Mám svadbu v novemberi 2008. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
no ahojte všetky! má tu niekto svadbičku v novembri? lebo sa mi zdá, že všetky sa vydávate len v lete a začiatkom roka a my koncoročné nič. tak kto sa pridá? ;-)
Odpovedať
1
6
7
Profilova fotka
ahoj aj mi budeme mat pripitok sampanske... ;-) to myslis vazne ze este nemas tremu...tak ta obdivujem...dufam ze aj ja taka budem buduci tyzden,ale o tom pochybujem... :-| ale ved volako to uz prezijem...
Odpovedať
Profilova fotka
matamisi mozno to len dobre hram :-D aj v skole ma kazdy obdivoval aka kludna dokazem byt pred skuskou :-N ale niekedy je lepsie byt nervozna pred tym ako sa triast pocas obradu/hostiny... takze asi toho vela nenaspim z piatka na sobotu..... nie som zrovna zvyknuta byt stredobodom pozornosti, ale snad to zvladnem... a ked budu nejake trapasy aspon sa budeme mat na com zasmiat potom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ,lebo ja sa najviac toho obavam,ze budem stredobodom pozornosti....to ja neznasam....tomu sa asi nevihnem,...ked nejaky trapas spravim,tak sa prepadnem pod zem od hanby.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte jeanka a matamisi - no čo sa týka prípitku - my sme mali cinzano - u nás je taký zvyk, bud cinzano, alebo vermut - a čo sa týka párovania mladých, tak to sme mali s maminou tiež tichú domácnosť. Moja kamoška má dlhoročného partnera - no najprv sa povedalo, že sa pozýva bez partnerov, a že sa popárujú - no ale čo je to za nezmysel - to akoby mňa zavolali na svadbu a dali mi tam cudzieho chalana - takže ten kto mal nejaký dlhodobý seriozny vzťah - bol pozvaný s partnerom, ostatních sme posadili - chalan, baba, chalan, baba - našťastie sme ich nemali veľa, takže žiadne párovanie - kto s kým, jednoducho sme ich posadili k jednému stolu a tým to haslo - nech sa bavia. A matamisi - trapasov sa neboj, zvládneš to v pohode a malé trapasy patria k svadbe, my sme sa boli pred svadbou fotiť a kamerovať - no to bolo bohovské - ideál na odbúranie stresov, toľko sme sa nasmial, že až.... až sme prišli neskoro do kostola :-D :-D . Takže : vôbec si z toho nerobte hlavu a starosti - dopadne to určite skvele. Držte sa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miavin :-) tebe sa to lahko pise ked to mas uz za sebou....dufam, ze to vsetko dopadne dobre tak ako pises...
Odpovedať
Profilova fotka
matamisi neboj, dopadne, hlavne je ze sa lubite nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte - naozaj som aj ja bola v stave, že zruším celú svadbu, len to nechajte samo plynúť, nič neznásilnovať, a uvidíte, ako dobre to dopadne. Ja som tomu tiež neverila..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeanka... :-) vsetko dobre ti prajem,nech si zajtrajsi den uzijes co najlepsie... x-) budem na teba mysliet... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
matamisi dakujem(e) 8-) ja este stale nie som nervozna.... som divna??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jeanka.... :-) dnes mate krasne pocasie ,aspon u nas ,sice je zima ,ale krasne svieti slnko... x-) dufam ,ze aj buducu sobotu bude taketo pocasie,potom nebudem ani ja nervozna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte jeanka a matamisi - tak držím palce jeanka - ozaj máte krásne počasie, tak si to užívajte plným dúškom matamisi - aj tebe prajem také krásne počasie, ako sme mali my a aké je dnes. Držte sa nevesty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky. dlhšie som sa neozvala, lebo v novom domove ešte nemám internet. náš deň dopadol na výbornú, spokojnosť nad mieru.... aj počasie bolo krásne a nohy boleli dosť dlho po svadbe:) viac info vám napíšem niekedy nabudúce, keď budem mať viac času. tie čo to majú už za sebou prajem len to najlepšie a tie, čo to majú ešte len pred sebou, nech im ich deň dopadne tak, ako si to vysnívali. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj vi3ka.....prajem ti vsetko dobre....pozerala som fotky ...bola si velmi pekna nevesta x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute dievcenceeee :-) tak ja uz som spat v realite (v robote 8-) ) nervozita nakoniec vobec neprisla a bolo to vsetko uuuuuplne uzasne... vedela som ze to bude nadherny den ale neverila som ze budem moct povedat ze to bol najkrajsi den v mojom zivote..... x-) zatial len dve fotky v albume... budem postupne pridavat dalsie... strasne tazko sa vyberaju tie "najlepsie" lebo vsetky su uplne perfektne :-) mimochodom to pocasie bolo 100%... kto by cakal ze 15. novembra budem v pohode behat po parku len v satach :-D aj by som napisala viac ale ani neviem kde zacat :-) asi spomeniem len ten najuzasnejsi moment - na nas prvy tanec sme mali planovane "when you love someone" od bryana adamsa ale nakoniec znelo nieco ine..... moje zlaticko mi pripravilo prekvapenie - naspieval v studiu pesnicku... ani sa neda opisat ake to bolo krasne... niekedy cez vikend spravim nejaku slide show a bachnem to na you tube.... tak potom hodim link... ;-) ale boli zlate reakcie ostatnych (takmer nikto o tom nevedel) a dj az potom oznamil vsetkym ze to spieval marek.... a oni nam potom hovorili, ze aj sme sa cudovali ze preco ste si taku neznamu pesnicku vybrali... :-D ach... uz som to pocula ale 1000x :-N
Odpovedať
Profilova fotka
teda... ticho tu nastalo :-) fotecky uz mam nejake tak popozerajte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jeanka... :-) mas nadherne fotky,bola si velmi pekna... ;-) gratulujem ti k tvojmu sobasu nech ste v manzelstve stastny...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
matamisi dakujem a drzim palceky aby ti vsetko vyslo este ovela krajsie ako si predstavujes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tusim uz sem nikto nechodi.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jeanka....to mas pravdu,ze sem uz nikto nechodi....moja svadba dopadla na vybornu.....teraz sa uz vitesujem z fotiek,len skoda ze sme mali malo casu na fotenie...tak sme sa fotili len vo vnutri v kastieli a vonku sme stihli len par fotiek,dokonca nam na chvilu zasvietilo aj slnko ked sme boli vonku,ale museli sme sa ponahlat domov....to je velka skoda,ale co uz to nezmenim.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte jeanka a matamisi - tak vám srdečne gratulujem, som rada, že sa vám váš deň vydaril - jeanka - tá pesnička na úvod - no poviem Ti, že ja by som spadla z nôh - perfektný nápad, muselo to byť úžasné. Tak ešte raz gratulujem a prajem len a len to najlepšie - mladé paničky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz mi to pripada tak daaavno :-) ozaj to bol ako unik prec z reality... a stale sa k tomu vraciam, pozeram fotecky a pocuvam marekovu pesnicku... ak by ste chceli teda pocut tak tu: http://uk.youtube.com/watch?v=JyRUGs a miavin poviem ti mala som problem sa udrzat na nohach ;-) a nebolo to urcite len preto ze nie som zvyknuta na vysoke topanky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://uk.youtube.com/watch?v=JyRUGsN... takze tento by mal fungovat :-) som to skopirovala nekompletne... nejaka som roztrzita... neviete preco? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeanka, to je krásne...waw! waw! a ešte raz waw! ..aj ja také chcem..aj ja chcem vlastnú pieseň od priateľa.. x-) ..srdečne blahoželám.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaenka... :-) nadhermu pesnicku ti zlozil a zaspieval manzel x-) blahozelaaaaaaaaaam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem(e) som rada ze sa vam to paci... vzdy som vedela ze marek uzasne spieva aj som vedela ze uz zlozil zopar pesniciek ale v poslednom case sa tomu moc nevenoval tak som to absolutne necakala... aj ked som vedela ze nieco chysta lebo na nom hned vidno ked nieco taji (a mne uz teda vobec nevie zaklamat :-D)... ale nechala som to tak, ved si predsa neprekazim prekvapenie :-N
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?