Mám svadbu v novemberi 2008. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
no ahojte všetky! má tu niekto svadbičku v novembri? lebo sa mi zdá, že všetky sa vydávate len v lete a začiatkom roka a my koncoročné nič. tak kto sa pridá? ;-)
Odpovedať
Joj baby ja tiez akosi nic nestiham, mam doma oznamka, pohare, podbradniky a to je tak vsetko, obrucky som aj ja sama zvedava kedy pojdeme vyberat, no a saty . . . mam stastie, ze hned vedla mna je svadobny salon, tak viem o novych satach a ci su uz nejake na ten termin zajednane. Moj hlavny problem sú topanky a bizutka. Musim si este obchody pobehat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) dnes som zacala vyrabat svadobne pierka pre hosti x-) prvu som dala aj do albumu co na nu hovorite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky :-) tak sa aj ja pridavam, dufam ze mozem... ja vas vsetky trosku povzbudim... svadba bude 15teho a nemame este takmer nic :-D povodne sme chceli az v decembri medzi sviatkami ale rodina ohrnala nosom a problemy boli aj s matrikou a dodavatelmi... tak sme to cerstvo presunuli a mame zarezervovanu len salu a predbezne termin na matrike :-) vybavovat asi vsetko budu nase maminky, lebo obaja sme v zahranici, tu si kupime len obrucky a asi oblek mojej polovicke a nejake doplnky pre mna.... saty mam v plane skusat len teraz koncom jula a potom az v oktobri budem 3 dni na svk, tak som zvedava ako to dopadne :-D no sak prinajhorsom v bielej nocnej kosielke pojdem, prehodim kabatik aby mi zima nebola :-D nebudeme mat velku svadba, ca 60 hosti tak uz to nejako dopadne, hlavne aby bolo veselo... a ozaj kameramana/fotografa mame tiez... toho najlepsieho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
matamisi peknucke, aj ja chcem take :-D som ani nevedela ze sa taketo veci robia... vseobecne asi nemam velky prehlad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vitam ta tu jeanka :-) ty si taky isty pripad ako ja ...ja som bola naposledy doma v maji na 2 tyzdne z toho som na tyzden musela ist do madarska a tyzden som doma vybavovala vsetko ohladom svadby :-) teraz mi uz len zostava cakat do novembra kedy dostanem konecne dovolenku aby som mohla ist domov. x-) my sme tiez planovaly okolo 60 ludi ,ale volko sa nam ten pocet stale zvecsuje ....
Odpovedať
Profilova fotka
matamisi: odkedy sme v UK (od oktobra 2006) som bola na svk len v maji minuleho roku :-N co sa tyka vybavovaciek spolieham na mamy, ved snad toho netreba zase az tak vela... alebo treba? :-o pocet hosti sme mali zo zaciatku len 45 ale sme si povedali ze sak z mojej strany rodinu nemame velku tak by tam mali byt vsetci :-) kamaratov bude len zopar, aj tak ich nemam nejako extra vela (po mojom odchode do uk mnohi "zabudli")... kde ste zohnali obrucky? ja som tu (v sheffielde) bola pozriet zopar obchodov, ale ine palky niektore... sa mi zahmlievalo pred ocami... :-D asi sa uskromnime s niecim jednoduchsim ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj..aj mne mamina velmi pomaha.....lebo moj priatel neni slovak tak je to trochu komplikovanea strasne vela papierovaciek... ]-( ja som uz od roku 2001 vonku a to znamena ze tych kamaratiek mam tiez pomenej ale o to viac mam tu... ;-) a obrucky sme si boli kupit na slovensku....
