Náš dátum 7.6.2008. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, ma niekto podobne zmyslanie ako ja a moj partner? Este sa vlastne do vsetkeho len pustame, a nemame ani ponatia kde zacat... vlastne asi na Bojnickom zamku?! ...a hostina zeby v Penzione Adam pri Piestanoch?
Odpovedať
Profilova fotka
micka achoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauki :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, uz len 45 dní slobody nam ostava a potom uz budeme panicky(alebo panie)alebo panny no ved viete :-N My sme boli v sobotu na svadbe a kamaratka sa od dojatia rozplakala ked hovorila prísahu.Bolo to zlate,aj nam ostatným vyhrkli slzicky x-) No najtazsie sa mi zdal ten nastup k oltaru.To som mala zimomriavky tak dufam, ze tam dojdem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uf to vazne uz len tak maaalo? sak zosaliem, sediviet som uz pre svadbu zacala :-D :-D co ja viem ja sa zatial nicoho nebojim, ale zajtra mame prve stretko s fararom tak som mooc zvedava co to ako bude... snad nas pouci aj o tom ako sa ide k oltaru a podobne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, aj mňa to dnes napadlo, pozerám večer správy a tam že už len 45 dní zostáva do začatia EURO2008 - a keď som si tak vyrátala, že no do rici, to tuším začne rovno 7.6.!!! tak to sem reku napíšem a už ma ďalšia Lucka? predbehla. Ja som dnes bola u kaderníčky - to aby mi tie šediny už nebolo vidieť, xixi...ja som tiež bola v sobotu ale len na obrade a gratulovať na 2 svadbách a cítila som sa tak, čo ja viem? divne? hej divne, neviem prečo, že či pre ten pocit, že o chvíľu tam budem ja...bola podla mna kosa a to som si hovorila, že nechcem...radšej teplo jak šlak...drobátko aj my máme zajtra farárka, už ste boli na tej manželskej láske a plodnosti v trojičke? My to už máme za sebou asi od februára + 1 stretko s farárom, zajtra druhé, celkom to odsýpa :-) ľudí sme zosekali na +/- 80 (bez nás, nás som si tam jaksi zabudla zarátať, hehe). Že 45 dní slobody :-( :-. :-( :-. :-( :-. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Witchka ja som bola na svadbe kamaratke,sa mi zda ze si to pochopila inak.My uz mame nauky za sebou a bola to celkom sranda,aj mi to trochu chyba.My budeme mat 60 a veeela kamaratov vecer, takze to vytera an super zurku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lucida no neviem, jak si to myslela, resp. jak som to mala pochopit. Ja len konstatujem, ze to bolo take zvlastne si tam predstavit seba o par tyzdnov...zimomriavky som mala tiez, aj slzicky boli..a ti jedni mali evanjelicky sobas a ten bol super, dobra rec fararky, reci k veci, do zivota, ziadne frazy a hranie sa na neviem co....ten katolicky bol dost odveci.... nauka v poho, teraz sme dosli domov, tak idem nieco zjest bo som hladna jak vlk
Odpovedať
Profilova fotka
witchkamy sme tiez boli uz davno na tej prednaske, vcera sme mali kvazi prvu naukum skor zoznamenie s fararom a co to pekne nam povedal o manzelstve, este dve stretka nas cakaju. strasne to leti a vela veci mi este chyba.. chcela by som mat uz klud a nestresovat na pslednu chvilku co este neni, dufam ze nic dolezite enzabudnem a stale nemame matriku, snad nas nezrusia ked tam prideme :-|
Odpovedať
Caute babky :) uz som sa tu dlhsie nezastavila... ved ani nestiham :-( teraz ma nahana skuskove v skole a aj svadba... ale na stastie, uz toho vela mame vybavene. Na poslednu chvilu sme zmenili miesto hostiny, mame vybavenu cukrarku, u farara sme uz boli na jednej nauke, zenich ma oblek :-) (konecne!) a mam ZAVOJ :-). Uz sme sa stretli aj s fotografom a naplanovali fotenie. Straaaaaaaaaaaaaaasne sa na ten den tesim. Aj kvoli tomu, ze pripravy si moc uzivat nemozem (nestiham) a maj budem mat hrozne plny a stresovy, tak dufam, ze vsetko stihnem a na nic nezabudnem :-S droby, my sme si museli matriku vybavit este pred stretnutim s fararom, bez toho nas ani prijat nechcel.
