovky tepleho a studeneho bufetu, celkom sa zacinam tesit. Drobatko ano, tatko strajkuje, resp. sa sam tak odpisal, ze na svadbe nebude, moze si za to sam, uz neriesim, aspon nebudem mat stres, ze sa to tam nejako poserie ;-)
Odpovedať
Caute baby :-) o chvilu uz z nas budu manzelky :-N leti to ako voda. Konecne mam po vsetkych skuskach, ktore ma pred svadbou cakali a po svadbe mam uz len jednu. Takze konecne si mozem uzivat ten krasny pocit, ze sa budem vydavat :-). Idem sa dnes este poobzerat po nejakych popolnocnych satach (najvyssi cas, no nie?) :-N A ideme uz pomaly chystat darceky pre hosti a menovky. Cez tyzden som mala skusku ucesu a make-up. Bolo to kraaaaaaaaane :-) ked som sa videla tak upravena so zavojom vo vlasoch... kamoske az slzy vyhrkli, bola zlata. A idem dnes este kupit servitky do svadobneho obchodu. A to uz bude snad aj vsetko co sa tyka priprav. Uz len tesne pred svadbou uviazat pierka s rozmarinu, ktory nam rastie v zahrade. Prajem Vam prijemne posledne dva tyzdne "slobody" :-) Ja sa na to manzelstvo nejako moc tesim :-D
Odpovedať
"z" rozmarinu... sorry za chybicku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sa nam to krati takto o dva tyzdne uz budeme len doladovat posledne a chystat sa, sa mi az verit nehcce, ja uz mam vsetko pre seba vcera dosli svadobne sperky a dokoncila som popolnocne. uz len njake detaily, etikety na vinko a menovky, kolace dnes objednane torta tiez :-) a tesim sa zatuial ziadne stresy
Odpovedať
Ja uz vlastne sperky tiez mam.. uz asi dva tyzdne, som sa Vam ani nepochvalila. Krasne riesne perly na krk a prave perly mam nausnicky :-) Uz sa neviem dockat obliekania :-)
Odpovedať
ja neviem uz od stastia pisat, ci co??? :-N ... riesne su riecne, nie hriesne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D rozumeno :-D no super to musi byt pekne fotecku nemas? ja akurat rozmyslam aku tortu spravit na bud piatok na rozlucku so slobodou :-| na pobavenie :-D
Odpovedať
hmm, fotku perliciek nemam... ale pridala som aspon fotky licenia a ucesu... mozes pozriet vidis, mna to nenapadlo, my tiez budeme mat rozlucku buducu sobotu :-) dobry napad. My si robime rozlucku doma a spolu. Ziadne delenie... ja sama s babami a moj drahy s chalanmi. Takto to budeme mat pekne spolu.
Odpovedať
Profilova fotka
pekny uces a fajny mejakp, ja ani na skusku nemam cas mozno to necham na ostro, kocke co ma lcii verim tak sa nebojim, ale zas istotas je istota. ale fakt uz neviem kedy.drahy ani nerobi ropzlucku on ma posedenie s rodinou piatojk pred svadbou u nich doma v nr. a ked sa ja budem lucit doma tak s babami a on bude vpraci do polnoci, a my len tak pooslavujeme u nas doma a ked sa budeme bavit tak niekam vybehneme, ale to len skor take male posedenie bude
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute kocky, blackrose, pekny makeup, fakt, aj vlasky aspon takto zozadu. rozlucka so slobodou - my sme mali mat dnes, teda sex aj ide - s jeho kamosmi a kamoskami a ja nejdem, vcera mi vysekavali osmicku a som uplne out. Predtym mi uz dve trhali a bola som v pohode, tato nebola este uplne vyrastena, tak sa rezalo dasno a tahalo a sekalo, ono same o sebe to az take desne nebolo jak teraz. Uz je tomu den a ja mam stale strpnute pery a bradu, bola som tam cez den, ze to asi neni uplne ok, ale vraj moze byt, ze mi pichli blizko nervu alebo donho a ze to potom dlhsie trva kym to odtrpne, no fasa. Takze zostavam doma, nieco si porobim do robotky kedze som tomu cez den moc nedala a zakuklim sa vecer do postele. Idem si este draheho odviezt do mesta a potom uz len domeno. To by nemalo vobec zmysel ist na rozlucku, byt na tabletkach, v klischte krc, ze neviem moc rozpravat ani usmiat sa ani nic a ist po dvoch hodinach domov... Ja som nechcela spolocnu rozlucku, lebo spolu byvame, robime, takze sme de facto spolu 24 hod denne/7dni v tyzdni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, aj vy sa tak strasne tesite na nas velky den?Konecne budeme raz stredobodom pozornosti vsetkych, vsetci budu chcet s nami tancovat, s nami sa fotit, proste budeme hviezdy. :-N Prosim poradte kde si mam kupit umelu kaliu do vlasov, alebo myslite ze moze byt aj zivá?Lebo asi nechcem korunku, teraz su in kvetinky...
