Náš dátum 7.6.2008. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, ma niekto podobne zmyslanie ako ja a moj partner? Este sa vlastne do vsetkeho len pustame, a nemame ani ponatia kde zacat... vlastne asi na Bojnickom zamku?! ...a hostina zeby v Penzione Adam pri Piestanoch?
Odpovedať
Profilova fotka
ja 21 a na svadbe budem 22 cerstve 4 dni. tak verim ze mlad maminka budem inak pozeram ze si z nitri, v stredu ideme akurat do nitri vybavovat zakusky :-) svokra ich tam objednala tak ideme pozret ake su a velke stetko nasich mam bude, preberu svadbu jak sa patri no to som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, novu robotu zvladnes neboj, ved so svadby mas vela veci vybavenych takze si to snad nebude vyzadovat tolko casu. No inak mlade maminy, som tu popri vas nejaka stara korcula, na svadbe 26 a necela dva mesiace po nej 27 :-) Inak minule ma tak napadlo, nedame nejake stretko, ked sme vsetky z okolia?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj jedno stretko chystame v ba, blavacok co maju svadbu v 2008 :-) nikedy v druhej polke februara alebo skor na konci mesiaca, hmmm
Odpovedať
Profilova fotka
Hello ladies... pripájam sa do klubu 07.06.´08 :-D Podľa všetkého budem najstaršia účastníčka - v onen deň "D" už budem 27-ročná :-D :-D :-D stará páka... Inak babušky zíram, čo všetko už máte zajednané... My sme sa minulý týždeň rozhodli, že sa vezmeme :-D K dnešnému dňu máme istú sálu, fotografa i kapelu :-p Verím, že všetko ostatné do 7. júna stihneme - budeme musieť.... Pekný víkend - priebežne sem nakuknem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
drobatko, to by bolo fajn, tak ak sa da, daj mi vediet, ak by mi to vyslo by som dobehla. Inak mam na teba jednu otazocku, videla som tvoje ozdoby, chcem sa opytat, vedela by si mi spravit aj taky "hreben" do vlasov, na svadbu, taku ozdobu, keby som ti dala obrazok? Dikess No a nadez vitaj, takze asi moj rocnik, aspon tu nie som sama :-) stihnut stihnete, co by nie, ved koniec koncov, ako si pisala, budete musiet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, no kde ste vsetky? to lyubka: pekne oznamko a tusimze to mate v Riviere? :-) tak to nebudeme oslavovat az tak daleko od seba, xixi, kde budete mat obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dakujem mame to v riviere a obrad v Zichyho palaci a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
V Dome sv. Martina a potom v Hradnej Brane...hehe, zdrheneme zo svadby spolu
Odpovedať
Profilova fotka
tak to fakt kusok od seba ;-) a budes mat aj unos nevesty?
Odpovedať
Profilova fotka
kuk,lyubka to krasne vyratala ze mam 3mesiace 3tyzdne a3 dni do svadby aaj peresnelebo to bueme mat o16,00 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja este nie presne ja ze 3 minuty sa dostavim do Zichyho palaca a za 18 uz budeme pocuvat co nam hovoria :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeeej no fakt 333 a my dokoca o tretej, hehe. Ale tiez sme chceli o 16tej, aj sme povodne mali ale na termin 28. potom sme zmenili termin na 7. a tam uz bola ta 16ta obsadena, tak o tretej. Ja neviem ci budem, moc nechcem, chcem si tu svadbu uzit a je to celkom od ruky, od nejakeho miesta, do riviery viem teraz ze sa uniest neda, jedine, ze by sme ta cestou vyzdvihli a isli by sme do mesta...ale ked si predstavim, ze mam v tych peknych satach a nacancana skoncit na nejakej zafajcenej diskoske ...teraz ma napadol casey, tak dakujem, to radsej budem stale na svadbe...akoze baby mi minule hovorili, ze to maju premyslene, ale neviem. Ked to tak ratam, ze do mesta dobrych 20-30 min, + kym niekam prideme + kym ma Ivo najde + kym sa vratime = dost vela casu mimo svadby a tu si chcem vychutnat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja tiez nechcem unos presne tak ako hovoris to je vela casu mimo svadby presne vsak na diskoteku mozem ist kazdy vikend ale svadbu mam len raz za zivot - mozno (teda dufam :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
