Mám svadbu v novemberi 2008. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
no ahojte všetky! má tu niekto svadbičku v novembri? lebo sa mi zdá, že všetky sa vydávate len v lete a začiatkom roka a my koncoročné nič. tak kto sa pridá? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vi3ka no pred 10 mesiacmi som este ani netusila ze sa ideme brat :-D ja to beriem vsetko nejako moc "easy"... vela veci mame stale vybavenych tak na polovicu... popolnocne saty stale netusim :-N asi budem musiet mat riadne produktivnych tych par dni na slovensku koncom oktobra, inak buduuuu stresyyyy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, no ozaj sa nám to kráti - my sme tiež splašili svadbu na poslednú chvíľu no o to viac som sa musela posnažiť a pochválim sa - že okrem topánok pre miláčika už máme všetko - tak už len čakať ako to dopadne ;-) Tak aj Vám držím palčeky. papapa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky. tak už som pokojnejšia, lebo som dnes písala do firmy, ktorá nám urobí pozvánky, že do 7mich dní od schválenia grafického návrhu ich máme hotové. :-D :-D :-D veeeľmi sa tešíím! vydýchla som si ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vi3ka - no tak vidíš, že to nakoniec dobre dopadne a všetko sa stihne v termíne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj je tu niaka nevesta co ma svadbu v novembri
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ....su tu nevesty len sa nijakej moc nechce pisat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj je tu niekto na pokecanie
Odpovedať
Profilova fotka
Inac mas presne svadbu v ten den ako aj ja tak to super... tak nebudem aspon sama O kolkej mate svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
o 15.00 v kostole...len mne nastal jeden problem,ze kde mam zajednanu oslavu tak sa tam teraz nezmestime a musim hladat salu vecsiu,lebo sa mi zvisil pocet ludi.....tak ma uz poraza.... :-S a nikde neni kulturak volny lebo na moj termin su katarinske zabavy.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala som si tvoj album a tie posledne saty mas tam nadherne... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň! My budeme mať svadbu na moje narodeniny,svadba bude u nás doma iba pár ľudí. Pôvodny termin sme mali na 20.9.2008 ale koncom augusta mi bohužil zomrel bratranec tak sobáš sme radšej odložili. Teraz sa však už veeeeľmi tešíme lebo už sa nám termin blíži :-) No však velmi som zvedavá aké budeme mať počasie,lebo by sme sa chceli fotiť aj vonku.
Odpovedať
Profilova fotka
novembrovi sme mi ako uz mas vsetko hotove
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte nevesty, tak sa to tu rozbehlo - už sa nám to kráti, však? Máte všetko nachystané? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte novembrove nevesty :-) uz to mame za par! :-D ma caka rusnych najblizsich par dni... v sobotu som bola na nakupoch aj s laskou v londyne a uspesne sme mu nakupili oblek, nohavice, dve kosele a mne popolnocne saty... to bolo trapenie (hlavne so mnou :-D) ... a uz vobec sa mi nechce rozmyslat nad tou sumou co sme minuli :-o ale sak nech vyzerame nejako... saty su krasne, hodim aj fotku, ale az neskor, lebo mame este nevie ake su a chcem ju prekvapit :-D - idem totiz zajtra do BA a caka ma kopa vybavovaciek... teda skor musim veci dotiahnut a dohodnut podrobnosti (DJ, foto/video, kadernicka/vizaz, svadobne saty, torta/zakusky, vyzdoba, hostina)... ale tesim sa ako blska :-D snad to bude vsetko uspesne... hlavne som zvedava ako dopadne skusanie satov, nejakych tych par kil islo dole od jula, uz aj obrucku "obleciem" tak snad aj s tymi satami to bude uspesne :-D dufam ze sa mi podari aj nejake fotky spravit tak to sem potom hodim :-) ale tesim sa 8-) :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky. tak a už sa to neuveriteľne a nezadržateľne blíži. stresujete? ja mám skôr taký radostný stres. mám všetko čo potrebujem - aj oznámenia, o ktoré som sa bála, ale sú krásne - tak prečo stres... ja sa už neviem dočkať. otázočka: "Aké nechty sa teraz dávajú robiť? akryl, či gél? ktoré sú najlepšie? ja som ešte nikdy nemala umelé nechty, takže nemám potuchy, že ktoré sú tie naj a vydržia skoro všetko. a téma počasie.... vyzerá to tak, že bude asi riadna kosa. len nech nie je sneh a dážď vo svadobný deň-aspoň kým sa pofotíme, potom môže snežiť i pršať, čo len chce... aaaale, veď nejak bolo a nejak bude.... že? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) My zas chceme aby nam na svadbe troska snezilo,chceme sa fotit aj vonku a to by bolo pekne. rozhodli sme ze nam mama upecie zakusky takze si objedname iba tortu to by uz nestihala. Ako som uz pisala svadba bude u nas doma a budeme mat iba tych ludi ktori si tam zasluzia byt.Ale uz sa moooc tesime.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... :-) konecne sa mi podaril vybavit kulturak a dnes som zohnala aj na odcepcenie zeny ktore pridu v krojoch a odcepcia ma... x-) super ...velmi sa tomu tesim... x-) a inac by som uz vsetko mala mat hotove... x-) buduci tyzden sa ideme ucit tancovat :-D som zvedava ako to bude moj priatel vzvladat... :-D uz sa nam to krati... x-) este ste nizstovali ake hlasia pocasie na november...