Odpovedať
droby, witchka, dakujem za komplimenty :-) Uces je na fotke zle vidiet. Fotila ma kamoska do mobilu, takze nic moc. Ale ved potom ukazem svadobne fotky :-) Tu osmicku ti witchka vobec nezavidim :-( ja poznam trapenia zubov a pred svadbou to urcite nie je nic moc. Len nech ti to rychlo prejde. My sice spolu tiez byvame, ale aspon nepracujeme a radi si rozlucku spravime spolu :-) my by sme najradsej vsetko spolu robili :-D dufam, ze nas to po svadbe neomrzi. Vsetci nas teraz strasia, ze sa nemame brat, ze uz to nebude take super a pod. Uz mi tie reci lezu poriadne na nervy!! ]-( Preto Vam dievcata prajem Vsetko krasne v manzelstve, aby nam bolo stale rovnako krasne ako nam je teraz a aj lepsie!!! x-) lucida, podla mna moze byt aj ziva kala. Teda myslis kalu, vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano myslim kalu, no asi to skusim,len dufam ze mi neodkvacne :-p Blackrose aj ja budem mat take polorozpustene vlasy ako ty a podla mna nam v manzelstve bude este krajsie ako slobodnym,ja som na to velmi hrda 8-)
Odpovedať
tak baby, mám pre nás zlú správu - koncom budúceho týždňa sa má ochladiť a má pršať :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pelemele urcite to bude lepsie ako takýto hic.A prsat hadam nebude.Aspon kym nebudeme na hostine, tam uz moze... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pelemele nestrassss, odkial to mas? ja uz poskulujem po nete kazdy den, ale sak sa to meni jak v aprili...ale no takyto hit jak dnes, tak dik teda
Odpovedať
ahojte, witchka, aj Ilko dnes mal taká graf, a hádaj, kedy je 100% riziko zrážok? V sobotu samozrejme :-( Baby, máte alterantívu na indoor fotenie? My sme chceli v Botanickej, ale nie som istý :-o Kam pôjdeme, keď bude lejak?
Odpovedať
Profilova fotka
svadobny infoservis: Saturday, Jun 7 Very warm in the morning; otherwise, sunny. Winds from the NE at 19 km/h. High: 30 °C Realfeel®: 29 °C ale neverim ani tomuto ani ilkovi, uvidime buduci tyzden jak sa to bude podobat a podla toho vykoumame. indoor ani nehovor, ale asi jeden podnik v meste
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja zo vsadial pocuvam len odobriom pocasi na nas termin, nestraste, ja verim na pekne pocasie a vydarene svadby, inak to ani byt nemoze :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ma nestraste ja nemam ziadny nahradny plan a ani ho nechcem riesit, musi byt pekne a pelemele neviem ci budes moct ist sa do botanickej fotit, lebo v ten den sa tam kona sobas aj my sme sa tam chceli ist fotit a povedali mi toto, tak radsej si tam zavolaj a podla tohto to vyzera slubne http://pocasie.pozri.sk/predpoved-poc...
Odpovedať
baby nestrasteeeee... ...tri dni dozadu som sa pozerala na predpoved na tento vikend (kvoli rozlucke) a hlasili dazd, vcera som perala a malo byt slnecno a dnes zase hlasaju na sobotu dazd. Meni sa to tak strasne, ze na svadbu nam moze podla tych predpovedi aj snezit :-D Nezufajme... urcite bude krasne!!! A ak bude prsat, tak len STASTIE ;-) . Aj ked v tej chvili by som teda velmi stastna asi nebola. My mame nahradne fotenie v nejakom kastieli pri BA. Vraj tam chodi fotograf fotit, ked je skarede. Ale dufam, ze to nebudeme musiet vyuzit. Uz len 9 dniiiiiiiiiiiii x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemam ziadne interierove riesenie, v najhorsom sem v sobotu rano nabehnem pytata radu kde sa da fotit v interieri :-D ale krasne bude, ja sa len bojim ze ja sa nedokazem fotit pri slnku stale zmusim oci aj ked nie som proti slnko, budem mata si vsetky svadobne foto v okuliaroch :-D :-D
Odpovedať
ja mam tiez problem s ostrym slnkom. Najhorsie je, ked sa tam nachadza nieco biele... a ako nevesty sa bielej asi nevyhneme :-D. Mne biela farba na priamom slnku velmi vadi na oci. No ved uvidime na tie fotky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som dalsia do poradia so slnkom, no co, budu z nas take sedmickove sikmoocky :-D :-D :-D inak aj ja ratam s tym ze bude pekne a basta. inak to nemoze byt! pchchch
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj kde sa chystate fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, neporadite mi? ja som trosku skudla oproti tomu, co som si bola skusat saty, teda asi takych 5-6 kil myslim, samoska, ze kozy isli jak prve, neviem, ci nebudem potrebovat podprdu pod sv. saty....chcela som sa tomu vyhnut, lebo aj popolnocky mam usite tak, ze podprsenku tam nemam kde dat. V stredu idem na skusku siat cize tam uvidim ci potrebujem alebo ne, ale neporadite kde urcite zozeniem taku obyc bielu bezramienkovu? Jasne ze to istia shopingy, ja by som chcela lormar alebo nieco podobne, na parah teraz nemienim vyhadzovat prachy a co je lamarc, tam som si v zivote raz vybrala pekne pradlo. poradite? dikes
Odpovedať
witchka, vycarovala si mi usmev na tvari :-D :-D :-D my sa budeme fotit v starom meste a pri Dome sv. Matina... a taktiez aj u nas na dedine, ale tam len zopar fotiek na luke :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?