Mám svadbu v novemberi 2008. Ešte niekto?

Profilova fotka
no ahojte všetky! má tu niekto svadbičku v novembri? lebo sa mi zdá, že všetky sa vydávate len v lete a začiatkom roka a my koncoročné nič. tak kto sa pridá? ;-)
Odpovedať
1
2
7
Profilova fotka
tak som tu zas, no vidím, že nikto sa nepridal. halo halo! kde ste všetky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj aj ja budem mat svadbu v novembri
Odpovedať
Ja mam tiez 15. novembra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kočky. pozerám, že naša téma je asi najpustejšia. to tu nie je nikto, kto má chuť pokecať si s novembrovými nevestami? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caut nevesticky....aj ja sa budem v novembri vydavat.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevestičky ;-) dnes som si pozrela, že sa nás na november pekne zbiera. čo už máte vybavené, objednané a tak? boli ste už na matrike? kedy tam stačí ísť? tie najhlavnejšie veci mám už vybavené, už len dolaďujem niektoré záležitosti. dúfam, že všetko dopadne na výbornú a že mi nebude v svadobný deň snežiť (aspoň kým sa pofotíme), potom už môže aj snežiť, pršať, svietiť slnko, už mi je to jedno, len nech sú pekné fotky.
Odpovedať
Ahojte, no my už máme tie najdôležitejšie veci vybavené, ako kostol, salu, jedlo, kameramana, aj pozvanky uz mame zajednane :-) Chceme si taketo veci vybavit co najskor, nech potom mame cas na detaily. Inak vi3ka mama ma "potesila" s tym, ze urcite mi bude snezit na svadbe, no a ja tym tiez nie som akosi nadsena. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nikita.n kamoška mi hovorila, že jej by sa páčilo mať "zasnežené" fotky, ale ja nie som toho názoru. síce nebudem mať biele šaty, takže to, že by som splývala s prostredím sa nebojím, ale keď nikdy nevieš, či bude ten sneh poriadny, alebo len taký "blatosneh" a to by som nechcela. utešujem sa tým, že minulého roku sa koncom októbra vydávala spolužiačka a celý deň bolo pekne a dokonca aj v noci bolo teplo, tak sa utešujem, že aj v mojom prípade by to tak mohlo byť. ale počasie-to jediné sa nedá zariadiť, tak ako by sme si to želali. že? tak nám obom prajem, aby bolo pekné počasie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte....ja by som bola aj rada keby napadol prave sneh ,to by boli urcite nadherne fotky,len nech neni ziadna clapkanica ako to na slovensku vzdy je ze doobeda napadne sneh a poobede je clapkanica.... =-) ,alebo nech neprsi :-( .... inac ja mam uz vybavene dost veci... :-) salu,farara,kameramana,fotografa,starejsieho,hudbu,zakusky a dokonca oznamenia mam uz aj doma x-) ,este som ich neposielala s tym mam este casu dost x-)
Odpovedať
ahojte aj ja sa vydavam 15. novembra. co mate vsetko uz vybavene. ja zatial saty zo salon Isabel, nase pohare na pripitok
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andrea. vitaj v "novembrovom klube". ja mam napr. hudbu, kameru, foto, miestnosť, kuchára, koláče, šaty (pri šatách mám zároveň zapožičané všetky doplnky, závoj, atď.), topánky, poháre, oznámenia, obrúčky a už máme aj na matrike vybavenú žiadosť o uzavretie manželstva. o zháňanie výzdoby sa nestarám, pretože mi ju urobí jedna milá pani. ja som si len povedala ako to chcem a tak priebežne budeme konzultovať. ešte stále uvažujem nad tým, že či si popolnočné šaty kúpim, alebo dám ušiť. a hlavne aj nad strihom šiat a farbou. už som plná očakávania a veľmi sa teším, tak dúfam, že všetko dopadne na výbornú. a vy ste sa len teraz niekedy rozhodli vziať, alebo už to riešite dlhšie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andrea :-) aj ja ta tu vitam......... x-) ja uz mam tiez vecsinu vybavenu......ubytovanie,salu,farara,svadobne saty a vsetky doplnky co k tomu patri,popolnocne saty,zakusky,oznamenia,pohare,podbradniky,obrucky,priatel ma uz oblek,koselu, kravatu a vestu,aranzerku,kvetinarku,hudbu,fotograf,kameraman............. x-) uz si musim len topanky k svadobnym satam a popolnocnim satam kupit a priatel tiez topanky...... :-) a cakat kym konecne bude november...... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, samozrejme mame uz vybavenu salu,matriku, zabezbecene kolace, k svadobnym satam mam tiez aj ozdobu na auto a vsetky doplnky k svadobnym satam. zabezpecena ziva hudba+ kameraman. mojmu drahemu sice treba este vsetko ale to ma cas. a mne este chybaju svadobne topanky a saty popolnocne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andrea :-) to mas uz tiez dost toho vybavene ;-) ja uz mam preto skoro vsetko vybavene,lebo robim vonku a domov pridem az 3 tyzdne pred svadbou,potom budem uz len malickosti vybavovat x-)
Odpovedať
ja len rozmyslam za by som chcela objednat prehozy s maslami na stolicky, ale ta restauracia kde bude svadba ponukaju len za hlavny stol. ale mne sa vydia tie polozky trochu pridrahe pri objednani si cez internet. nemate nejaka z vas iny napad. chcela by som aby to bolo vsetko super
