Náš dátum 7.6.2008. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, ma niekto podobne zmyslanie ako ja a moj partner? Este sa vlastne do vsetkeho len pustame, a nemame ani ponatia kde zacat... vlastne asi na Bojnickom zamku?! ...a hostina zeby v Penzione Adam pri Piestanoch?
Odpovedať
:-D tak to som na tom podobne... leti to teda poriadne rychlo
Odpovedať
Profilova fotka
esteze nie 90-60-90 :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D v tomto pripade je urcite lepsie 90-60-30
Odpovedať
prosim o radu... ... uz straaaaaaaasne dlhu dobu mam predstavu o svadobnej kyticke. Velke biele kaly, uplne jednoducho viazane (asi 3ks). Ale kedze som si vybrala svadobne saty maslovej farby (v tej chvili som nad kyticou ani len neuvazovala), tak neviem ci k nim mozem mat biele kaly. Ale dokonca rozmyslam nad tym, ci mam nad tym vobec rozmyslat, lebo ako tak vsade pozeram, tak kal je v poslednej dobe velmi vela... Ake kyticky budete mat vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj blacrose, napises prosim meno, nech ta oslovujem normalne? Ak nie, blackrose. No. Podla mna kaly zozenies v akejkolvek farbe, mrk na album mojej spoluziacky zo strednej, mala biele saty a kremove kaly a podla mna v pohode: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ja chcem urcite orchideovu, nemusi byt cela, ale taky mixik, farebne zeleno-bielo-smotanovy, prip. sem tam ruzova alebo cyklamenova by mi nevadila. Jaj a saty mam fest biele, aj keby bola zeleno-smotanova to podla mna vadit nebude.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja budem tiez kaly a tiez mam smotanove saty ale myslim ze by nemal byt problem zohnat smotanove kaly
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby nedame niekedy rande? Ved sme tu sama BA a okolie sedmickovo-sestkove?
Odpovedať
na tej fotke tie kaly vyzeraju super, takze take by mohli byt kludne k smotanovym satam... ja len stresujem... :-| a neviem sa presne rozhodnut ze co vlastne chcem :-N witcha, myslim, ze ty si Lucia, vsak? Ja sa inak volam Anka :-) lyubka, so smotanovymi kalami by nemal byt problem, ale s malymi, tie velke mam pocit, ze su len biele, resp. take ako su na tej fotke od witchky. Ale aj to su biele, ale len so zelenymi nadychom (ze by nedozrete? ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som dostala na MDZ biele kale a prilovnala som to k tym mojim smotanovym satam a nevyzeralo to zle sa to k sebe hodilo potom prihodim foto ked budem mat doma cas
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ano ja som Lucia, no vidite, ze to pojde dokopy: saty+kytka+smotanova+biela :-D a inak baby dodatocne alles gutte k MDZ, my sme mali vcera rok co sme sa zasnubili, hrozne to ubehlo, boooooze moj
Odpovedať
Profilova fotka
aj odo mna dodatocne vsetko naj k MDZ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a gratulujem k vyrociu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
tak tu su biele kely k smotanovym satam http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi, keby som nevedela ze sa bavime o kombinacii biela/smotana, tak by som ani nepovedala ze su to dve farby podla fotky...u mna dobreeeeee. Trochu som sa tu rehotala ze biele kely, kym som to otvorila, som si predstavila nevestu s kytkou z hlavky kelu :-) jeeeeej a hafan je jaky podareny? Sedi a pozera co sa to deje :-) :-) zlaty je len co je pravda Boli som vcera pre oznamka a ostatne tlacovinky, dalsia vec hotova na svadbu, uz to len skompletizovat cez vikend a dohodnut si ludi a mozem dat potom robit aj menovky. Pozeram dnes na odratavac a tam 2,3,4 (mesiace, tyzdne, dni), mam pocit, ze to hrozne letiiii, vy ne?
