Náš dátum 7.6.2008. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, ma niekto podobne zmyslanie ako ja a moj partner? Este sa vlastne do vsetkeho len pustame, a nemame ani ponatia kde zacat... vlastne asi na Bojnickom zamku?! ...a hostina zeby v Penzione Adam pri Piestanoch?
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem Luci to je super!
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Witchka takto sa mi zasa o nieco priblizuje aj baby,lebo som vedela ze v skole budem len do konca skolskeho roka, a v novej robote nemozem ist hned na matersku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj a priblizuje, ved to sa mi zda prave ze naopak...baby ako dieta hej? aby sme si tu neplietli dojmy s pojmami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Witchka ano,cim skor budem v novej robote tým lepsie,tu sa uz chystam zakotvit,takze od decembra mozno.... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
jaj taaaaaaak, dobre dobre...jej danenky, inak moj snubi by uz najradsej mal dieta uz teraz, alebo rovno na svadbe ho spravil a ja sa snazim to zatial nejako oddialit...mozno to pride aj na mna po svadbe, uvidim, ale zatial sa mi javi ako lepsia alternativa 1+1=2 a juchuuuuu, mam topanky na svadbu, to mi ale odlahlo, mozem vypustit dalsiu vec z hlavy, tesim sa
Odpovedať
Profilova fotka
Witchka vymenme si chlapov ;-) A bolo tazke zohnat topanky?To maju v kazdej obuvi,nie?Ja potrebujem min.9 cm opatky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, sorac, ze pisem az teraz, nestiham. Vymenme :-D ale aj tak to teraz nejde, mame spolu firmu a je tolko roboty, ze keby som ja prestala robit, tak sa mi moze ten moje chlap aj zblaznit ;-) dalsi dovod, xixi Tazke ako tazke. Ja som si raz par vysnila (tiez musim mat opatok 8-10 cm kvoli satam) a tolko som ich hladala az som ich nasla vo Viedni, ale nakoniec z tym mojich nemali ani jedny, ale mam ine, krasne, podobne stylovo tym co som chcela, takze som spokojnaaaaaaaaaa. Ale stravila som peknych par chvil na nete hladanim kde su a pisanim mailov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ja pojdem jednoducho do mesta a hned si aj kupim najvyssie co budu mat ;-) Prave bezim zajednat presne menu, vyplatit svad.cestu,a ideme si dat spravit oznamka...Musim mat vsetko hotove do aprila,lebo vtedy nastupujem do novej prace,takze budem asi stresovat :-o
Odpovedať
ahojte baby... boli ste na svadobnom veltruhu? Ja hej, ale vela veci ma tam neuputulo. Ale zistila som, ze Cesi, co tam vystavovali prstienky, maju ovela vacsi vyber ako u nas zlatnictva. Takze bud pojdeme kupit prstienky do Ciech alebo do Rakuska. Ked mna presne navnadili obrazky :-D a teraz nic aspon rovnako pekne najst nemozem :-( A som rada ze sme boli na tom svadobnom veltrhu, lebo sme zmenili povodny plan... miesto oslavy. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky, ja som bola, mne osobne sa to moc nepacilo..mozno tym, ze mam vela veci uz vybavenych, alebo preco neviem, proste nepacilo moc, cest vynimkam. My mame prstene tiez z Rakuska, u nas sa nam ziadne nepacili, boli sme v Brne v Rotaxe, tiez nas tam na mieste nic nejak vyrazne neuputali...a kde to budete mat (blackrose)?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,my si davame robit obrucky na mieru,budu krasne,moj snubenec totiz uci zlatnikov 8-) Uz len 4 mesiace a splni sa mi moj najvacsi sen x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si budeme plnit naraz Luci ;-) - ozaj si Lucia?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ano Witchka Lucia.A tvoje ctene meno?