Odpovedať
Profilova fotka
matamisi: teda uz si tu riadne dlho, nejdu ti este anglani na nervy? :-D ja mam nocnu moru hlavne z call centier - nikdy sa tam neda nic vybavit.. som si myslela ze na svk mame bordel na uradoch/vo firmach, ale sa mozeme schovat pred byrokraciou v uk :-D myslis ze sa viac oplati kupit obrucky v uk alebo na svk? ako si to vyriesila so satami? budes poziciavat na svk?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jeanka :-) ja som neni v uk ale v rakuskych alpach :-) 2 obrucky v rakusku stoja okolo 45000 sk- 60000 sk preto sme z priatelom isly na pol dna na slovensko a tam sme kupily nadherne obrucky za necelych 20000sk a to boli najdrahsie,boli sme ich v nitre vyberat na pesej zone su okolo 10 zlatnictiev a velky vyber obruciek...ceny sa pohybuju od8000 sk x-) saty si budem poziciavat so salonu aj svadobne aj popolnocne..... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
matamisi: ach soo... verstehe :-D neviem preco som bola v tom ze si v uk.... hm... rakuske alpy to moze byt ganz schon :-) tu sa daju kupit obrucky od 80 (za ks) do 2000 libier :-D asi si vyberieme nejake okolo 120 - 150, nepotrpim si na diamantoch a 24-karatovom zlate :-) aj tak sa mi paci skor striebro, pripadne biele zlato... aj snubny prsten mam z bieleho zlata "len" za 60 libier :-D som ozaj zvedava ako to dopadne s vyberom siat, ci uz svadobnych alebo popolnocnych... som dost nizka a relativne siroka, tak to bude velka zabava :-D ale tie popolnocne asi budem zhanat tu, moja velkost tu nie je az taka netypicka ako na svk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
matamisi - ahoj, ja som tiež z NR a môžem sa spýtať, v ktorom zlatníctve ste nakoniec vybrali obrúčky ?
Odpovedať
Profilova fotka
baby - sorry :-N aj ja sa budem v novembri vydávať poslednú novembrovú sobotu a ani neviete aká som rada, že nie som sama, lebo niektorý neboli nadšený že vraj neskoro to je a nás to tak napadlo, že vtedy, tak podľa mňa to tak má byť, my sme sa obaja narodili 29 a aj svadba bude 29 tak dúfam, že to prinesie šťastie x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dadadaduska: mala si zvolit taktiku ako my... sme najprv chceli 27. decembra 8-) ... to vsetci ohrnali nosom, tak ked sme povedali ze 15. november vsetci sa vytesovali ze to je super termin :-D vsetko ma svoje vyhody/nevyhody.... na letnych svadbach je zase prilis teplo a vela sa vypije :-D podstatne je aj tak ze je veselo a ze sa lubime/lubite nie? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeanka - no aj my sme pôvodne chceli 9.mája 2009 ale sme spolu už 8 rokov, momentálne pracujeme, a prerábame RD tak nás napadlo, že čo keby sme si svadbu urobili tento rok a do nového roku vstúpime už ako manželia a všetko ukončíme v tomto roku, :-D síce 29. november je pozde ale my sme to chceli 6.decembra, ale vzhľadom na to, že chceme svadbu v kostole a v tom období je už advent, tak to nepôjde, ale inak myslím že všetko bude ako má byť a ked nás to z čista jasna napadlo, tak to bude OK, inak veľa vecí ked plánujemem dopredu, tak nám nevídu, tak to to bolo ako blesk z jasného neba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jeanka :-) nezalezi kolko stoja ale hlavne vam sa musia pacit.... ;-) my mame obrucky kombinovane z bieleho a zlteho zlata... x-) ahoj dadadaduska....vitam ta tu :-) obrucky sme si kupovaly v nitre na pesej zone zlatnictvo carisma.... x-) tam maju najvecsi vyber a velmi prijemne predavacky...dokonca nam tie obrucky poslaly do rakuska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mata - dik ;-) to zlatníctvo poznám aj snubný sme tam kupovali a aj rovno pozerali obrúčky no dúfam, že vyberieme :-)
Odpovedať
ahojte baby ja asi budem mat v novembri.a nic nemame :-D to myslim vazne este zenich musi dorazit :-D a matrika to neni u nas problem lebo som z maleho mesta kde termin najst ? no problem.a cez mail vybavujem aj fotografa a kamoska ma tlaciaren tak na nu sa spolieham s oznamkom.takze zacnem pripravovat asi 2mesiace vopred .skor nie. a saty to mam predstavu aj vyskusane uz mam. a kyticku tiez viem aku chchem.tak aby len najprv zenich dosiel :-)
Odpovedať
Profilova fotka
usmejsa* som rada, ze tu nie som sama, co nema take vecicky ako pohare a podbradniky - stale dufam, ze je na to kopa casu... 8-)
Odpovedať
ani ty nic nemas??? ja mam na vsetko napady aj predstavy uz len zacat :-S ...ale nastastie to nebude velka svadba, max do 30osob. lebo priatel je cudzinec a z jeho strany budu len 2 alebo tri osoby. aj inac velku svadbu sme nechceli.radsej si uzijeme na svadobnej ceste vy budete mat velku?
