Náš dátum 7.6.2008. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, ma niekto podobne zmyslanie ako ja a moj partner? Este sa vlastne do vsetkeho len pustame, a nemame ani ponatia kde zacat... vlastne asi na Bojnickom zamku?! ...a hostina zeby v Penzione Adam pri Piestanoch?
Odpovedať
Profilova fotka
jaska, to ja tiez, tento weather service to len tak ze zo srandy 8-) a robota dnes tak, ze ma porazit ide, nutne potrebujem dokocit jednu firmu, lebo uzavierka je buduci piatok a podklady podostavam prave tento tyzden..porazi ma, doma mam toho na zehlenie tolko, jak keby sme prali pre celu ulicu, svokrusa k nam da nejakych ludi spat, no nechaj neupratany barak...
Odpovedať
:-D no to mi hovor s tym zehlenim... teraz ako som mala skuskove a vsetko okolo svadby, tak mam taku kopu, ze sa toho neviem zbavit. A len pribuda a pribuda. Ale poradim ti, to neozehlene oblecenie sa da zavriet do skrine ;-) tam ti snad nepojdu. Vcera sme boli u farara na poslednom stretnuti a mali sme taku malu pripravu ako to bude prebiehat pred oltarom. Ako sme tam tak stali, bol to tak zvlastny pocit. Obaja sme sa od ucha k uchu usmievali ako trafeni. To ked sa budeme tak skerit na svadbe, tak to budu "krasne" fotky :-D Teraz uz na sobotu hlasia 22°C... no dufam, ze nakoniec nezmrzneme :-S
Odpovedať
ja stresujeeeeeeem!!! :-D poradte mi prosim, ja som sa zhrozila. Chcela som si na novo spravit zasadaci poriadok, kedze uz mame na 95% dane, kolko ludi budeme mat. No a zistila som, ze mam problem. Na ktorej strane ma sediet nevesta, teda aj nevestina strana?? Stale som bola v tom, ze ked sa postavim celom k hostine, tak nalavo. Ale zena ma stat po lavej ruke muzovi. Tak sme to mali aj vcera na skuske v kostole. Ale vsade na fotkach zo svadieb, ked uz sedia za stolom, to maju vsetci opacne. Nevesta je po pravej ruke zenichovi. No a teraz fakt neviem! :-( Ako to budete mat vy???
Odpovedať
blackrose, my to budeme mať presne, ako plánuješ ty 8-) budem po pravej ruke
Odpovedať
no povedzte mi, čo je ten Iľko za šaša... ráno v teleráne otrčal tabuľku, podľa ktorej bude teplučko bez dažďa najbližších 10 dní a na stránke SHMÚ, pre ktorých predsa pracuje, má najbližších 5 dní v kuse pršať.... :-S
Odpovedať
a ete má byť aj strašnááááá zima, pod 20 stupnov!!!!! ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ja uz od dnes prestavam davat infosky o pocasi. sem myslim. Do riti, toto co je? Viem co to je, nie je to feeeer..vrrrrrrr, nastvata som. Anka, no my mame verziu aj aj, lebo nam tento tyzden tak hapruju hostia, ze menim denne zasadaci, dnes som rezignovala, este dvaja sa maju zajtra vyjadrit a potom to dam do konecnej podoby. Takze potom napisem :-) Zajtra idem o desiatej skusat svadobne saty, tak som zvedava, ake to bude. Ozaj a dakujem za tipy na tie podprdy, boli sme dnes v Avione, aj v Triumphe, ale tam mi to odstavalo, az som sa vydesila, ze co su toto za rarasky, ked aj Acko mi hore odstava...ale teta ze to moze byt len zly strih :-S ale v atlanticu som pochodila, dakujem za tip, uvidime ci ju dam zajtra. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
boze nestraste s tym pocasim :-( len dazd nie, ani bolerko nemam ani dazdnik ani alternativu na fotenie a zu vobec restika vonku. bude pekne bude pekne, musim to tomu ilkovi vysvetlit ]-( :-D mne v triumphe tiez odstavali, nechapem :-| satky uz sa mi upravuju aj kyticku mam vybavenu x-) tazke uz nestresujem co vy?
