Kto plánuje svadbu na september alebo október 2013?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby, plánujete niekto svadbu na september, október 2013? a už si niečo pozeráte, zháňate, skúšate šaty? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, evidentne patrim medzi Vas :-) zatial vsak nemam nic vybavene, este som ani do svadobnych siat neschudla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja planujem ale zatial nijako viacmenej. len zistujem info kde a co a jak...:) ale snad sa k datumu dopracujeme aj k samotnej svadbe :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lambrett ja som teraz velmi leniva, vobec sa mi nechce planovat :-) inak je tu niekto kto bude mat svadbu mimo SR?
Odpovedať
Profilova fotka
@molly21 tak s tým chudnutím sa po sviatkoch budeme trápiť asi viaceré :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojtee..tak mi planujeme svadbicku 26.10.2013 a uz vybavene mame takmer vsetko(farar,sala,hudba,kamera,fotograf,saty),ale to preto,ze zijeme v raskusku a na slovensko dojdeme uz len raz pred svadbou :) kazdej jednej z nas prajem veeeela trpezlivosti s pripravami a potom tu najkrajsiu svadbicku 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katulienka33 tak ja som uz zacala :-) zatila ziadny vysledok ale som si povedala ze do aprila musim mat postavu takze mozem riesit chudnutie zdravou cestou :-) :-) inak stastny novy rok zeny, aj som na to zabudla ze uz sme v "novom"
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusa008 sikovna, a to si ako stihla? zavidim
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) My mame termín 12.10.2013 a zatiaľ máme len rezervované miesto na obrad a hostinu a fotografku. A keďže výzdobu si budem robiť svojpomocne tak postupne zhromažďujem materiál. No a teraz na začiatku roka sa chystám na svadobné výstavy a veľtrhy.
Odpovedať
Profilova fotka
@molly21 aj ja som začala - dnes :-) tak uvidíme do kedy mi to vydrží, ale tak drahý mi robí osobného trénera tak dúfam, že ma nenechá len tak sa na to vykašľať.. podobne prajem šťastný nový rok :-)
Odpovedať
Ahojte - 7.9. Zajednana sala, kostol, starejsi/DJ, fotografka. Zladit salu a kostol/urad je to najdolezitejsie - v BA to moze byt problem, takze treba poriesit hoci aj tristvrte roka dopredu. @livulienka Ak chces mat svadbu v konkretnom kostole, urcite sa skus opytat na fare, ci maju vtedy este volny termin. My budeme mat kostolik, ktory nie je "vychyteny", takze s terminom nebol problem, ale v niektorych to veru problem moze byt.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky, september, október, november je podľa mňa najkrajšie obdobie na fotenie - krásne svetlo.. Dobre ste si vybrali ;-). Ak trafíte dátum, ktorý ešte nemám zajednaný, ponúkam Vám k nafoteniu svadby - nafotografovanie rande (predsvadobných fotiek) grátis! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme pradvepodobne termín 5.10.2013 a zatiaľ nič zajednané....ale verím, že stíhame :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte nevesty :)my mame termin 7.9.2013 a mame uz salu,zivu hudbu,miesto oslavy..ale najhorsie to bude asi so satami...uz tyzden sa snazim chudnut ale nejak mi to neide..snad vsetko dobre dopadne :-)
Odpovedať
Lucinkao, ja mám pána Rakovskeho. Nielen foti, ale aj kameruje a cenovo to vychádza super.
Odpovedať
Ahojte. my tiez planujeme svadbu na jesen, ale este len zistujeme zakladne informacie - co vsetko treba vybaviť a zajednat, ale ako vidim, mali by sme si trosku svihnut ;) Dlho sa zdržiavame pri riešení miesta na svad.hostinu. Ako ste na tom vy? Mate uz svoje predstavy kde by to malo byt?
