Kto s nami zdieľa spoločný termín 28.4.2012?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:) mate niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
@marusiacik1 saty maju velku suknu a jednoduchy top - jemna krajka - na tylovej sukni tak isto. uces jemne zopnuty chvost naboku alebo tak
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 mas foto ? :) ale ak mas jemny top tak potom možes dat jemne naušničky a jemny nahrdelnik :) nie moc výrazne aby toho nebolo moc :)
Odpovedať
@lillinka01 Tiež by som asi volila jemnejšie naušnice s nahrdelnikom :-) Inak k tomu striebru, kukala som nejaké v zlatníctve a zvyknú mávať aj pekné sady naušnice + prívesok (alebo aj s retiazkou). Ale hlavné je čo sa tebe páči :-) @marusiacik1 Ozaj a vy plánujete koľko ľudí na hostine?
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 asi cca 68 :) zatial a vy ?
Odpovedať
Profilova fotka
aj my, ale veď to vieš ;) Tesim sa straaasne
Odpovedať
@marusiacik1 My do tých 37 maximálne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 Aj ja som chcela najprv tuto kombinaciu, ale nemam rada svoj krk, nepaci sa mi , cudne ze? :D
Odpovedať
@lillinka01 A to už prečo? Ale hádam to nie je až také zlé. Alebo sa skús na názor opýtať kamošiek čo ťa poznajú a nech ti poradia čo by sa ti viac hodilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marusiacik1 celkom fajn,zakladne veci uz mame..sala,foto,dj,saty,alkohol,topanky...a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@helloukitty super my tiež zakladne mame :) a od januara zbytok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 Hej ved jasne, segra to isti. Ale sranda je to ake prkotinky riesime :D
Odpovedať
Ahojte, tiez mame tento termin :-) Zatial mame zaistene miesto, kostol, hudby, vybrate saty a obrucky hotove... a som si povedala, ze do noveho roka uz nic viac :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lillinka01 Noooo detailistky sme, ale to len preto, lebo chceme byť samozrejme najsámkrajšie v svadobný deň :-) @marusiacik1 @lillinka01 @veronika_april @helloukitty @ivonach Inak baby ako budete riešiť alkohol a nealko nápoje? Necháte to na reštiku alebo si všetko idete kupovať sami?
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 čo sa týka alkoholu a naelko si vsetko sami zabezpecujeme a je to lepsie :) a hlavne lacnejsie :-D a taktiež záleží na resštauracii či ti to dovolia alebo si to musis u nich :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika_april Vitaj medzi nami :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 My si alkohol kupejeme sami, pripitok je v cene. Nealko tiez nejake je v cene - take capovane, ale celkom chutne, a samozrjme budeme aj kupovat v Metre..
Odpovedať
@marusiacik1 @lillinka01 Potešili ste ma :-) Lebo tiež mi príde rozumnejšie zabezpečiť si vlastný alkohol, keď sa tým trošku ušetrí.
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 aj my v Metre :-D
Odpovedať
my si alkohol budeme sami zabezpecovat, co sa tyka nealka, tak nam v restike ponukli, ze nam podla nasho vyberu dovezu od ich dodavatela... bude to zalezat od ceny
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 my si mozeme priniest vlastny alkohol aj vino,len nealko musime brat od nich..vsetci dostali pokyny,ze budu pit len alko,takze nealka sa vela neminie... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aprilove nevesticky, co by ste povedali na stretko v BA :)??? Kavicka, pohodicka, dakedy v novom roku.
Odpovedať
@marusiacik1
Odpovedať
@marusiacik1 - ano ina svadba.. Beriem to tak ze tento datum nebol vhodny pre nas :o)
Odpovedať
Ahojte Nevestičky. Jedna moja dobrá kamoška požičiava krásnu veľkú 4 poschodovú čokoládovú fontánu s belgickou čokoládou. Ak, sa vám hodila rada doporučím :-)Je z Piešťan. Tak, držím palčeky s prípravami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) aj ja mam termin 28/04/12 a velmi sa tomu tesim. Len nemam toho vela vybavene. Rozhodli sme sa s milacikom minuly mesiac a stihla som rezervovat hudbu - skupina Armis, salu este vybranu nemame ,ale zatial rezervacie ano. Zijeme v GB a tak je to tazsie. Dovolenka buknuta aby si drahy vybavil potrebne veci na urade v Cechach a potom mozme spolu vybrat salu na Slovensku. Dufam,ze vybrieme z toho co je rezervovane. Ake ceny sa pohybuju dievcata za pozicanie siat??? Ja som tak priebezne obzerala na nete a take co sa mi pacia aj za 600 co mi pride nehorazna cena, len za pozicanie :( Rozmyslam poskusat ake sa mi hodia a kupit si v Londyne a potom predat... Neviem, ale ci je to dobry napad. Aaaaale mam uz zavoj a topanocky a velmi sa s nich vytesujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky 131 dniiii :))) neskutocne to letiiii. Myslite, ze ked to pride bude velka trema? @happyteresa Ahoj, vitaj. Ak mozem poradit, v prvom rade si rezervuj restiku a mieto obradu. ale mozem ti povedat, ze mame fajn termin, ktory nie je taky strasne busy ako napr. letne a septembrove. Pozicovne luxusnych siat je vysoke, keby som zila v GB, urcite by som si kupila tam. Este je fajn poobzerat sa po cukrarke - kvoli torte a kolacom... :)
Odpovedať
Ahojte nevestičky . Mám dobrú kamarátku, ktorá požičiava veľkú čokoládovú fontánu s pravou belgickou čokoládou. Ak, by sa vám hodila ,rada doporučím. Vrelo odporúčam,je to veľká mňamka a niečo iné .Držím vám palčeky s prípravami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uz sa nam to krati :) Takze saticky uz mam : eddy K amanda, sala je rezervovana, starejsi, DJ(zivu hudbu som zrusila a prisla o 100 :( nevadi... topanocky tiez mam. Cakame na vyjadrenie od biskupa a mozno aj v kostole sobas bude :))) tesim ,tesim este mi treba riesit vyzdobu, kvietky, alko a nealko chcu rodicia platit a zhanat takze ma tym oslobodili od starosti a kolace sa tiez objednaju... Uz len presny zoznam hosti :) Nevesticky ake budete mat menu??? Poradte mi/nam x
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte aj ja mam vtedy svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
@happyteresa My budeme menu vyberat tento piatok, tak potom ti dam tip ....Vsak ten cas neskutocne leti? ale tesime saaa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?