Odpovedať
Profilova fotka
hanickastar... no ja pochybujem ze vobec nieco take ako pohare a podbradniky budeme mat :-D aj ked polovicke by sa ten podbradnik zisiel... on je take teliatko... teda nieze by som ja nebola :-D no nasli sme sa.. :-N baby, este jednu prosbicku na vas... hodila som do albumu navrhy oznameni, mozete kuknut a skritizovat resp ktore sa paci najviac a tak? dame si to vyvolat ako fotografiu ;-) prave si idem dat vyvolat testovaciu varku, lebo vzdy inak to vyjde na monitore ako potom na papieri... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jeanka ....mne sa najviac cislo 4 paci..... :-) velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
noo, vcelku velka, cca 80 ludi. Ale tie pohare budu, ci bude 5 alebo 50 hosti... Len neviem kedy :-N A na svadobku nejdeme - skola bude v plnom prude - mozno na jar, alebo cez prazdniny. Alebo siradsje kupime nabytok?
Odpovedať
Profilova fotka
*jeanka* mne sa najviac pacia 1 a 5... :-) ale ked si vyberies akekolvek, som si ista, ze sa budu pacit
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte x-) ja dneska idem k svadobnej tetuške - svadobná agentúra, tak som zvedavá koľko dneska poriešime, máme za sebou už uvodné stretko, tak už teraz budem vedieť hádam viac, no a zajtra mám termín do svadobného salónu DIAMOND, moja prvá skúška svadobných šiat, tak som zvedavá ako to dopadne x-) jeanka - mne sa páči č.5 ale keby bolo celé v žltom teda aj ten obrys srdiečka ako napr. na predchádzajúcich žltých ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usmejsa - ja ešte tiež nemám toho veľa vybavené, len termín v kostole, a ešte musím ísť n amatriku po sobášnu žiadosť či čo to je =-) a miesto svadobnej hostiny máme zarezervované, matamasi - fíha obrúčky, to mňa ešte ani nenapadlo, v podstate to máme za 4 mesiace čo nie je až tak ďaleko ale čas ide rýchlo a tiež toho veľa nemám pripravené, ešte že mi bude pomáhať super tetuška so svad.agent. tak nemusím stresovať a môžem v kľude pracovať
Odpovedať
dadadaduska ja nemam nic vybavene. len predstavy. saty mam nejake odskusane, oznamko tiez mam vyhliadnute,ale nic neplanujem.lebo nemozem.ale zijem v malom meste,kde svadby nie su casto.proste nebude problem zohnat termin na matrike.to urcite.a kedze malo svadieb,velka pravdepodobnost aj na restiku.kedze mala svadba,dufam ze to takto vyjde. ak nie tak predlzime... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanickastar: u nas svadobka tiez zatial nehrozi :-) chceli by sme tento rok zacat stavat dom, takze budeme mat co robit a lietat hore-dole, na dovolenku ideme buduci tyzden (juchuuu 8-) :-D ) a potom najblizsich par rokov asi nic nebude... ale snad aspon ten dom bude - potom pojdeme tam na dovolenku :-D inak dik za nazory na oznamka... este stale cakam na vyvolane fotky... som zvedava ako vyjdu farebne, asi by som potrebovala nakalibrovat monitor - lebo doma to mam skor oranzove, dadadaduska hovori ze zlte, tu v robote to mam tiez skor do zlta :-D este taka pikoska... vcera sme mali 4. vyrocie... a obaja sme zabudli :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pridám sa k vám, lebo mam dilemu :-| mamé taky termin ze 18.4.2009 a teraz sme zacali spekulovat ze co tak spiskat to este tento rok.... uvazovali sme nad novembrom ale nemame VOBEC NIC, myslite ze sa to dá stihat???
Odpovedať
Profilova fotka
e.lle, samozrejme že sa to dá... ja teraz už s manželkou a okolím sme svadbu nachystali v priebehu sedem týždňov... úplne komplet
Odpovedať
Profilova fotka
neviem asi sa trosku bojim tych stresov a tak a sok trosku pre blízkych.... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?