Mám svadbu v novemberi 2008. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
no ahojte všetky! má tu niekto svadbičku v novembri? lebo sa mi zdá, že všetky sa vydávate len v lete a začiatkom roka a my koncoročné nič. tak kto sa pridá? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) tak som stravila par dni na slovensku, vsetko je vybavene, tortu&zakusky mame, saty sadli ako uliate ;-) (aj bude prekvapenie pre zenicha :-D) ale nemozem napisat ake keby si to nahodou cital :-D vyzdoba tiez zajednana, make-up & uces vyskusany (som sa ani nespoznala :-D), pozvanky rozoslane, menovky vytlacene, DJ vyzera byt sympatak... len stale rozmyslam co sme este zabudli :-D ozaj... ake planujete zvyky? budete niektora robit aj cepcenie? ja staaale neviem....
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
vi3ka ahoj :-) my by sme radi ale nevieme, ci nieco zozenieme...
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak vam zavidim tie tradicne velke svadby ja viem ze je to kopa zbytocne vyhodenych penazi ale proste je to len raz v zivote moj priatel je rozvedeny a teraz v podstate sa budeme brat len kvoli nasmu babatku, ktore cakam... a cele je to strasne na rychlo a asi budeme mat na svadbe spolu 12 ludi ...
Odpovedať
Profilova fotka
hankahj my budeme mat svadbu doma,a viem ze robime dobre,naco vyhodit tolko penazi v dnesnom dobe,dobre su ludia ktori si to mozu dovolit,ale my si tie peniaze investujeme do niecoho ineho. Viem ze je to raz v zivote ale aj tak.Ja viem, o com pisem,ja som raz bola vydata a mala som fakt velku svadbu a teraz co mam s toho?A teraz to bude omnoho lepsie a aj krajsie,budeme mat iba tych najdolezitejsich ludi.Napriklad aj vcera u nas bola jedna osoba s ktorou sme sa tak zabavili,ze fakt bolo super, a ja fakt nepotrebujem mat na svadbe 90 ludi . Aj mala svadba moze byt dobra este lepsia ako velka. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den :-) je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte - no čo sa týka veľkých svadieb - úplne s vami súhlasím, my sme pôvodne tiež chceli malú 20 ľudí, no nejak sa to vyšplhalo na 50 - celkom sa aj teším, bude to naša prvá svadba, ale za tie peniažky, čo sme do toho dali - sme mohli mať v našom novom bytíku zariadenú celú detskú izbičku .... :-S ale čo už narobíme, keď to je rozbehnuté - tak sa majte pekne a užite si svadbu - je to o tom stretnúť tých ozajstných priateľov a ľudí, na ktorých vám záleží, nie? tak papapap :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Baby aku vyzdobu budete mat na svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky angy my budeme mať zeleno(olivová)-krémovú výzdobu. jednoduchú, ale pritom krásnu. určité predstavy som už dala dizajnérke, takže už to len treba vidieť v reály. ale sama som zvedavá. a ty? akú farebnú kombináciu máš?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte - no my budeme mať bordovú výzdobu s bielou - doma zdobíme samy, v hoteli nám to vyzdobia - tak som tiež zvedavá, ale na fotkách to vyzeralo super.
Odpovedať
Profilova fotka
miavin - už sa nám to kráti čo?! :-) som zvedavá, ako to celé dopadne. teším sa. teraz nie som nervózna, ale už to cítim, že v sobotu budem vystresovaná ako.... až kým neskončia hlavné oficiality. o ktorej máte sobáš? my sme si dali nakoniec na 15:30.
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat sampan+ruzova :-) V auguste som bola na svadbe mojej kamaratky a aj oni mali vinovo cervenu+bielu a vyzeralo to nadherne. Aj my sme na zaciatku rozmyslali nad zeleno-kremovou vyzdobou ale nakoniec sme to zmenili. :-) A aku budete mat kvetinovu vyzdobu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vi3ka - ahoj - no teda - uteká to ako voda, začínam mať čudné pocity v brušku - a teraz neviem, či sú to prvé pohyby nášho bábätka, alebo tá nervozita zo svadby :-D :-D ... no my sme si dali sobáš na 16.00 - takže pôjdeme z kostola už po tme - no romantika :-) len dúfam, že nebude pršať. Máte veľkú svadbu? a už máš všetko nachystané?