Odpovedať
Profilova fotka
My nabuduci tyzden pojdeme objednat tortu a vino.Ja si este musim kupit boty,vsetko ostatne uz mame. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz tortu objednanu mam,len alko a nealko pojdem pred svadbou kupit...neviete mi poradit kolko by som mala kupit ked budem mat do 100 ludi...
Odpovedať
Profilova fotka
My sme tak isto planovali velku svadbu a uz minuly rok sme zacali kupovat alkohol.Mali sme mat okolo 80 ludi a zo vsetkeho sme kupily 2 kartony kupily sme vodku,fernet,gin,konak,wisky,hruskovicu,marhulovicu,teqilu a este neviem co mame :-) Ale stoho sme uz aj nieco otvorily ked sme mali navstevu alebo ked niekto mal narodeniny alebo meniny. Aj ked svadbu budeme mat doma nelutujem ze sme s toho kupily tolko lebo pred nami su aj sviatky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze to lutovat nemusis....ved alkohol sa nepokazi...aspon teraz uz nemusite kupovat... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vsak to :-) Pojdete niekam aj na svadobnu cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
pojdeme ale az po velkej noci :-( ,lebo my musime uz koncom novembra ist robit a prideme po velkej noci.... :-( a vy pojdete ?
Odpovedať
Profilova fotka
Pojdeme ale tak isto az neskor,vies moj buduci manzel je profesionalny vojak a oni vzdy zaciatkom januara dostanu vseliake ponuky na zajazdy do tuniska,egypta,turecka atd,a vlastne ked pojdu manzelia tak ony vlastne mozu cestovat sza polovicnu cenu.Tak mi prinesie v januari katalog a nieco si urcite vyberieme :-) Ja osobne by som chcela ist do egypta ale vsak uvidime mozno budu v ponuke aj krajsie miesta.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas dobre...my este neviem kde...do egypta chodime kazdy rok...tak tam asi nie...ja by som chcela ist na BALI... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mna osobne velmi fascinuje Kuba :-) tak to je moj velky sen
Odpovedať
Profilova fotka
aj tam moze byt krasne... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, u nas sa svadobna cesta odklada, rekonstruujeme. Strasne sa tesime, az stravime vianocne prazdniny doma - konecne spolu my dvaja! :-) Ale raz pojdeme do Pariza a na plaze Normandie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanickastar uplne stebou suhlasim,dom je prednejsi ako dovolenka ;-) aj my mame taky sen mat vlastne byvanie,ale vsak uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty - tak sa to tu rozbehlo - čítam, že máte všetko pripravené - no ja to mám už za pár - takže žalúdočné ťažkosti sa už ozývajú :-D . ale zatiaľ to zvládame - čo sa týka svadobnej cesty, tak my tiež odkladáme do neskoršieho dátumu - a ak to mám vidieť reálne, tak pôjdeme až niekedy v lete už s naším potomkom. Čo sa týka počasia - hmmm som zvedavá aké bude "novembrové" lebo zatiaľ to vyzerá všelijako. Tak vám všetkým držím palčeky - nech vám to dobre dopadne. papapapa ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?