Mám svadbu v novemberi 2008. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
no ahojte všetky! má tu niekto svadbičku v novembri? lebo sa mi zdá, že všetky sa vydávate len v lete a začiatkom roka a my koncoročné nič. tak kto sa pridá? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To máš pravdu - my sme to tiež zobrali nejak z druhého konca - najprv sme chodili spolu, potom sme spolu začali žiť, pred rokom sme začali riešiť bývanie - teraz finišujeme - takže bytík máme - svadbu sme plánovali až na máj 2009 - no ale tak sa podarilo - takže všetko naraz, moooc sa teším. Máš pravdu - že bábätko by malo prísť do pripravenej domácnosti - aby mu nič nechýbalo
Odpovedať
Profilova fotka
My spolu byvame uz 2 roky :-) teraz byvame s mojou mamou,dostali sme od obce novy najomny troj izbovy byt s velkou terasou je to velmi pekny byt ale nie je nasa a preto chceme mat vlastne byvanie.Vsak uvidime co bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme bývali 4 roky spolu, teraz sme prechodne u mojich rodičov - ale už je toho dosť. To máš pravdu - my sme boli samy, ale nie vo svojom, teraz máme svoje a je to ozaj fajn. Držím palce nech sa vám podarí svadba aj bývanie - máte niečo vyhliadnuté?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie este nie,pravdu povediac nemame nato teraz dostatocne financie a kym nebudeme mat do vtedy je to zbytocne na take veci pozerat,ale budeme sa snazit aby sme si cim skor uskutocnili nase sny .Ale moju mamu si zoberieme so sebou urcite to si praje aj snubenec,vies moji rodicia neziju spolu uz 15 rokov ale nie su rozvedeni,a mamu samu nechat nechceme,ona ma vychovala sama a vdacime jej uz za vela a to ze ked budeme mat dom to je malickost ze ju zoberieme so sebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To máš úplnu pravdu, aj ja by som tak urobila. Keď máte také dobré vzťahy - je to super, dobré vzťahy s rodičmi sú na nezaplatenie. Aj ja mám skvelých rodičov, aj priateľ si s nimi rozumie - no horšie moji svokrovci, no čo už. Moji rodičia musia stačiť ;-) Tak pre dnešok končím - idem oddychovať. Prajem príjemný zbytok večera 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Podobne prajem pekny vecer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miavin no ja už tiež začínam mať také zvláštne pocity v bruchu a určite to vyvrcholí vo svadobný deň, ale to patrí k tomu. no veľká svadba.....hmmm...na dnešnú dobu sa ti môže zdať, že bude veľká, ale zoznam hostí je okresaný tak, že viac sa už nedá. spolu s priateľovou stranou máme 180 hostí. na našu sálu, ktorú máme rezervovanú je aj tak malý počet. ako som už niekde spomínala, do našej sály vojde kľudne aj 400 ľudí a ešte sa dá aj tancovať. síce trochu obmedzene, ale dá. budeme mať hlavne veľa mladých ľudí, pretože nebudem volať nejaké babky, dedkov, ktorí budú len sedieť a nič viac. ideme sa zabávať. :-D a čo už mám? no práve včera som si bola skúšať na úpravu svadobné šatky. bože aké sú krásne. a teraz nechcem byť samoľúba, ale keď som sa tam tak v nich videla aj so závojom a doplnkami, až sa mi chcelo plakať. proste som bola pekná. aspoň raz. chcem, aby keď ma môj nastávajúci v nich uvidí, aby "spadol z nôh" (samozrejme nie doslova ;-) ). a ešte som zistila, že tie šatky ešte predo mnou nikto nemal, takže som ich prvá majiteľka. v utorok idem na skúšku účesu, vo štvrtok na nechty a v sobotu sa idem vydať. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... :-) pomaly sa nam to krati... x-) my sme sa dnes boli ucit tancovat na prvy tanec...mame krasnu choreografiu na pesnicku od bartosovej...3 oriesky pre popolusku....moja srdcovka... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,je tu niekto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj vi3ka - no tak to máte ozaj dosť veľa hostí - my máme cca 50 a to sa mi zdá tak akurát - to som rada, že sa ti splnili očakávania šiat - ja som chcela úplne iné - no žiaľ musela som sa prispôsobiť, ale aj tak sú pekné. Ja už som bola na skúške účesu aj líčenia - účes si dám urobiť aký mi skúšali a líčenie - pôjdem k švagrinej, lebo v salone to bolo hrozné.. :-( A čo vy ostatné nevestičky? Prichystané? Sa to rúti neskutočnou rýchlosťou dopredu - a o chvíľu to budeme mať za sebou - a budeme len s úsmevom spomínať ;-) držím pršteky