Odpovedať
noo, tak teraz fakt neviem ako mame sediet, ale nakoniec asi budem nalavo od zenicha... Ja si idem skusat saty dnes o 16. Sa tesiiiiim :-) Ja som si v triumphe kupila a mne sedi uplne dobre, praveze je taka "zaoblena", takze mi vobec neodstava. Ale zalezi od vela kriterii ;-) Lucka, ty mas vlastne ake saty? A od kial? Daj vediet ako si na skuske dopadla :-) A s pocasim sa netrapte. Budeme mat kraaaaaaaaasne!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
preco su na soboty v predpovedy same mraciky a kavpky? |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja vobec neviem kto kde bude sediet :-| sa dozvieme az ked tam v sobotu prideme a ma si sadnut kazdy kam chce, to som zvedava ci nenastane problem :-|
Odpovedať
pretoze niekto nas chce asi nastvat :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ako ste vlaste dopadli s tou restikou???
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sa dozviem kolko nam vyrubia sa prenajom, povodne slubovali ze je to bez prenajmu, tak som zvedava, ale ze svadba bude u nich... aj tak som nic ine volne nenasla :-(
Odpovedať
to su dobri somari, ze vas takto natahuju par dni pred svadbou...
Odpovedať
Profilova fotka
:-| veru hej, uz s tym nic nenarobim sa vytesujem aspon zo siat som ich enchcela vysliec prijemne pohodlne lahucke x-) a podarilo sa vybavit kyticku snov x-)
Odpovedať
:-) ja budem mat asi podobny pocit dnes poobede... sa tesim na tu skusku. Vcera som si bola spravit nechty (mam aj foto v albume). Tak teraz ani pisat neviem :-D Podprsenku mi musel rano moj drahy zapnut :-D
Odpovedať
a droby, ty mas ake saticky vlastne?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeej tie nechtiky su krasne, a vizeraju tak porirodzene. ja bojujem so zlomenim nechtom, chcem len vlastne nechty nalakovane a krasne dlhe som ich uz amla ale polamali sa :-( saticky mam tieto v bielom http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... som knim skusala sperky aj zavoj som sa bala ze to nebude dobre ale perfis to sedi, tak sa tesim mozno som si namiesto vejarika mala na fotenie rpipravit dazdnik :-D nebude bieli keby nieco ale velikansky jeden mam
Odpovedať
jeeeee, tie su krasne :-) BUDEME KRASNE NEVESTY... len aby nam neprsalo :-( uz sa toho zacinam bat aj ja.. a aka som bola optimisticka :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no vcera som sa uistila ze su tie nakrajsie, neviem ci si ich mam vyzdvihnut ja vo stvrtok a cestovat kvoli tomu do NR alebo to nechat na draheho, dufam ze ich nepoukazuje celej rodine a ze vidrzia v aute od druhej do vecera deviatej ked sa vrati :-| jasne vsetky budeme naj. nevesty ja stale verim v pekne pocasie fakt sa mi enchce riesit dazd avibec nie ces hostinu
Odpovedať
Ty mas saty z Nitry? No tak to neviem, co je pre teba asi menej narocne a jednoduche. Ja sice tiez idem v piatok pre saty do BA, ale ja to mam 20, max. 25 min. Takze to je ok. Nech ti ich drahy prinesie a vyhrazaj sa mu, aby ich nikomu neukazal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ja ma saty z NR a kvety zo stupavy, pre tie ide mamv sobotu rano kym sa budem chystat, mame to pestre a hostina tiez mimo ba :-D akurat rozmyslam ci predsa len enist na savdobnu noc niekam nie dom,a do toho bordelu :-N no vyhrazam sa uz teraz ze nesmie, prevezme ich vo vaku ze ich sam neuvidi, tak dufam ze to budu tie spravne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, ta stupava je nejaka magicka pocuvajte :-D ja som dnes nasadila ignoraciu vsetkych predpovedi a bude pekne, bude pekne, bude pekne !!!!! Referujem dojmy zo skusky. Saty mam z Nicole, model Nalon, 36. Ked som schudla na jar, som tam volala, ze podla mna by boli dobre 34, ze ci to mozem