Kto plánuje svadbu na september alebo október 2013?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby, plánujete niekto svadbu na september, október 2013? a už si niečo pozeráte, zháňate, skúšate šaty? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj my máme svadbu 28 sept. a ešte nič pripravené .... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj aj my mame svadbu 14.9 a uz mame vsetko :)
Odpovedať
@miskachrumka my 12 oktrobra a tiez mam len uplne to zakladne veci a mam este casu a casu vsetko vybavit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@siuzn18 fuha ste šikovný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao my nemáme ešte ani len ten základ
Odpovedať
Profilova fotka
Staci si urcit nejaku postupnost a ide to ,:)
Odpovedať
Baby a mate uz saty?ja este nie a svadba bude 21.9.:-(
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tiez 14.9. a zatiaľ máme len tie základné veci vybavené :)
Odpovedať
Ahojte,svadba bude 28.9. Vsetko okrem starejšieho a kameramana je ok. Teda vlastne nemame obrucky :) ale verim tomu, že všetky, všetko stihneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky svadba je za necele styri mesiace ako ste na tom s pripravami? co vam este chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
@miskachrumka @knoflick baby, ak by ste zhanali fotografa, tak sa ponukam este mam volne terminy koncom augusta a sept. Fotim aj klasicky, aj extravagantne, ako len chcete, mam rada kazdu novu vyzvu, a vzdy sa tesim na novych ludi :-). Aj natacam video nie je to profi kamerou, ale mojim fotakom, je to pre pary ktore si nemozu dovolit profi kameramana, video je zostrih 30min. toho najdolezitejsieho tu je ukazka: http://vimeo.com/68541211# (skomprimovana na nizsiu kvalitu aby to dobre nacitalo na webe, v originaly je to v plnej kvalite a krasne sa pozera ostro na plazmovej TV)... prikladam aj par foto..... viac na mojom webe.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@phototuti_sk x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my mame 19.10. 2013 a tiez este skoro nic nemame :(
Odpovedať
@janusa139 my máme 28.9.2013 a tiež ešte v podstate nič nemáme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@misulka22 ale zas na druhej strane, myslim, ze niektore veci, uz ked sa do nich pustime sa daju vybavit relativne rychlo :)
Odpovedať
@jansa139 tiež to tak vidím.jedine s čím sme "ponáhlali" bola reštaurácia. Toť všetko :) Jáj a šaty ale to len preto , že som sa bála že na seba nič nezoženiem
Odpovedať
Profilova fotka
@misulka22 inak miesto hostiny mame zajednane aj my :)) ale saty ani jedny som este neskusala,,a vlastne este ani kostol nemame ani nic take :)) ved este mame cele leto :)
Odpovedať
@janusa139 som rada že nejsom jediná,lebo keď to tu tak čítam...
Odpovedať
Profilova fotka
Svadbu máme 19.10. a popravde vždy mám pocit, že je ešte kopec času na prípravy :) teda máme rezervované termíny, ale to je tak všetko :)
Odpovedať
takze v termine - 19.10. nas bude viac :)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame termin 27.9. Mame miesto, fotografa, saty, oblek, vizazistu a DJ-ja. Dnes som objednala svadobne oznamenia a musime este objednat obrucky :) Ale pomaly to postupuje vpred :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa rozhodla minulý rok pre jeden životný krok. Zrušila som svadbu a rozišla som sa. Spravila som správne tak moja svadba sa odsúva. Ale Vám kočky prajem aby Vám to všetkým vyšlo a prajem Vám, aby Váš deň D bol ten najkrajší tak ako ste si ho vysnívali.
Odpovedať
dievcata pisala som prispevok do skupiny svadba v sepmtebri a teraz sa tam neviem dostat naspat, neviete mi poradit? len dnes som sa zaregistrovala a teraz neviem ci mi niekto tam odpovedal ci nie : /
Odpovedať
vlastne by mi stacilo poradit skupiny ako najdem ku ktorym patrim, moja svadba je naplanovana na 21.09 a predtym ked som tu bola,tak som mala na lavej strane 2 skupiny,jedna Kosice a druha toho 21.septembra a teraz to neviem dohladat...
Odpovedať
Profilova fotka
@veri23 my máme 7.9.2013 a máme takmer všetko,už dotahujeme len maličkosti :-)
Odpovedať
My máme 19.oktobra :-) termín v kostole je už zajednaný, matrika vybavená, reštaurácia zajednaná, dj vybavený, kameraman tak pol na pol, fotograf sa rieši :-) a už len dokupujeme postupne veci, čo treba :-)
Odpovedať
My 5,10. A pomalicky sa snazime
Odpovedať
Profilova fotka
My mame svadbu 7.9.2013 a tie hlavne veci mame vybavene, ale stale sa najde nieco, co treba este kupit alebo vybavit a tak to asi bude az do septembra :)
Odpovedať
my máme svadbu 28.9., to najdôležitejšie máme, šaty sa mi robia, ženích je z časti oblečený, reštika je zajednaná, matrika vybavená, dve náuky za nami, obrúčky sa robia.. zajtra idem zajednávať kaderníčku a make-up a postupne všetko čo nám ešte treba :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?