Odpovedať
Profilova fotka
rovnake :-D jezibabovske
Odpovedať
tak ahojte lucie :-) naozaj, dnes to je presne za 4 mesiace :-) uz sa neviem dockat... cim je to blizsie, tym sa viac tesim na samotny den a tym viac sa mi snivaju blbosti typu... je svadba a ja nemam nic pripravene a pod. :-D witchka... budeme to mat v Devinskej NV v Rolande. Mali sme to mat v Stupave, ale tam sa nam to nepacilo (az tak) a hlavne mali nejaky divny pristup.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nejaka divna, ziadne svadobne sny nemam :-N niekedy mam v realnom zivote pocit, ze co ked na nieco zabudnem, ale tak 100% svadbu snad nemal nikto a tesit sa tesim, ale tak normalne. Dnes som bola na skuske popolnocnych, este posledne zuzovania a upravy a buduci tyzden by mali byt hotove. Iba dlzku som este nedala zasit, uvidim podla topanok, nech nie su kratke saticky. Vyzerali dobre, aj v takejto pracovnej verzii, tak real bude snad super. V Stupave som volakedy byvala, teda byvaju mi tam fotrovci doteraz :-) svet je maly, my sme tu fakt sedmickove take nejake poprepajane, jednak datumom, ze ano, alebo lokalitou alebo menami :-) ja stale hovorim, ze ten datum ma nieco do seba ;-) inak co sme tu, len my tri? blackrose a tvoje ctene meno mozem vediet? teda ak ti vyhovuje viac blackrose, respektujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, jezisinku to boli gfakt vcera presne 4 mesiace, to neni ani mozne ako to leti :-o sa mi to zda uz tak skoro a nic nemam
Odpovedať
Profilova fotka
ale prosim ta, co by si nic nemala? to je len taky pocit ;-) mudra som, vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
njak mi to strasne rychlo leti, nedavno to bol rok a zrazu sa to vsetko blizi, ani len saty nemam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
My mame objednane uz vsetko,uz len na velke nakupy oblecenia pojdeme,poplnocne saty, topanky,pancuchy, bielizen, pohare a tak.Baby a planujete po svadbe hned aj mimi?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme vcera boli a prednaske co musime mat a tobolo prave o planovanom rodicovstve... tazke po svadbe, no mozno uz teraz prejdeme na tu metodu a po svadbe uvidime podla situacie s byvanim inak nie hend ale po par mesiacoch planujeme aj miminko, ale stym ze ak bude skor, alebo aj hned nenahnevame sa potesime sa... drahy uz vymyslal ze ved su svadobne saty aj pre tehotne :-D inak som si kupila topanky, popolnocne saty. a uvazujem uvazujem, ze asi som si saty uz vybrala.
Odpovedať
Profilova fotka
my neplanujeme my sa nechame prekvapit kedy pride :-D ale nie tiez sme rozmyslali ze by sme mozno este tento rok nieco poriesili s babom :-) a to fakt vcera boli 4 mesiace do svadby a ja si stale hovorim ze mam cas, to teda rychlo leti
Odpovedať
Profilova fotka
Witchka nasa dcera sa mozno bude volat tiez Lucia,ine meno sa nam totiz zatial nepaci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vybrali sme prstene uz ich len objednam a mozno aj hned len vaham co si dobre pamatam velkost :-N prestali ste planobvat svadbu a preskocili rovno na deti? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaska, Lucia je najsamlepsie meno, bez urazky ostatne holky :-D inak k tym detom - sexi by chcel asi rovno aj teraz, alebo hned po svadbe...mne sa do toho az tak vyrazne nechce ako jemu, citujem "nechcem byt stary foter a chcem to stihnut do 30ky" - ja si to aplikujem na svoju 30, ale moc mi to zatial neprechadza - sexi ma 28 a boji sa ze bude stary foter, no co uz. Ale ved je to super, ze je taky, ja si ho za to vazim, len sa na to este necitim, neviem, mozno sa to zmeni, a okrem toho, my mame spolu firmu a neviem si predstavit ze zostanem doma, resp. obmedzim robotu a zostane to vsetko na jeho pleciach...takze rychlo zarobit tazke melony, vytvorit si tim ludi co bude na nas robit a ja mozem len rodit :-D :-D :-D no a prstene budu 29.2. u nas, neviem sa ich dockat, uz aj tie popolnocne maju formu, tak som rada, este nemam vobec doriesene zakusky, ale hadam ostatne aj ano. Jaaaaaaaaaj a kupila som si poobede nausky a na ruku retiazku, tak snad aj toto je za mnou, to na ruku este neviem, ci si dam ale tie nausky by som zniesla.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja nastupujem 1.apríla do novej prace,po skusob.dobe 3 mesiace na dobu neurcitu,ale bojim sa strasne ci to zvladnem.Je to praca za pocitacom v systeme.Takze ja skor myslim na tu robotu ako na svadbu, z tej prace mam vacsi stres :-(
Odpovedať
Profilova fotka
peknu sobotu prajem. luci, nic sa neboj praca za pc je myslim dost v pohode, s kludom to zvladnes len si ver, nehadz flintu do zita uz teraz. bude to fajn.. stres ti nepomoze. budem drzat palce nech sa to dobre zacina a uvidis ze to pojde dobre. no svadbva uz nepocka tazkwe na tu treba mysliet tiez... ked uz bude vpraci ako doma tak veselo mozes zas posledne detaily na svadbu doladovat
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem droby,ja som este 2 mesiace ucitelka,takze o 2 tyzdne mam este jarne prazdniny a potom o 2 tyzdne velkonocne,takze cez tie prazdniny dokupime vsetko co treba a potom do novej prace.A potom uz budeme mlade panicky.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to mas ale dobre naplanovane :-) pekne vklude poporiadku. a za tym buderme mlade mamicky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Droby presne :-) A kolko mas ty rokov,ja 24,takze este hadam budem mlada mamicka 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?