vymenit. Ze nech dojdem vyskusat. Tak som bola, len boli tie 34 (ktore som predtym nez som schudla zapla) este zuzene, cize mi ich nezapli na chrbte. A ze to si nemente, to sa upravi. Tak som tam dnes na 10tu nabehla, bola tam zas taka jedna pani...ona akoze je v norme slusneho spravania, ale taka skryta arogancia tam je...ze jezis, jake je to dlhe a vy ste nejak pochudli...ja ze fasa, ze som vam to hovorila...ked som chcela 34ky, ste ma odhovarali, tak tu to mate. Potom mi chceli dat vyskusat 34. Lenze tie si tiez dava v sobotu nejaka nevesta, ta ma skusku o 16,30 dnes. Zacali vymyslat, ze nech dojdem potom, ze uvidia, ci ona nepribrala a vymenili by nam ich...lebo to by upravovali len dlzku...no ja mam toho do piatku tolko ze sobotu sa akurat obesit mozem a ja tam budem 2x chodit a este v piatok, ne? a este za tie prachy. Vysledok je taky, ze z kazdej strany budu brat dva ci 3 cm, neviem, ci aj z chrbta ne a musia to skracovat.... ale je to ich problem nie moj. A kym som tam bola, tak dosla dalsia nevesta sobotnajsia a ta bude mat tie iste ale maslove. Takze sme min. tri nevesty v rovnakych satach v jednu sobotu, parada. Nechtasky jedny aj druhe aj kozmeticku idem absolvovat zajtra, dnes este zubar, Anka tvoje su hezkeee, mozno sa budem inspirovat, nechcem asi francuzsku, nech to tak nekrici. ak ste tu, mozem nachvilu hodit do albumu satky a na mne ked chcete. a inak prajem krasny den, idem makat zatial.
Odpovedať
:-D tak to by bolo, aby si v sobotu rano zistila ze ti priniesol uplne ine saty... ani na to radsej nemyslime. Tak to mas vazne pestre. My ideme pre kvety do Zohoru, to je od nas asi 5 km, ale pre tie skocime tesne pred tym, ako pojdeme na fotenie do BA. Takze to mame takmer po ceste. My sa orientujeme BA - Lozorno - Stupava. Takze to je celkom v pohode. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sa pohybujeme Ivo Ivanka pri Dunaji - Stupava a potom spolu do BA, ja zas budem spat v Stupave, idem sa dat cesat a malovat do BA rano, potom makacka do Stupavy a potom zas do BA, ale tam uz pofotime, odsobasime a ficime do Devina oslavovat ci co to vlastne je...
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze chceme witchka :-) ukaz sa nam, no za tie prachy v nicol by teda nemuseli takto robit aby si este v piatok tam behala ]-( my mae suepr okruh asi na vsetky svetove strany od ba, v ba je vlastne len fotenie. ozaj idete na svadobnu noc domov ci ako?
Odpovedať
Profilova fotka
my spime v hoteli a ideme domov v nedelu. Ja som s tym ratala, ze dnes skuska a v piatok si ich zoberiem, ale ze este aby som aj dnes prisla len za to, ze im sa to nechce zuzovat...kaslem im....jeeeej danenky, jak vonku leje, toto neee na svadbe neee
Odpovedať
Ahoj Lucka :-) no uz som ta cakala s tvojimi dojmami zo skusky. No som zvedava ako ja dopadnem na skuske v Nicole. Ty si bola kde? V auparku alebo na dostojevskeho?? Lebo v tom auparku tiez su tie tety take cudne... neviem co si mam o nich mysliet. Vecer (ak stihnem) dam vediet ako som dopadla. Ja som nepribrala/neschudla, takze snad nebudem mat problem. V novembri mi sedeli skoro ako keby bolo na mna site. Tak som zvedava. Dakujem :-) a kludne sa inspiruj. Ja som tiez francuzsku nechcela z toho isteho dovodu. Toto je take jemne, pekne. A hlavne hrozne fajn kocka mi to robila (inak v Stupave ;-)) a pytala sa co budem mat na sebe a aku kyticku, tak to vlastne cele tak prisposobila, aby som to mala take jemne :-)
Odpovedať
Az ked si napisala, ze leje som si to vsimla :( a to som chcela ist prave na obed a mam len tricko :( asi budem hladna. Tak hod satky :-) tesim sa! My ideme hned rano z oslavy domov spat. V kulturaku sa tazko spi ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?