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme mat sobas o 15:30 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
angyalok - no my kvetiny ani asi nemáme - to ma nenapadlo - musím sa informovať, či nám dajú aj nejaké kvety, alebo ako .... hmmmm. A akú budeš mať kytičku?
Odpovedať
Profilova fotka
Jednoznacne ruze maslovej farby + tmavoruzove ruze,ale este sa musim dohodnut s kvetinarkou.Uz sa nam to naozaj velmi rychlo krati,uz mam aj nervy aj ked to bude druha svadba,uzivam si to uplne inak-je to velmi krasny pocit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ma teší - človek by si to mal vychutnať, lebo to raz dva zbehne a už je po tom vysnívanom a dlhoočakávanom dni.... ja budem mať tmavé ružičky - s bielou stuhou, tak som zvedavá ako to dopadne, my začíname zajtra piecť suché koláčiky.... hurááá začína blázinec 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako som uz predtym pisala my budeme mat svadbu doma,tak nam mama nedovolila aby sme si objednavali zakusky,ze budeme mat este dost vydavkou,ze ona nam zakusky upecie,inac peci fantasticky,my si teda objedname iba tortu. A aku menu ste si vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
myslíš menu - papanie? a vy budete mať koľko ľudí?
Odpovedať
Profilova fotka
ano papanie :-) my budeme mat cca 20 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si dali polievočku - s pečienkovými haluškami, šunkovú rolku, a mäsko troch farieb, hranolky, ryža a po pol desiatej bude teplý a studený bufet... takže každému čo príde na chuť. Čo budeš mať oblečené?
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobne saty sampan farby :-) A Ty? Ja som si najprv chcela aby mi usili ale potom som si to rozmyslela
Odpovedať
Profilova fotka
ja biele - také jednoduché - chcela som úplne iné, ale som pribrala trošku a vzhľadom na narastajúce bruško - musela som zvoliť nejaké, ktoré budú sedieť. Ale sú veľmi pekné. A vy čo budete papať?
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat polievku,salat,ryzu,plnene kuracie rezne,pecene kura,rezen,sote s hranolkami,kapustnicu vies ako poznam moju mamu toto sa este do svadby zmeni :-) ona je taka vies radsej mat vela ako mat malo,nechcem potom dopocut to ze sme hostom nedali papat.
Odpovedať
Profilova fotka
no to poznám - ej ale tá kapustnica - my nemáme, ale dala by som si :-) . Aj u nás je to tak - radšej nech sa zvýši, ako by hostia nemali čo do úst.... Ale dobré menu máte. A čo obrúčky?
Odpovedať
Profilova fotka
Obrucky sme si dali vyrobit,moj znami nam dal katalog aby sme si nieco vybrali,obrucky sme mali hotove za mesiac,ale som naozaj vlemi spokojna,su krasne a hlavne sa pacia nam, nase obrucky su vyrobene zo cerveneho zlata.A Vy ste si vybrale ake obrucky?
Odpovedať
Profilova fotka
my máme z bieleho zlata - moja polovička má celú - hladkú a ja mám v strede zirkony - po celej obrúčke.... vybrala som si ich už pred dvoma rokmi, keď sme začali plánovať svadbu, a ostalo mi to. Takže som tiež spokojná.... mamka nebola moc spokojná, ale ako píšeš - hlavne, že sme my spokojní.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak samozrejme,hlavne aby sa to pacilo nam a hotovo. Ty cakas babatko?
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak - my musíme spokojnosťou prekvitať. Áno čakám bábo - prvé a dlho očakávané :-) takže svadbu - ktorú som si vysnívala úplne nezrealizujem, keďže som sa tešila ako sa vybláznim, aké šaty - a tak.... musela som trošku zmeniť priority - ale ja veľmi rada teraz. Ty máš detičky?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie ja este deti nemam,ale do buducna planujeme urcite ja deti zboznujem.Vies najprv mat vlastny dom,aby sme nase dieta vedeli kde vychovat,ja nechcem aby mu nieco chybalo chceme mu dat vsetko, :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?