Náš dátum 7.6.2008. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, ma niekto podobne zmyslanie ako ja a moj partner? Este sa vlastne do vsetkeho len pustame, a nemame ani ponatia kde zacat... vlastne asi na Bojnickom zamku?! ...a hostina zeby v Penzione Adam pri Piestanoch?
Odpovedať
Profilova fotka
v petrzke zijem cely zivot teda az teraz som sa potichu vytratila a raz za mesiac prespim tam. ja ani neviem kde bolo to kam sa mali davat listky na losovanie, ani kedy bola tombola dosla som sa proste pokukat prehliadku som nevidela ked sme isli okolo, vobec nebolo vidno tak nizko bolo podium, a amozno som moc malicka aby som videla, no nevadi aj tak v dobrom spomynampopolnocne saty som este nedala ani do skrine nech ich mam stale pekne na ociach ma z nich vzdy radost.
Odpovedať
Profilova fotka
a ty uz mas popolnone saty? ja budem mozno mat tie co som mala na stuzkovej alebo mozno este nieco vymyslim no ja byvam oproti drazdiaku pri bille
Odpovedať
Profilova fotka
mzono sme sa niekedy na drazdiaku stretli, chodim sa vecer kupat. popolnocne mam zelenkave so zlatou vysivkou aknim vyhliadnute zlate balerinky :-) ukazem ak cches nachvilku do albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuk ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej tie su pekne a aj by si ladila do mojej vyzdoby :-D si si davala sit alebo si niekde kupila? super krasne fakt
Odpovedať
Profilova fotka
ulovok z veltrhu neviem uz kolko stali saty a akolko topanky bud 1500 alebo 1200, tazke ma ocarili a cena tiez tak som nevahala, nezvykla farba na mna ale pacia sa mi, a hlavne to chutne bolerko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha tak to je super cena fakt su pekne ja som na veltrhu ani nepozerala saty ale asi som mala ale ja mozno skocim na veltrh do brna lebo aj tak budem v brne tak tam mozno skocim pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
No caute kocky, ja uz som spat, bola tu sestra pre zavoj, lebo som na obom objednala z e-bay, len som to sem nechcela cez den pisat, lebo som ju chcela prekvapit, aj tak ma prekukla. Lubka, vy ste chceli ocelove prstene jak som pochopila a preco nebudu? bude biele zlato? Drobatko pekne saticky, len tie boty som tam nevidela, su tam? a co popolnocne nemoze fesi vidiet? A drobatko aj vy ste tak dlho spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tam sla len tak, noc som neplanovala ani penazi som vela nemala, len na tie saty, topanky mi mama kupila. inak v mark and spencer maju super svadobne pradielko, som si nevedela vybrat nohavicky, sa chystam si ich kupit tam, ma naapdlo lebo to som si na jedniom mieste tie tiopanky aj saty kupila aj spendliky na pierka a mali aj vyber nohaviciek svadobnych len uz ani peniaze neboli ani vybrat som si hned nevedela. jej v brnme bude tiez cveltrh_ nevies kedy_
Odpovedať
Profilova fotka
No, inak pradlo nemam, kde vlastne je MS? Mari sa mi ze v avione, ale v tej novej casti som bola len raz na kave, inak vobec
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat ocelove prstene objednam z internetu, len sme si boli vyskusat poriadne velkost informace pro všechny nevěsty z Brna a blízkého okolí, ve dnech 1. a 2. března se koná veletrh Svatební den v Kongresovém centru brněnského výstaviště, vchod je u vedle hlavní brány, hned u zastávky tramvaje č. 1, je to od 10-18 v sobotu a od 10-17hod v neděli , na programu mají přehlídky svatebních šatů, účesů a líčení, vazby svatebních kytic. tak sa tam mozno pojdem pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
oki, uz chapem. my budeme mat z paladia, 29. 2 by mali byt hotove, tak sa tesim, zase maly vyletik a za takymto fasa cielom ;-) inak drobatko, je nas vela majojunoviek BA?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj, lucka popolnocne topanocky nemam este ich nemam kupene el viem ze ich predavaju stale, mam take cierne a strsne dobre sa nosia, saty nechcem aby vuidela svadbrinka nech je to take prekvapko cv com dojdem po polnoci, ona by to ukazala celej rodine ato uz neni ono. drahy ich pozna mame ich doma akazdy den mu ich ukazuje ze ahah ake mam pekne saty :-D oprstienky chceme ocelove ale boli snimi problemi,su tam obmedzene moznosti vyroby a ja som samozrejme ako vzdy vymsylala ze ench su obrucky naj, ale biele zlato sa im kvalitou nevyrovna tzke nakoniec som objednala take ako vedie pravit a pacia sa nam, zrovna dnes asi pred hodinkou som objednala ocelove :-) ano v avione v novej casti, dobre sa tam nakupuje este som odtial bez ulovku nevysla :-D chystam sa ist kupit cisto biele tricka, a na ne nieco dotbvorima bude svadobne