Odpovedať
Profilova fotka
my sme zo zaciatku tiez chceli len okolo 50 hosti... len akosi nam to narastlo :-D teraz to vyzera tak ca 65... miavin tak zle ta tam nalicili? alebo to nestoji za tie peniaze? :-D ale ozaj uz sa to nezadrzatelne blizi, ale tesim sa... 8-) po dlhej dobe bude cela rodina pokope a aj moji najblizsi kamarati, hlavne dufam ze sa vsetci budu bavit..... v podstate vsetkom mam(e) prichystane (aj ked si niesom vsetkym 100% ista, aspon bude zabava :-D) .... len si stale lamem hlavu nad tym aky program spravit/ci vobec nejaky/ci tomu nechat volny priebeh... :-S vy co planujete? (teda okrem klasickeho prveho tanca a krajania torty) :-N a este otazka... mate DJa alebo skupinu? profi foto/video alebo "amaterov"? alebo oboje? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,nas bude fotit Kata Husenicova zo Senca-je to profesionalka,videla som jej pracu a bola som uplne mimo,je to uplne perfektna osobka takze urcite budeme spokojni. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
angyalok a budete sa fotit v atelieri alebo niekde vonku? ci zalezi od pocasia... vsakze :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Radsej by sme sa chceli fotit vonku,mozno uz budeme mat aj sneh :-) ,videla som take foto co bolo nafotene vonku v zime a vyzeralo to perfektne.
Odpovedať
Profilova fotka
ono podstatni ste na tych fotkach aj tak vy dvaja :-) biela vie byt zakerna pri foteni.... ale ked ma fotografka kvalitnu techniku (a skusenosti) tak by to nemal byt problem... v BA asi so snehom nemozem ratat, skor s kopou blata :-D ale uvidime... mozno nam vyjde pocasie...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievky - no čo sa týka líčenia - tak v tom salone to bolo zlé - dosť zlé - horšie by ma namaľovalo už iba moje krstniatko čo má 5 rokov :-D , ale nevadí, my sa tiež budeme fotiť von - ak nebude pršať. My nemáme vôbec žiaden program - prvý tanec, o polnoci redový tanec a ináč to bude na nás - ale verím, že si zábavu urobíme. Tak už je to len 8 dní júúúúúj ale to uteká 8-) Tak zatiaľ ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
no moja skuska malovania bola zaujimava - som isla domov potom ako saso - jedno okolo tak namalovane druhe inak 8-) ale som sa skoro ani nespoznala lebo este aj vlasy som mala vycesane... a ked sa to skombinuje este so satami... asi budu mnohi v soku... ja sa malujem uplne minimalne, saty som mala na sebe len raz (na stuzkovej) takze to bude dost zasadna zmena :-D ozaj... mali sme tu aj nejaku 2-novembrovu??? :-N ak nie tak tusim miavin bude prva... juj, drzim palceky, uz sa nam to ozaj nezadrzatelne blizi... mne vcera kamosky resp. skor spoluhracky s timu spravili rozlucku so slobodou, sme boli hrat bowling, no kopa srandy (ma chceli opit ale zvolili zlu taktiku :-D som im hovorila hned na zaciatku ze vodka na mna nezabera, ze nech mi dolievaju vina :-D) ..... aj sa ma pytali ze ci som nervozna... nejako to na mna este nedolahlo :-D ale ono to urcite pride...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,pekny vecer :-) Mna bude licit perfektna vizazistka Sona Kunova,je to profesionalka,ja nepotrebujem ani skusku licenia ona ma uz pozna,ze ake ocne tiene sa mi pacia,aky mam vkus vsetko ostatne je na nej.Je skvela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A sem uz nikto nepise? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....vi3ka,miavin,hankahj.....zelam vam vsetko dobre aby vam vas zajtrajsi velky den dopadol podla vasich ocakani....budem na vas mysliet... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripajam... drzim palce a dufam ze sa budete usmievat cely den ;-) aaaaaa... uz len tyzden :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa pripajam :-) zelam Vam len to najkrajsie,nech mate pekny nezabudnutelny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte matamisi, jeanka, angyalok .... už to máme za sebou - jedným slovom : FANTÁZIA :-D . To bol ozaj náš deň "D". Tak sme sa obávali - no dopadlo to skvele, počasie ako z rozprávky, fotenie - bombasticke, hotel - skvelééééé no ozaj to bolo všetko bezchybné. skončili sme ráno o 4-tej, unavená som bola síce ako kôň, ale bol to nezabudnuteľný zážitok. Veľmi sa teším na fotky a dvd, potom tu nejaké hodím. Tak ďakujeme za priania a taktiež vám prajem, nech vám to dopadne nad vaše očakávania - držím silno pršteky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miavin gratulujeeeeem! a super ze vam vsetko vyslo, tak to ma byt.... tesim na fotecky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jeanka - ďákujem pekne - ozaj sme si to užili, a tebe prajem aby Ti to tiež vyšlo podľa predstáv - aj keď nejaký ten maličký problémik sa naskytol - ale to bolo nepodstatné . Prajem Ti aby Ti vyšlo počasíčko, obrad a hlavne zábava. A aby ste mali obaja z toho skvelý zážitok a užili si to naplno. Lebo presne ako sa hovorí - veľa stresu pred svadbou - ja som si povedala : "už nech je to za nami" a teraz by som si dala kľudne repete. Tak sa držte 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miavin ja zatial nestresujem (este to asi pride - ale cim kratsie sa budem stresovat tym lepsie :-D) a velmi dufam ze malickosti mi ten den nepokazia a ze vsetko zvladneme s usmevom... sak aj tie male nepodarky k tomu patria nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miavin,aj ja ti gratulem k spolocnemu zivotu a nech sa vam dari... ja by som najradsej celu svadbu zrusila,uz ma to nebavi,lebo sa s mamou len vadim...zevraj musim vsetkych mladych co nepridu s partnerami poparit,ale ako ich mam poparit ked kazdy rozprava inou recou.... :-| podla mna to je blbost... ]-( miavinvy ty si ich tiez parila?
Odpovedať
Profilova fotka
matamisi tak to som este nikdy nepocula :-D to ako puta dostanu a cely vecer povinne spolu? :-D inak s tym "hadanim"... vies o akej blbine sa nevieme my zhodnut? ci ako pripitok cinzano alebo hruskovicu :-D co by ste vy povedali? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka...ja tomu stale nechapem naco ich musim ja parit,ved ked budu chciet ist tancovat nech si same vyberu s kym budu chciet... :-) kvoli takejto blbosti sa mama so mnou uz od soboty nerozprava... ]-( strasne... a ty sa kvoli pripitku... :-| to ja radsej ani na temu jedlo a pitie sa uz nebavim,lebo moja mama je toho nazore ze na pitie ma byt len domaca palenka a konak :-D ,lebo ona ked sa vidavalas tak len to sa pilo :-D ,ale ze to bolo pred 30 -tima rokmi to ju nezajima... ]-( tebe sa to krati uz to mas len za par... x-) ja to este musim nejako o tyzden dlhsie vydrzat... :-( prajem ti aby ti vsetko vyslo ako si si naplanovala... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
matamisi tak to dufam ze nevyjde vsetko ako som naplanovala... lebo som nic nenaplanovala :-D :-D :-D asi preto este neprisla trema... lebo v podstate ani neviem co ma caka... paradoxne sa najviac bojim toho, ze to nevydrzim v topankach na opatkoch - co sa tiez da riesit... proste sa vyzujem a budem tancovat bosa... a hotovo :-D a inak pripitok bude nakoniec asi sampanske.. 8-) s rodicmi je to vzdy zlozite... najprv povedia, spravte si ako chcete a potom do teba hucia ze toto ma byt tak a hento tak... sak na druhej strane... aby bola mama spokojna, poparuj ich a oni sa aj tak potom rozdelia tak ako im bude po voli :-D pokial su to kamarati tak pochopia, ze to robis kvoli mame a budu aspon chvilu spolupracovat... za tie hadky to nestoji predsa.... ;-) vcera som mala zabavu s mojim nastavajucim... vyhladala som mu fotku sobasnej saly (petrzalskej) a ked to zbadal tak sa zacal smiat ze si nemam robit srandu a ze mu mam ukazat tu sobasnu salu! :-D no evidentne si to inak predtavoval :-D on si tusim viac potrpi na take veci ako ja... ja chcem hlavne aby sa ludia bavili a aby nam bolo vsetkym fajn... ci to bude vsetko "vyzerat" ako v rozpravke ma az tak netrapi... asi som divna :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?