Kto má svadbu v novembri 2012?

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa pridá??
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@silvuska47 aj my mame vtedy :))) tak uzijeme "spolu" :-D :-o
Odpovedať
Nevestičky, ako Vám to ide s prípravami? všetko nachystané??? :)
Odpovedať
Aj my máme tento termín :) chcem sa spýtať , dávate aj menovky? Lebo ja mám z toho stále dilemu, či áno alebo nie. budeme mať cca 110 - 120 hostí. máme to nechať na náhodu kto si kde sadne? ako to riešite? my už máme aj väčšiu polovicu hostí popozívaných, všetko nachystané .. pierka, poháre, dokonca aj kytičku už mám doma. akurát jedna vec mi chýba - topánky, ale keďže "nôžku" mám až 43 tak to nechávam na náhodu. ked nezoženiem tak pôjdem v tom čo mám, . ved z toho sa nestriela. či? :)
Odpovedať
@gabdda ahoj...my budeme dávať menovky,nebude tam aspoň chaos, že kde je ešte voľné miesto a kam si môže kto ešte sadnúť :)
Odpovedať
ahoj , ja mam svadbu 24.11.2012
Odpovedať
@lucia_242 ahoj, jasne, nemam nic a ani ma to nijako nestartuje, idem si dat menovky aj marcipanove kvety na vyzdobu takze ja to mam asi tak , zaklad je a viac ma netrapi je to moj den D a ako dopadne nepotrebujem mat ziadne detaily hlavne aby som to prezila a aby to dobre dopadlo
Odpovedať
@gabdda pani, ty si dobra, ja by som dala menovky , ale len rodina ta a ta a nic viac a jedine co chcem na vyzdobu su marcipnaove kvety
Odpovedať
@gabdda ahoj a cislom nozicky sa netrap ja mam 35 a kupila som ledva jedny topanocky a su dost asi nie dobre, ale tak buchnem po pripade balerinky
Odpovedať
@julichen aj ja mám balerínky pre prípad núdze
Odpovedať
boze jupi asúpin nebudem sama, dnes mam nervy budem asi strielat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mame svadbu 1O.11.2012 :)
Odpovedať
@lucia_242 no jasné že skoro vše je..len také drobnosti chýbaju.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bjanulienka a kde v Martine a pre kolko ludi? my tiez planujeme v Martine ale az o rok. zatial zbieram info ze kde by bolo najvhodnejsie. Tak napis ako si spokojno resp. po ako si bola spokojna?
Odpovedať
@omoonca hotel Bystricka....a 70 ludi
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?