ja radikalne unoc odmietam uniest sa neencham ani za nic, priviazem sa k zenichovi :-D alebo spravim randal, a nikto ma unasat nebude... neviem ani kam ked v tej dedine nokto nic neopzna ak tam aj nieci je a kam by ma asi tak do ba odvizeli a zenich nepochadza z ba by ma tu mal hladat??? neexistuje. ziaden unos nebude, myslim ze to nepojde ked nevesta nespolupracuje budem kricat skriabat, kopat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No presne, cigarety mi v zasade nevadia, aj ja ked mam chut si niekedy zapalim, o to nejde, ale viem, jak strasne smrdim ked dojdem z diskoteky a hned idem cela do sprchy, a nieto na svadbe, to fakt nechcem chcem fuuuj taka napachnuta a ohucana sa vratit spat...aj tak si myslim, ze ta svadba hrozne utecie, tak to nechcem premrhat :-) a jasne na disku sa da ist kazdy vikend
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by som si rada pozrela keby ta chceli unasat :-D na dnes sa lucim ideme skusat prstienky mozno vecer sa opat ozvem pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
budem sa aj biť keď bude treba :-) ale nee, sak babam vysvetlim este pred. Jasne, no dobre, tak dobre vybavte, pekny zvysok dňa prajem. Pa
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak pekne poskusajte a pekny zvysok vakntinskeho dna, vecer valentinkujte ziadne vysedavanie na nete :-D ale rada ta uvidim ja situ dlho posedim fuu mne vadi dyma nechcem pachnut fajciari budu mat kutik mimo vsetkych, nebude sa fajcit pri jedle
Odpovedať
Profilova fotka
to ani u nas, maju tam terasy, tak nech sa im lubi huli tam. Inak dnes toho valentina ani neregistrujem nejako moc, uz by som aj mohla, ne? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nie pracujem ako obycajne ani neviem ze nieco take je, inokedy sme cely dena valentinkovali, dnes sa neda, spala by som strasne |-| spravte si sdrahym apson valentinsky veecr, ked uz cez den to neni ono
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak uz sme tu museli sme to skoncit lebo mi ho odvolali do roboty :-( tak budeme valentikovat az cez vikend alebo zajtra a ozaj prave som si uvedomila ze pred 10 rokmi sme si dali prvy krat s drahym pusu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jujnto je skoda mozte si spravit zajtra a dufat ze nebude robota. 10rokov?? valentinsky parik ste? to ste uz pekne dlho spolu
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda sme uz dlho spolu zajtra by uz nemala byt robota
Odpovedať
Profilova fotka
ale nechodime tak dlho spolu :-) ale je to nase take male okruhla pusinkove vyrocie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je zlate ze na vianoce, nasa prva pusinka je silvestrovska, na oslavu noveho roka a ako ste dlho spolu? j amam pocit ze uz odvekov veky a na veky :-D a objednala som prstene :-D tolko som vymyslala az som sa vratila k povodnym od ktorych ani neviem rpeco sme ustupili ked uz sme ich chceli :-N ja musim stale s niecim proste vymyslat a poriadne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no sme spolu 7 a pol roka uz velmi velmi dlho a zajtra ich objednam aspon sme si vyskusali velkost to sme stihli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi ste nenasli ziadne pekne ocelove ze? uf tak to je fakt veela uz, sla by si na stretko majojunovych blavacok? ma napadlo ze 29 v poluse by nebolo spatne na svadobnej prehliadke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu pekne vobec neboli :-| to by sme sa mohli stretnut v poluse 5 minut od polusu robim aspon to nebudem mat daleko :-D a mozno aj nieco vyhrame :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej tam sa bude aj sutazit? ja som nesutazna ja to nikdy neriesim anio na veltrhu sa mi nechcelo tam cakat behala som po veltrhu ensedela pri mole. no bol tolen napad som zistila ze 29 pracujem :-N v ktorej casti ba byvas?
Odpovedať
Profilova fotka
teda myslim ze sa tam bude sutazit ale ja tiez nesutazim a na veltrhu som odisla 15min pred tombolou :-N takze ani na nu som nepockala ja byvam v petrzalke
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?