Náš dátum 7.6.2008. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, ma niekto podobne zmyslanie ako ja a moj partner? Este sa vlastne do vsetkeho len pustame, a nemame ani ponatia kde zacat... vlastne asi na Bojnickom zamku?! ...a hostina zeby v Penzione Adam pri Piestanoch?
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej baby mi ideme 19.aprila(teda 7 tyzdnov pred nasou vlastnou svadbou)na svadbu nasej kamaratke. :-) Vyzistime pekne co a ako,lebo to mam tam kde aj my 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super Luci, podla mna sa budes hrozne tesit na tu svoju svadbu ked tam budes ;-) my ideme 14.6. na 2 svadby a 5.7. na dalsiu a 16.8. na sestrinu, ale to uz bude vsetko po a mozem to akurat tak porovnavat a teoreticky si hovorit, ze toto sme mohli mat atd...
Odpovedať
Ahojte baby, ja som sa tu uz dlhsie neukazala... so svadobnymi pripravami som sa trochu zabrzdila, pretoze moj drahy bol mesiac prec :-( Teraz sa uz vratil, ale lezi s chripkou v posteli :-S takze svadobne pripravi ideme riesit rychlo po jeho zotaveni :-D Sa tesiiiiiiiiiiiiim, uz ideme konecne riesit oznamenia, obrucky, kolace, tortu, oblek :-) a dohodnut si v restike menu a pod. Bezi to ako voda, aj vam sa tak zda?? Ved uz to mame o 3 a pol mesiaca!!!
Odpovedať
A ja tiez idem az po mojej svadbe na dve svadby 16. 8. a 30. 8. kamoskam.... tak tiez budem uz len porovnavat a hovorit si ze toto mali dobre vymyselene a pod. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem baby ale tento rok je nejak moc svadbový :-N My sme boli vcera na prvej nauke s takym pediatrom.Sranda to bola
Odpovedať
lucida... mozno sa ti to len zda, lebo sme vo veku kedy sa nam zacinaju vydavat a zenit nasi znami a rovesnici. A preco ste boli u pediatra na nauke?? Kvoli comu??
Odpovedať
Profilova fotka
To bola nauka v kostole,jedna z nauk je aj s pediatrom o planovani deti a tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babeny, blackrose ma asi pravdu s tym vekom, ja ak zratam tento a minuly rok na pocet svadieb, tak je to asi aj viac, nez za cely zivot dokopy :-) My sme tiez boli vcera v kostole sa dohodnúť čo a ako, strašne milý kaplán tam bol, tiež máme mať 1x niečo o deťoch, len to nebude s pediatrom ale nejaká cirkevná prednáška (ale tak v konečnom dôsledku tam možno bude aj pediater, ze ano) a potom 2x nauka a 3.x tyzden pred sobasom, to už bude skôr organizačná záležitosť, takže zatiaľ mám z toho fajn pocit.
Odpovedať
ahaa, tak to som ani nevedela, ze v ramci toho je aj nauka o detoch. My sme zatial na naukach neboli, len sme sa dohodli s fararom na termine svadby. Totizto moj drahy bol v zahranici... takze sama by som to ani nezvladla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež takto pozrela =-) ked nam to povedal - ale tak co clovek neurobi ked nieco chce, ze ano? :-p nauky sme nemali este ani my, ale boli sme sa dohodnut vcera ze cim skor, lebo budeme mat potom pred svadbou najviac roboty asik
Odpovedať
Profilova fotka
Blackrose aj s nami tam bolo viac parov a jedna baba bez svojho snubenca,lebo bol v zahraničí,ze ved ona mu o tom porozprava ;-) A zevraj rok 2008 je velmi plodny rok 8-)
Odpovedať
Plodny na svadby? Dufam, ze aj na nieco ine bude plodny :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja zatiaľ zostavam radšej pri tých svadbách :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja berem rok plodny vo vsetkom :-) kocky ako pokracujete s pripravami? 29.2. to bude presne 100 dni do svadby sa mi to zda strasne malinko, na to ze moc toho nemame :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pomoooooooooooooooooc 100? :-o my sme si boli v sobotu pre obrucky a ja mam hotofson popolnocky, len dlzku nemam, tu mi urobi podla topanok, a co este? aha, vraj mi v piatok bola poslana bizu k satam tak cakam tento tyzden a zhanam zlaty vlizelin a ani za svet sa neviem dopatrat...na cz strankach aj ano, ale ja by som to radsej riesila na slovensku resp. v ba a co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
priserne sa to krati... ja som dnes dopatrala kde maju saty co chcem aj v bielej tak zajtra idem skusit a snad uz aj rezervovat. inak mame objednane prstene tak sa tesim, inak nic tak pomaly no celkom super sa ti to zbiera. uz by som mla porobit aspon pierka, ale ked ich mam porobit 50ks taaak sa mi nechce
Odpovedať
Profilova fotka
inak vas vsetky obdivujem ze si dokazete vyrobit sami, ja keby som mala vela casu a trpezlivosti hadam tiez, ale ja som inak lava na tieto "zrucnosti" ... kvoli dietatu by som bola rada zrucnejsia, viem si predstavit vymyslat mu nejake hovadiny, ked to bude male, no neviem. A dosla dnes ta bizu, dala som ju do albumu, je to foto od tej tety co ju robila, v skutocnosti moooc pekne. Poprosim sestru aby mi to nafotila cez vikend aj s obruckami, tak ak to vyjde pozeratelne tak to sem dam.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky tak ako pokracuju pripravy? mne to ide pomaly akurat sme vybavili dj-a som rada je to taky show man tak uvidim aka bude zabava :) to najhlavnejsie uz mame vybavene okrem obleku :-| ale nevadi snad aj ten najdeme doteraz som zhanala cierny a drahy mi vcera zahlasil ze chce svetly tak teraz budem zhanat svetly co by som pre neho neurobila 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ti nasi chlapi, esteze ich tak milujeme, co? stovecka sa nam inak blizi :-.