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam ten isty problem,mne tiez moja aranzerka povedala ze za hlavny stol mi moze dat navleky na stolicky ale vsade nie ;-( ,ja budem mat okolo 90 ludi a to potom vychadza 7000sk navleky na vsetky stolicky,je to dost ale vydavam sa len raz a to k tomu patri x-) ,len sa este s tou pani musim dohodnut aby ich ona objednala aj navliekla,lebo ja na to cas urcitenebudem mat :-)
Odpovedať
mne by to urcite isiel pomoct navliect moj brat, ktory je velmi sikovny a jeho take veci velmi bavia, len skoda ze je v zahranici. inac instrukcie mi dava on. este ze ma aj na to skolu, takze aspon vyzdobu a vsetko co k tomu patri mi pomoze on. A s tym ze sa vydavame len raz mas pravdu- treba investovat
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas super,ja neviem ci by som sa na mojho brata mohla spolahnut :-| a kolko ludi planujete pozvat :-)
Odpovedať
budeme mat asi okolo 80 ludi. dufam ze to bude svadba na ktoru nikto tak skoro nezabudne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! pozerám, že koľko máte pozvaných hostí. keď vám prezradím koľko budeme mať my z našej strany, tak to len bude - 115 cca +/-, čiže dokopy s ich stranou to bude tak 200 ľudí. viem, že je to riadne číslo, ale tak to by som musela poškrtať aspoň polovicu rodiny. ale keďže sa vydávam len raz (verím v to), tak je to v poriadku. keď mi moji rodičia dnes rozprávajú, že koľko hostí sa volalo na svadbu ešte pred 20timi rokmi (400 ľudí), tak je to ešte dobré. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vi3ka.....tak to mas uplnu pravdu,ze pred 20 rokmi byvaly vecsie svadby.... x-) my tiez pozyvame okolo 110 ale ja si myslim ze vsetci nebudu moct prist tak pocitam tych 90 na 100 percent,neviem ako si ty na tom ale ja musim vsetkym hostom zabezpecit aj ubytovanie a to uz od piatku az do nedele a to je taka velka palka ze par kamaratiek nemozem ani pozvat ,lebo svadbu si budem sama platit s priatelom.....ale to neni az take hrozne lebo vidavat sa budem len raz tak tych penazi mi neni luto .... x-) len u nas som zohnala taku miestnost kde mali doteraz najviac 80 ludi a to tam uz boli nahusto....tak si ani neviem predstavit ked tam budem mat ja svadbu a ak pridu vsetci tak neviem co spravim :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj matamisi. no mám zoznam na 115 ľudí, ale tiež pochybujem, že prídu všetci. len nech prídu tí, ktorých tam na 100 % chcem mať. ja ubytovanie zabezpečovať nemusím (akože hotelové), pretože väčšina hostí je priamo od nás. ubytovať mi treba jedine 3 spolužiačky, ktoré sú z ďaleka, ale to už som si vybavila, že budú u mojej krstnej v dome, keďže ja bývam v bytovke, tak kde by sme sa zmestili. a s miestnosťou.... ja bývam na dedine a aj svadbu budeme mať u nás v kulturáku, ktorý má kapacitu možno aj 300 ľudí aj viac s parketom na tancovanie. čiže sála je dosť veľká, takže sa aj poriadne vytancujeme. na to sa tiež veľmi teším a nielen ja.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas stastie ze nemusis nikomu zhanat ubytovanie.....ja ked pridem domov tak byvam u rodicov a to v cinziaku....tak tam nikdo nemoze ist spat ani ja z priatelom ......lebo ked mi pride bracho na svadbu ten bude u rodicov spat.....ale to je uz jedno ....jednu izbu viac alebo menej rezervovat nehra ziadnu rolu....ja by som tiez mohla mat v kulturnom,ale tam by prislo urcite vela ciganou sa pozret lebo to je na namesti,a to by som moct nadsena nebola......tak sa preto radsej uskromnim s mensiou miestnostou.....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa do klubu! Ratam s cca 80 hosťami, takže take palky ako 200 hosti ma netrapia. Ale s priatelom (snubencom :-) ) sme len studenti, takze vsetko platia rodicia a dost mi do toho zasahuju :-S A ked niekomu poviem, ze v novembri, tak vsetci vzdychaju kvoli pocasiu- ze uz nebude babie leto a nebude ani poriadne mrznut, bude blato. Ja im vsak tvrdim, ze mame globaln eoteplovanie a u nas- na Zitnom ostrove- nemrzlo uz par rokov x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hanickastar......vitam ta tu ..... :-) aj ja ked hovorim ze v novembri sa budem vydavat kazdy hned povie ze to uz bude zima a pravdepodobne aj prsat....ale mne to nevadi ved hostina bude vo vnutri a tam ani prsat nebude ani zima x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za uvitanie.. :-) Jedine, co ma ohladom pocasia fakt trapi, je to, ci si mam aj vyberat svadobne saty jemne "zimne". este som nevyskusala ani jedny, neviem, co mi na november poradia v salone :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si vybrala normalne letne saty..... x-) ved si dam kabatik do kostola a v sale bude urcite teplo..... x-)
Odpovedať
No co baby ako pokracuju pripravy? Pomaly ale isto sa nam to krati :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikita.n * mne strasne rychlo bezi cas .... a ja som v tomto specificka nevesta- este som nevyskusala ani jedny saty :-S nie je cas - skola. ale uz zacinam mat z toho stresy :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.....ja uz mam doma aj obrucky x-) a su nadherne x-)
Odpovedať
1
2
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?