Odpovedať
Profilova fotka
fuu, nam farar povedal ze staci ist kedykolvek na matriku mal dokonca par co matriku vybavil v piatok pred sobasom. mozno aj tym ze je to mala dedinka je to ine. tak verim ze sa podari, v najhorsom to spravime tam odkial mame farara - v sastinskej bazilike, kraaaasnej, len neviem co potom s oznameniami :-D ked som ich dnes pracne polepila a popisala adresy. a zistila ze mi este chybaju :-| to je skoda ze si nemas cas uzit pripravy, ale hlavne ze to mate povy7bavovane a uzijes si hlavne svadobny den apotom cestu a budes mat este cas na uzivanie si manzelstva :-)
Odpovedať
:-) droby tak to mas pravdu :) svadbu, cestu a manzelstvo si budem uzivat plnymi duskami :-) ... my uz oznamenia mame odoslane. Este ked nas niekto napadne, tak ho hodime do schranky, alebo posleme, ale inak to uz mame. Minuly tyzden sme obiehali vsetkych znamych. My sme si dali spravit 120 oznameni. A zatial nam ich este asi 20 zostalo. Dali sme radsej viac ako menej.
Odpovedať
Profilova fotka
no to mne sa stalo opacne myslela som ze davamdo rezervy ale nazbieralo sa anm este o dost viac, tak musim dotlacit ale pslem tie doleziotejsie, ostatne, ako susedom pockaju. som dosla vecra na postu a nemohla odomna zobrat obalky, lebo boli pisane hnedym a mozu byt len cierne alebo modre, tak som ostala v soku ze fajn to mam atolko obalok prepisovat, ale ze mam ich hodit do schranky - uz mi ich nevratia a odoslu aj ked to nebude cierne ani modre, tak som sa nikam nepohla v tomto,aler asom aspon pokrocila a spravila svadobnu sviecku a kupila kvety na vyzdobu auta :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to som poriadne prekvapena!!! to som v zivote taku blbost nepocula. My sme tiez pisali na obalky hnedou a normalne nam to zobrali. Asi zalezi od postarky... skus na inej poste.
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne? no pekne, tak skusim este inu postu, ale nevadi zu amm polepene znamky a mzoem to hodit do schranky. sa vytesujem bo mi spravili nammieru sperky ako som chcela svadobne tak sa radujem lebo uz to vizeralo ze to co chcem nikde nemaju x-) a zajtra mame druhe stretko s fararom, super potom uz len posledne organizacne a este sa mi ozvala manikerka ze mi psravi enchty tak buduci tyzden idem an manikuru a dohodnut detaily :-) a ked uz sa tu chvalim, tak som vecra spravial svadobnu svieckua kupila ozdoby na auto x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no skusim to sem napisat druhykrat, snad mi zase nepadne komp. Takuto kravinu som v zivote nepocula...to s tym hnedym, dobra kravina ti poviem...v zmysle, ze neviem o tom, ze by sa muselo pisat len modrym or ciernym. Akurat som sa vratila od otca, boli sme so sestričkou riesit nase odvedenie k oltaru...2 hodky napatej, dusnej atmosky, hadok, hovorenia nepravd a riesenia nevyriesitelnych veci...joujou, som zrela tak akurat na pohar vina teraz :-) aj tak sme nic nevyriesili, jak u blbych na dvorecku toto.... baby, inak odratavac hlasi ze 1 mesiac, 1 tyzden a 1 den odo dnes budeme pani také a onaké :-D
Odpovedať
:) tak ty uplne zijes svadbou :) ja by som chcela mat uz popolnocne saty... ale kazde co som si skusala, mi vobec nesedeli. Takze asi si dam usit, ale nemam cas behat hladat latku. Na stastie, usije mi ich buduca svokra ;-) je krajcirka. A so sperkami mam podobny problem. Nieco co sa mi pacilo, som nasla v auparku, ale stalo to 3000 (nausnice a narhdelnik) no a to sa mi zdalo trochu dost. Ale teraz uz nevidim nic ani za 3 tisicky :-(. Tie trapne svadobne bizuterie sa mi teda ale vobec nepacia.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
drobatko, sak ty si superzena 8-) supis supis, my ideme na to posledne stretko 15. maja, no, ozdoby na auto vobec este nemam, ani do kostola...inak baby k tym svieckam, naco je to treba? registrujem, ze sa tu o tom pisem, ale na co to je a ci su to nejake super speci sviecky alebo cooo? p.s. svadobny neandrtalec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
blackrose a nechces si dat spravit? to co mam ja v albume mi tiez robila pani na mieru, a je to velmi pekne v reale, lebo to nevyzera jak klasicka svadobna bizu, su to take male priesvitne krystaly a vynositelne k comukolvek potom...no ja mam popolnocky site a velice som spokojna, uz su hotove, co je v albume este nebolo, musim si tam odseknut hlavu, lebo to bolo po zobudeni a tak to aj vyzera, hehe
Odpovedať
Profilova fotka