Odpovedať
Profilova fotka
:-o boze to tak leti? to sme sa este nestretli s fararom, ani matriku nemame :-| boze to ani neni mozne nedavno to bolo este kopec casu a zbytocne nieco robit a teraz uz aj malo casu na to ze vela veci este chyba :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli uz aj u farara na know-how, ze co treba k svadbe, matriku mame a mame za sebou aj 1 cast z tej predmanzelskej pripravy a sice pokec o manzelskej laske a plodnosti, no to vam bolo teda...vraj je to povinne pre vsetych BA snubencov, tak som zvedava, ci to budete musiet absolvovat aj vy. droby veru mas pravdu..nam zacina ten spravny chaos v robote a uzavierky mame jedna cast 2 tyzdne pred svadbou a dalsia tyzden po nej...juchuuuuu...som hovorila frajerovi, ze prosim aby 7. necheckoval maily a neriesil pracovne veci, predtym moze, len ten jeden vikend nech skusi bez...uvidime aka bude realita
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem na tej fotke to moc nie je vidno ale predsa tam je nejaky rozdiel ale ja nemam taku tmavu smotanovu tak to je v pohode 8-) a hafan sa stale pozera co sa deje ci nahodou nechystame nejaku dobrotku pre neho :-D a to je strasne ako to leti vsak ja este stale nemam vsetko zariadene :-( ale uz sme postupili z oznamkami a teraz uz len menu navrhnut a menovky a bude to hotovo z papierovymi vecami a este stale netusim v com bude zenich obleceny som myslela ze je nevesta vyberava, ale on je za 100 neviest :-D :-D :-D
Odpovedať
lyubka dakujem za predvedenie bielej kaly so smotanovymi satami :-D ... mne uz sa ten moj smeje, ze vsade je len smotanova, smotanova :-D chudaaaaaaaak Chcela som aj do menu dat nieco na smotane, ale to uz nezvladol :-D Tak my mame vlastne z tychto vsetkych veci co ste hovorili zajednane menu v restike... no a ked som pozrela vyslednu sumu, tam ma skoro slak trafil... 80 tis.!!! :-| Mozno budeme este trosicku redukovat... ale co sa naredukujeme... dame o liter vina menej?? alebo co?? Oznamka by uz mali prist na rad, ale ked ten moj nema stale cas :-( a to mi uz 3 tyzdne slubuje, ze ideme... A dva a pol mesiaca to je strasne maaaaaaaaaaaalo!!! Ale uz sa velmi tesim :-) Uz nech je 070608 a vsetko vybavene a nech si uz vsetky len uzivame! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, najk sa tu malo keca. my uz mame konecne aj rafara isteho, chvilku to vizeralo ze nas nema kto sobasit.. na tej predmanzelskej sme boli je to povinne, no celkom poucne, len stale dokola to iste vravel, ale neva black ani my nemame oznamka este a o mesiac treba posielat, ani neviem ake stale nie nie vybrat tie prave :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Cau drobatko, no my sme nejake zaneprazdnene tusim...rafara, som sa pobavila :-) my oznamka uz mame, aj menucka, chceme dat teraz cez sviatky definitivne dokopy ludi ktorych tam chceme - lebo sme to nejak predimenzovali - kvoli sale myslim, 110 sa sice zmesti ale bez parketu, takze kresame dole a chcela by som aspon tym co pojdu na svadbu poslat po sviatkoch, ostatnym neskor A ja uz mam konecne popolnocne boticky, v utorok idem ku krajcirke nech mi k nim dopasuje dlzku popolnocnych siat a budem vybavena skoro uplne...este spodne pradlo ale ja uz kompletka.chvalabohu.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Ahoj, jezis, ja som napisala rafara a vsimla som si to tak som to prepisala ale ze rovnako to som si uz nevsimla :-D :-D som dnes tiez zoznam hosti upravila a vyslo to na 41 ludi bez nas. pisem si adresy, nasla som firmu s obalkami, teda lyubka mi poradila, uz len tie oznamka chybaju :-| ja som uz skoro kompletka len zenich ma len oblek a kravatu. a nechce sa mu skusat topanky. mam vybraty zavoj idem ho kupovat, bizu si poziciam v salone, co nebude pekne dokupim. podstatne okrem tej matriky mame, len take tie vecy na vyzdobu, auto, pohare, sviecka , vankusiky, krizik.. to nam chyba
Odpovedať
droby, tak to som velmi rada, ze nie som sama :-) ale na stastie, uz sme zacali pracovat na oznamkach... sme si nasli na nete nejake pekne a dali ich znamemu, ci je to mozne vytlacit. Takze super, budeme mat ine ako su dostupne na Slovensku a konecne podla nasej chuti :-) No a zajtra ideme k fararovi na prve sedenie, tak som zvedava co nam povie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata,ani ja som tu uz dlho nebola.Sme sa totiz rozhodli,ze chceme predat nas 2izbovy byt a kupit 3 izbovy,kedze asi nema vyznam rekonstruovat byt 2 krat.A na buduci tyzden nastupujem do novej roboty,takze je toho dost.Ale mame uz vsetko vybavene,uz by sme mohli mat svadbu aj tento tyžden ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata mam otazocku.Dnes mame doma nase oznamenia.Myslite ze nie je skoro zacat ich postupne rozposielat?My sme sa totiz rozhodli ze takmer vsetkych co im posielame ci uz pozvanie alebo len oznamenie aj navstivime.A to bude trosku trvat.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja uz mam prve oznamenia doma, skusobvne so tlacila a diopadloto vyborne, takze uz pojdem len hromadne vytlaxcit vsetky kolko treba aj s ostatnym, pozvankami, menovkami a zrejme aj menu. my vacsinu tiez davame osobne, ale to ma este cas, tak mesiac pred svadbou, tazke s tym este neponahlam, ale pomali si to budem chystat, strihat, plnit obalky. tie musim este objednat a neviem sa rozhodnut ci farebne alebo biele, totiz nemaju vo farbe ako bysiom potrebovala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No nakoniec aj my sme sa rozhodli, ze zacneme roznášat tie oznamenia az mesiac alebo 3 tyzdne pred svadbou.Vedeli by ste mi povedat co je to ta kniha hostí?A budete ju mat aj vy?
Odpovedať
Profilova fotka
lucida, ta kniha sa dava na hostine abz ti tam hostia napisali ;-) a ja ju mat nebudem, mam svadobnu knihu a tam je dvojstrana na prianie hosti tak ju moyno dam na hostinu nech nam napisu prave somn objednala obalky na oznamenia a roznasat budeme v maji jak sa komu podari :-) a ostane hromadne posleme
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste kto???? vcera to boli presne dva mesiace do svadby :-) tak ako sa citite, pokracujete s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, nejaké sme zaspaté :-) prípravy vrcholia, xixi, ale nie, šak už tuším všetko je, jasné podoťahovať ale to tak mesiac a menej pred, zajtra idem pre uplne konečnú verziu šiat - popolnočných. A ja osobne sa citim tak všelijak asi nie úplne "nevestovsky" :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?