Odpovedať
Profilova fotka
uf neviem ti teraz presne pobvedat, isto som na kocky pozabudala, mam misung nickov mien a miest, ale asik chichinka, lyubka, droby, witchka, katkaajurko... mozno mata24, bambulka
Odpovedať
Profilova fotka
No, ved ja som to myslela tak priblizne, ze kto, neboj, nebudem ta teraz skusat, ci vsetkych poznas :-p do novej casti avionu sa chystam odkedy je otvorena, takze kolko, rok? dva? :-S ale pojdem mrk na to pradelko...inak ja som chcela take tielko alebo mikinku ze bride a new mrs. xy a pod, len nemam moc chut riskovat to bez skusania cez ebay
Odpovedať
Profilova fotka
no zas by tam nemal byt problem, ked poznas velkost alebo ti to spravia na mieru pri trej mikine je to ok... alebo to vyries ako vsetko riesim ja robim si to sa ma farbou :-D tricka bnam tak idem robit, este neviem na co nam budu, ale nevadi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www2.victoriassecret.com/comme... tak ta mikca a tielko, to by sa mi lubilo...ale inak z praktickeho hladiska tak akurat na dve veci, ze ano? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je zlatucke ale mozes si ho dat len kym nebudes mat saty aa pootm viac nie si nevesta tak neviem taka zlatan zbytocnost, ja som skor myslela ze nieco uz ako manzelia v com pojdeme prvykrat po svadbve do prace a na svadobnu cestu
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to, este to tielko, na svadobnu cestu, ale inak o nicom, len na vytesovanie sa...no ale tak amici, vymyslia x zbytocnosti a predaju aj tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
amici su taky, a predaju toho na kavnta, ja som asi moc prakticka na teke veci na pat minut. bride je doslova nevesta?c i sa da pouzit aj na svadobnu cestu? ja by som spravila mozno len dve postavicky a mozno s textom sme svoji 7.6.2008 ale tiez by to bolo len pre tu srandu dojst tak do prace a potom je to tricko na zahradu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D my by sme daleko nedosli, akurat tak na tu zahradu, kedze mame spolu firmu a sedime v jednom kancli + tam mame jednu kocku, hehehe
Odpovedať
Profilova fotka
vy spolu podnikate? aka oblast? my spolu opracujeme preto by bolo fajn tajk spolu dojst kolegovci by sa pobavili
Odpovedať
Profilova fotka
ano, projektove poradenstvo oblasť štrukturálnych fondov EÚ
Odpovedať
Profilova fotka
a vy? inak sme byvali kolegovia hehe
Odpovedať
Profilova fotka
jezisinku to znie tak vaazne odborne a penazne :-D no komplikovane to ste teda poriadna firmicka ste sa spoznali v praci? my sme Tv technika kazdy tu ale neico ine robime, spoznali sme sa skor ako sme boli kolegmi
Odpovedať
Profilova fotka
hej vy dve si tu pisete..a ja mam byt v roku sama :-N to vam pride fer =-) :-( :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
odborne a penazne, tak to mu poviem, hehe. Sme firmicka, doslova, malunka, ale nasa. Komplikovane ani nie, ale bavi ma to. Tak my sme sa spoznali v byvalej robote, nerobili sme spolu, ale v jednej firme, potom som ja odisla inam, on zostal a potom sme si zalozili toto nase.
Odpovedať
Profilova fotka
ale to je zlate ze si tak firmickujete, to sa mi lubi, raz ja my rizbehneme spolocny biznis, budeme spolu tociota fotit svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kto bude tocit a kto fotit? pockaj, o par rokov tu bude reklama a v albumoch "foto: super zharmonizovani manželia ... Talianski" - to meno neviem, to len si pisala niekde ze podla mena budete mat jedlo- pizzu, tak preto :-) oprav ma ak ste inak
Odpovedať
Profilova fotka
vcera som sa ani nerozlucila, prestal mi ist internet :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?