svadobna sviecka ma aj vyznam spojenia, je aj basnicka ktora sa cita pri zapalovani... v kostole byva sviecka a my ju budem,e mat na stole ostatny budu mat vlastne podobne, len nasa je velka ozdobena stuhou, zajtra pridam foto. a mali by sme k nej aj tu basen citat, teda niekto nam, a pobereme sa len za svetla sviecky tancovat prvy manzelsky.. jo ja tym zijem uplne, pripravy si proste chem uzit, najprv sme si pofrflali, mam ze jak pisem tie adresy a preco je take menua kde je kapustnica a potom som sa vrjhla co to nakupit a hned vecer z toho spravila sviecku a hned mi je lespie a sa vytesujem. a v sobotu idem po zavoj a etstujem svadobnme kvietky doma :-D mam pivonky a testujem co vydrzia a ako z nich spravit kyticku, zatial vsetko uspesne. jeej to je pekny cas do svadby, cely den som stravila nacvicovanim podpisu :-D a konecne mi to aj ide a viem sa podpisat :-D no svadbou zijem kazdy den, naplno si to uzivam obvcas mi pride luso ze to skonci zachvilku, tak preto. mne tiez robili bizu podla obrazku, este k tomu podla zelania dorobili celenku naramok a nausnicky a ja som happy. aku mas predstavu tych sperkov? ak by si chcela strasove tak poradim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... toto bola laska na prvy pohlad a dopatrala som sa k nemu x-)
Odpovedať
ahoj luci, je to krasne... ja mam v zalohe este jednu pani, ktora predava perly... aj ked vraj perly by nemala mat nevesta, ale ja to risknem... ... dufam, ze tam nieco najdem :-) a o akych svieckach vravis?? nie su to take sviecky, co sa pouzivaju pri krste alebo pri sv. prijimani? mozno ich niekto pouziva aj pri svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
to je zas jedna zpovier tie perly, tazke ak nedas na povery kludne, ved perlicky sa krasne hodia neveste, k mnohym satam. ano nieco podobne, len je ta sviecka svadobna, aj v kostole hori sviecka. ale mi nemame taku so zlatymi obruckami, kupila som siroku sviecku taky prirodnoruzovu a na nu kremova cipka cez nu este ruzovkasta uzucka stuha, no vytesujem sa lebo sa mi to paci-tak neskromne si poviem :-D
Odpovedať
:-) to je super, ked mas radost... praveze neverim :-) vsetky povery su skor vymysli a tak k nim aj pristupujem... a kedze budem mat smotanove saty, tak kristaliky sa mi moc nehodia... prilis by svietili, a videla som riecny perly v takeje akokeby smotanovej farbe... no proste uuuuuzsane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, to moje bolo tiez povodne s perlickami, hodim ti do IP kontakt? nech ma tu niekto neobvinuje ze robim reklamu alebo tak...
Odpovedať
Profilova fotka
no to potom ajsne nieco smotanove aperlicky su k svadbe kraaasne, ja poveram neverim... no viac sa mi ziadali leskle perky ako perlicky. neviem teraz nikde kde by take nieco ale mali :-|
Odpovedať
no ja mam zajtra dohodnute jedno stretnutie s "tetou perlickarkou" ;-) cez jednu znamu, tak som zvedava. Urcite vam dam vediet, ako som dopadla... a mimochodom uz len 32 dni... o chvilu si budeme spievat: "Už len 22 dní, prosím nezabudni, že sa blíži deň keď zazvoní zvon a tam stáť bude on na prahu" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kocky o mesiac budeme panicky x-) blackoriose supeer, snad to vide, my mame pernicky vybrate, snad stihne pernikarka spravit :-) ja sa uz taaak tesiim na ten den, ziadne obavy stresy ani anic x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak to vam zavidim...teda drobatku...ja mam stresy ale z roboty + z otca, neviem co skor, na svadbu povybavovane ale zacinam tak rozmyslat, ci som na nieco nezabudla zvlastny pocit inak mesiac pred svadbou, ale tesim sa uz na nu
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak robotu uz do toho nemiesam, aspon ze aj z nej sa da cosi vybavovat. ja si skrtam planovac a mam aj vlastny kde am vsetko, tak sa mi zda ze uz len malo toho chyba. a vscera som kupila aj neplanovanu vec - krajkovy vejarik, som nemohla odolat ked som ho videla x-) kasli na stresy, nedaj si robotou a otcom pokazit svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, neboj, s tym otcom je to take horuce, to snad navecer opadne... aj ja mam vsetko popisane, som taky vadas, ze musim si pisat a odskrtavat veci, na vybavenie su uz len doladovacky, uz len pocet ludi na hostinu, potvrdit pocet kolacov, nejake stuhy som vcera kupila na ozdobu este neviem coho, kupit si nejake pradelko musim ale inak uz je vsetko, to len tak kdesi vzadu v hlavicke hloda nejaky hajzlik maly pochybovacny :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?