Kto plánuje svadbu na september alebo október 2013?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby, plánujete niekto svadbu na september, október 2013? a už si niečo pozeráte, zháňate, skúšate šaty? ďakujem
Odpovedať
@livulienka myslim ze to urcite staci tak pol roka pred svadbou...
Odpovedať
@livulienka ano, aj nas farar hovori, ze najneskor pol roka pred svadbou
Odpovedať
takze..kym sme sa rozhybali ...vsetky terminy obsadene...aj 5. .oktobra je pekny termin....:D tymto chcem povzbudit vsetky buducorocne nevesty, ktore este stale vahaju ci UZ rezervovat salu alebo nie...hovorim ANO...pretoze ludia nastavili taku vysoku ladku, ze vela sal, prevazne tych kvalitnejsich, su UZ obsadene..p.s. vlastna skusenost..skoro ma rozdrapilo:D
Odpovedať
@lucik543 tak to je skoda :( ale mozno bude prave babie leto a to by bolo super 8-) urcite lepsie ako 30stupnove palavy
Odpovedať
@hannahs tak urciteeee.... a minuly rok bol kraaaasny oktober..mozno sa aj buduci podari..:D
Odpovedať
ahojte, mozno sem budem patrit :-N
Odpovedať
@hannahs a ostatné s rovnakým termínom, ako ste zatiaľ na tom s pripravami? my o 14.9. celkom uvažujeme... ja dufam, ze nam to aj vyjde... svadba bude malá, rodinná, neplánujem žiadne vychytene miesta, tak hádam nebude problém, i ked s pripravami trosinku počkáme... každopádne, začínam ešte len patrat, čo a ako... :-)
Odpovedať
@riana12 no tak my máme vybavenú sálu a fotiť, nakrúcať budú známi, takže to neriešieme. Inak podľa mňa, keď hovoríš, že budete mať malú rodinnú svadbu, tak podľa mna nebude problém so sálou. Napríklad u nás je oveľa viac možností, keď máš svadbu menšiu :-) Takže sála je a so zvyškom máme kopec času :-)
Odpovedať
@hannahs ja video nechcem, mne stačia pekné fotky, tak sa obzeram po fotografoch, takže toho by sa uz aj zislo poctivo zhanat... zvyšok ked tak stačí aj neskor, vystacime si aj s restikou...
Odpovedať
@riana12 no tak fotografa asi už treba zháňať :-) to je pravda... držím palce ;)
Odpovedať
@hannahs ďakujem :-) tak ma napadlo vytvoriť samostatnú tému pre náš termín, čo na to vravis?
Odpovedať
@riana12 skus :) uvidime kolko nas bude ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
my planujeme 3.8.2013 a uz mame salu. pomaly kukame fotografa a cukrarku
Odpovedať
Profilova fotka
aj my planujeme na 19.oktobra a nemam zatial nic :D prave som v stadiu hladania miesta na svadobnu hostinu
Odpovedať
Profilova fotka
hlásim sa k Vám septembrovým :) 28.09. 2013...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj aj my sme 28.9.2013 :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby pripajam sa ku Vam aj my chystame svadbu na september,prave sme iba v stadiu kde by sa mohla svadba konat....
Odpovedať
my máme sálu, hudbu, fotografa a kameru :-)
Odpovedať
my planujeme v piatok l3.teho septembra, este sa neponahlame s nicim, nakolko rodina to este nevie :))) chystame zasnuby a po nich povieme to vsetkym :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.... tak my sme zatial v štádiu premýšlania aj nad mesiacom svadby.... niečo medzi júlom a septembrom 2013... priatelovi vyhovuje august... ja budem mať štátnice tak neviem.... ale ešte nič nemáme tak sa idem tento týždeň spýtať aspoň na sálu....dúfam že bude ta čo som si ju vysnívala ešte voľná ;-)
Odpovedať
@jabuducanevesta ak chces, pridi k nam do temy http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/s... ani nasa rodina este o svadbe nevie... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... my mame svadbu naplánovanú na 7.9.2013 ale tiež neviem,kedy mam začat vybavovat,buduci manžel mi hovori že na všetko je ešte čas,že je to až za rok,tak nech to neprehanam.ale ja si myslím že postupne vybavovat je dobry napad.nebude potom tolko stresu,v ktorom budem potom ja,nie on :-N takže ja mam v hlave už vela vecí.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...takže my ste tiež chceli svadbu september-oktober. Miestnosť, kde chceme mať svadbu bola voľná len 7.9.2013 - takže bolo rozhodnuté. A mám už poriešenú aj hudbu. Veľmi som chcela jednu skupinu, no tá mala už obsadené, ale našla som si už aj inú skupinu :) Každý sa ponáhľa :) Tak pre istotu si všetko pomaly budem zariaďovať :)
Odpovedať
@monika27051 @lujziana joj, pekny datumcek mate, moje meniny :-N (hadam aj my by sme amli, ale nechcem mat meniny aj svadbu v jeden den :-N) a kludne uz vybavuje - do konca roka si mozte abezpecit fotografa, DJ, kameramana a salu... teraz sa fakt kazdy ponahla, aby uchmatol to naj...
Odpovedať
Profilova fotka
Fúha, chytám z vás stresy :-D . My plánujeme september/október, ale ešte nič nemáme, myslela som, že mám čas, ale akosi zisťujem, že asi nie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
My mame 20.10.2012 v Mlyne u Anastázie v Pohraniciach... Momentálne skúmam po dobrom cukrárovi v Nitre... Má niekto dobrý tip? Myslím na zákusky... Ďakujem
Odpovedať
ahojte! aj my planujeme svadbu na september 2013, ale zatial sme nic neriesili... ale ako vas citam, tak asi by sme mali :-N
Odpovedať
Ahojte tak my mame k dnesnemu dnu zarezervovanu salu,fotografa a kameramana, a este kvetinovu vyzdobu ostatne az po novom roku :-)
Odpovedať
ahojte :-) idem si spraviť malý prieskum... ako ste na tom pri vybere farby vyzdoby? už viete presne? podľa coho ste si farbu určili? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 Ako svadobný fotograf odporúčam takisto hľadať fotografa pre svoju svadbu i rok dopredu. Mame september 2012 a už mi prišli prvé objednavky na septembrove obdobie. Rok dopredu si vyberieš pre teba toho najlacnejšieho a zaroven najlepšieho.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?