Odpovedať
Profilova fotka
uz zajtra je tu a ja mam pocit ze nemam este nic vybavene a zariadene :-|
Odpovedať
100-vka je sice predo dvermi, ale zatial nestresujem. Ja zacnem stresovat tak v maji. Este stale si vravim, ze na vsetko mame cas. A to nemame este objenane prstene, ani oznamenia, neviem kde budem davat piect torku, popolnocne saty o nich zatial ani nesnivam... no a pierka??? To budem riesit tak za dva mesiace :-D Ved mame este cas :-) Vsetko vybavim behom par dni... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja este tiez nestresujem ale v aprili uz asi zacnem ja by som to najradsej uz mala vsetko vybavene a kupene a spravene lebo neviem kedy stihnem spravit oznamenia :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ja som asi najdalej z vas, ale mam vela roboty a pred svadbou jej bude uplne ze vela, takze potom budem vdacna sama sebe, ze som to tak spravila - potom sa aj pochvalim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mame to uz len za stovku :-) mzoem pekne odratavat... je to sialene blizko, ale uz anstastie skoro vsetko mam
Odpovedať
Profilova fotka
svokor si furt robi z nas srandu, ze ci uz zacneme strihat meter...mozno nam zacne on hehe
Odpovedať
Profilova fotka
My uz tiez mame takmer vsetko,takze stresovat netreba.Práve sme boli na nákup a videli sme svad.autobus ako čaká svadobčanov pred domom.A my sa tak straane tesime,nevieme sa dockat.Skoda, ze sme nedali skorsi termin ;-) Ozaj dievcata,chcem sa spytat ako riesite stretnutie svadobcanov pred obradom.A kde a kedy vam budu nosit dary?Ja si to neviem celkom predstavit.Moja mamina chce nasukat 30 ludi do 3 izb.bytu :-p A do kostola zevraj peso =-) a odtial bus. :-N
Odpovedať
96 dni :) lucida... my sa tiez velmi tesime... od kedy planujeme svadbu, tak vsade vidim vsetko svadobne... :-) my zacneme obradom.. ziadne pytacky pred tym a pod. Hostia pridu ku kostolu a odtial pojdu busom. Nejako neriesim obed a stretavanie sa pred obradom. Buduci svagor to mal tiez takto a pacilo sa mi to.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ja sa sice tesim asi, ale nie nejak brutalne, mame toho v praci vela obaja, tak dufam, ze trochu vypneme aspon na svadbe. My to tiez riesime az pred kostolom a potom sup do hotela a tam uz veselica...teda ti ktori budu pozvani, bus od kostola este nemam, lebo neviem kolko tych ludi bude. Budeme mat odobierku, ale to bude u nasich predtym nez pojdeme fotit, budeme len my dvaja, nasi a svokrovci, mozno segra moja, psi a koniec...ziadne dalsie teatro neptrebujem :-) ze 96 :-) ze by sme mali meter? :-D
Odpovedať
;-) meter nemam, ale kalendar funguje
Odpovedať
Profilova fotka
teeeeeeeeda, hehe. Ale nie, mne sa to akurat nechcelo ratat, tu si vzdy najdem aktualne cislo ;-) normalne mam zimomriavky, ze o chvilu 90-60-30 a potom juchu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?