Má niekto svadbu v marci 2012?

Profilova fotka
x-)
Odpovedať
ano :)
Odpovedať
ja tiež :-) , najlepšie je na tom, že sme sa tak rozhodli dnes, takže ak to všetko stihnem vybaviť som boreec, ani neviem čo všetko treba a kde mám začať? jaaaaaj a tiež dúfam, že tu nebudú ešte metrové záveje snehu
Odpovedať
Ahoj, Aj my máme v marci. Začiatkom marca
Odpovedať
áno aj my a už sa nevieme dočkať :-)
Odpovedať
a čo všetko už máte vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
@etusinko @lulu1982 @meggi0201 @ameera ahojte baby, vobec som netusila, ze tu vobecniekto reagoval :-) ako stojite s pripravami??? u nas sa to postupne risuje, prave nahanam oznamka :-) v podstate nam chybaju uz len zakusky, nejaky alkohol, vino, kvety a to by bolo asi aj vsetko :-)
Odpovedať
baby a mate niece teplejsie na sega? nebojite sa ze bude zima? ja som mala mat svadbu v maji ale asi to budem musiet prehodit na marec a trosku sa bojim ci nebude zima, mam korzetove saty a hole ramena a mam sice bolerko ale ked s tym to nieje take pekne :) a este sa bojim fotenia, ci sa bude dat fotit vonku...
Odpovedať
Profilova fotka
@ninka25 Ja sa vydavam v aprili, ale tiez dufam, ze bolerko nebude treba, lebo zaprve este ziadne nemam, lebo neviem zohnat nieco naozaj pekne, a zadruhe, kazi to liniu siat. Treba dufat, ze jar bude ako minuly rok - krasna...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 @ninka25 ja sa tiez spolieham na pocasie :-) fotenie sa zvacsa robi ak ze sa nastajlujete potom pribehne nejaka pomocnicka da ti dole kabat, cvak a kabat ide naspat :-D ale tak snad to fak t nebude potrebne ... moja kamoska da vydavala 12 februara a bolo krasne!
Odpovedať
@tatarida nám tiež chýbajú zákusky a alkohol a ešte nemáme obrúčky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ako baby???? uz sa to blizi!!!!
Odpovedať
áno. Ja, tedy my máme :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tatarida každý dňom a poriadne to uteká.
Odpovedať
Profilova fotka
@etusinko a ako ste na tom???
Odpovedať
@tatarida noooo. Zaujímavo. Najmä časom, ktorý sa neskutočne blíži. Miestnosť máme, ako aj DJ, fotografa, kameramana a samozrejme matriku. Už som začala aj niečo vyrábať. Kúpili sme nejaké nealko, alko, ale ešte nám treba. No čo už je horšie, ja nemám šaty . . . Vieš ako ma to štve :( A ty? Odkiaľ si?
Odpovedať
Profilova fotka
@etusinko ja som z novych zamkov, nam uz chyba snad len par drobnosti ak dnes vybavime zakusky a torty... zostane uz len kosela a mne topanky popolnocne, nejaka bizu a fakt uz len detaily...este asi 25 pierok dorobit a take piplacky po veceroch...
Odpovedať
Tak to si dobrá. A odkiaľ máš šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
@etusinko saty mam zo salonu elegant sophia tu v NZ, a po tomto vikende nam uz chyba teda asi iba kosela a samozrejme dohodnut detaily s kvetinarom, fotografom, djom a tak...
Odpovedať
@tatarida ja šaty nemám vôbec :(
Odpovedať
Profilova fotka
@etusinko a odkial si???? nemas cas ist skusat alebo si este nenasla tie prave?
Odpovedať
@tatarida Asi to bude v tom, že som nenašla tie pravé. Bola som skúšať v LC, vo ZV, a v RS, ale nič. Ani jedne neboli také, že Waw tieto chcem. Takže už začínam byť z toho smutná, či je chyba vo mne, či ako som mala ísť na to. Páčia sa mi jedne z kolekcie SAN PATRICK, len salóny kde ich majú som dosť ďaleko
Odpovedať
Profilova fotka
@etusinko jajjj no ja som napr. takto cez net vobec nepozerala, nevedela som si to na sebe predstavit a pravdupovediac predstavu som mala v podstate uplne inu :-) ale nie je to jednoduche, to je fakt.....mozno som len mala stastie, ja som bola od zaciatku rozhodnuta ze nikam inam okrem NZ nie som ochotna ist kvoli satom....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?