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_o7 tak ja už mám miesto rezervované od marca minulého roka :-D je to dosť vychytené miesto a býva bitka o termíny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jarkatkacova ja som asi čudná, ale mne sa teda do skúšania šiat vôbec nechce :-D najviac sa obávam že si nebudem vedieť vybrať...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, svadbu mame v septembri, a len vcera sme sa definitivne rozhodli pre miesto svadobnej hostiny....na ostatne casu dost, ci????? :))))) som uplny "out of wedding", tak prosim poradte, ako dlho dopredu treba zhanat saty....som myslel, ze to staci cez leto :D:D:D
Odpovedať
@katulienka33 wow. no tomu sa hovori rychlost ;) super.
Odpovedať
Profilova fotka
@evinqa22 no šaty ani ja ešte nemám, ten február je asi taký najvhodnejší, už by mali byť aj nové kolekcie... tak vieš, šaty si nájdeš aj mesiac pred svadbou :-) záleží len akú máš predstavu a či to nebudú dáke vychytené, ktoré už budú obsadené...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. tiez planujem svadbu na september 2013. pripravy som zacala prihlasenim sa na tuto stranku a citanim tohto fora.cim viac citam tym vacsia panika ma chyta,ze este nic nemam. uch juj.chcela som zacat vsetko zajednavat az v marci ale ako tak citam tak som mala zacat v marci ale minuleho roku.haha
Odpovedať
ahojte, našla som super obchod na Alžbetinej, je to darčekový obchod, ale majú tam aj vecičky na svadbu a dekorácie vraj vedia aj objednať, keby ste mali nejakú požiadavku a majú tam aj rezbárske výrobky čiže aj krížiky na svadbu ja som si tam dala vyrobiť lyžicu na svadbu a krížik na želanie :-N
Odpovedať
ahojte... my mame den D 27.9. a okrem zajednanej saly.. respektive penzionu zatial nic... nechapem, ved casu je hadam dost nie? priprava ma byt relax a nie stres. a kedze v maji ma draha promocie a jul mame termin porodu tak svadbu "zbuchneme" za mesiac :-D apropo na imeteo je aj historia pocasia. dufal som v teplotu +-20stupnov a ono v 2011 bolo v ten den 27 a v 2012 az 28 stupnov tak dufam, ze sa to umudri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako tu čítam príspevky tak som asi čudná ale mi budeme mať svadbu v oktobri a už máme : sálu + kostol zajednaný + fotografa + hudbu + starejšieho + kameramana a buduci mesiac si idem vybrať šaty, obrúčky až okolo leta si vyberieme, u nás sa všetko zvikne rok do predu vyberať :-D :-)
Odpovedať
my musime vsak koli tehotenstvu obrucky aj saty aj topanky riesit az po porode, nerad by som zistil ze wolframove obrucky alebo na mieru site saty budu potom "male" ;-)
Odpovedať
ahojte :) my by sme chceli svadbu na jesen alebo na jar, hlavne aby uz nebolo tak teplo... takze to vidime na september/oktober tohto roku alebo april/maj buduceho. v prvom rade chceme dat dokopy priblizny pocet hosti a nasledne oslovit potencialne miesta, ktore by sa nam pacili - kedze mame vybrane dve, asi nebude velmi nad cim rozmyslat :) ale ako pozeram vase planovanie, tento rok to asi nestihneme :)
Odpovedať
ahojte. my planujeme oktober 19 alebo 26 (su to jedine volne terminy v sale ktoru chcem). Ak ma rodina presvedci, ze je to neskoro a bude chladno, tak to presunieme na jar. o dva tyzdne mame bojovu poradu o pocte hosti a zakladnych veciach, zvysok nema vyznam riesit bez datumu.
Odpovedať
Profilova fotka
@filip_a_janka tak času ako času :-) napríklad také veci ako fotograf, kameraman, skupinu som mala rezervované už minulý rok, lebo by boli už teraz beznádejne obsadení a hlavne na september čo je jeden z najvychytenejších mesiacov na svadby... Viem že zo skupiny mi hovorili, že im o pár dní volali na ten náš termín... Ale jasné že sa to dá zbúchať aj za mesiac :-D a ja by som práve asi stresovala keby som to všetko mala stihnúť za jeden mesiac, takto si pomaličky pripravujeme ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?