Kto má svadbu v januári 2012?

Profilova fotka
Máte niektorá aj termín január 2012??? či len ja som taká zimná????
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
jeeej nie si sama!! ja uz som takuto temu zacala a nikto sa nechytil, tak som si zacala zufat ze som asi jedina ktora sa vydava v januari :-) ja mam svadbu 7.1. alebo 21.1. behom par dni ideme rezervovat datum...ako si na tom??
Odpovedať
Profilova fotka
no my ideme najprv rezervovať sálu (buduci týžden) a podla toho na aky datum v januári budu mať volne tak si to stanovíme... a potom hned budem utekať rezervovať presnu hodinu v kostole a prípravy môžu začať už v plom prúde :) a ja budem stresoooovať :-D a ty už maš niečo za sebou z tých príprav či ešte nie? Vieš, lebo niektoré už začínaju rok dopredu, ale ja až teraz :-D
Odpovedať
je nas viac :) my budeme mať svadbu 11.2. salu uz mame od jula rezervovanu ale teraz zaciname riesit kostol...uz sa nam to krati :)
Odpovedať
Profilova fotka
veru dievčence, to tak rýchlo ubehne..... ale tešim sa... no už sa mi začína o tom aj snívať :-D ... (teda o tom ako stresujem) :-D ale som rada že nie som sama ktorá chce a bude mať svadbu v zime :)
Odpovedať
ja som chcela radsej svadbu na jar alebo v lete ale priatel chcel velmi v zime a aj vyhral :D ...ale cim dalej tym viac v tom nachadzam aj aj same pozitiva :)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som sa bala ze budem mat sama svadbu v zime ale ked sme viacere tak je dobre. mozme si poposuvat vzajomne nejake napady :-) noo my sme mali mat svdbu v oktobri ale kvoli nejakym rodinnym zalezitostiam sme to presunuli na januar. potom padol navrh aj april ale do jari sa nam uz cakat nechcelo...takze zlaty stred ;-) :-) noo s pripravami sme na tom podla mna tak akurat. pred doma tyzdnami sme kupili svadobny oblek a ja som si minuly tyzden kupila saty. svadobne topanky mam asi mesiac. tento vikend by som mala mat pierka no a buduci tyzden by sme mali definitvne v restauracii rezervovat datum (podla toho ktora sobota bude volna) presne ako zuzula2401 :-) a len tak mimochodom neviem co sa da na svadbe riesit rok alebo rok a pol dopredu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No ja si začnem šaty zhanať od oktobra, aj oblek, aj obručky, v oktorbri chcem ešte stihnuť dohodnuť vyzdobu na salu, zajednať kameramana a fotografa a DJ-ja. A potom od novembra zakusky a take maličkosti čo bude treba :) tak dufam že sa to postiha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
svadobne oznamenia chcem dať spraviť až v decembri, stať sa môže všeličo a potom sa to už asi opraviť nebude dať :-D
Odpovedať
ja som saty akurat dnes objednala a o 2 tyzdne by mi mali prist. uz sa ich neviem dockat :) my uz dj-a, kameramana a fotografa mame a takisto aj zajednane kvetinarstvo na vyzdobu. my si ideme robit koncom oktobra predsvadobne fotky a nejaku peknu chceme pouzit aj na oznamenie. mame sikovneho fotografa tak spolieham na neho ze nam vymysli nieco originalne :) este by som si chcela zajednat ludovu hudbu na odpytavanie a folk. subor na cepcenie. booozeee tolko toho je a stale mam taky zly pocit ze na nieco zabudnem :) inak poznam jednu babu ktora sa vydavala v septembri a v januari uz mala urobeny aj zasadaci poriadok :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
@vieruska25 noo trosku nechapem toto prilis skore planovanie. podla mna je fajn ked veci tak akurat stihnes a rovno je svadba ako potom pol roka sediet zo zalozenymi rukami..podla mna tymi pripravami sa clovek tak spravne naladuje a je to potom take o nicom ked uz si naladena a potom nic :-)
Odpovedať
@vieruska25 aj my budeme mat svadbu 11.2., este ale nemame zatial nic zajednane, spolieham sa na to, ye svadieb je vtedy malo, tak by nemal byt problem a navyse riesim svadbu zo zahranicia tak cakam na oktober kedy ideme domov, a pojdeme popozerat saly a nasledne zajednat... :) a co saty budete si poziciavat? Ja som uz videla tolko salonov na nete..ale som sa tento tyzden rozhodla ze si saty kupim zo zahranicia, cez net. Tie saty su v cenach 100 - 190 eur a su nadherne a strasne vela modelov maju na stranke ktoru som nasla. V salonoch maju od 300 do 500 eur podla mna to je strasne premrstene.
Odpovedať
Aj ja by som sa chcela spytat na nejaku ludovu hudbu, najlepsie originalnych ciganov, no uz som si pisala asi s 3 ciganskymi kapelami, cena asi 100 eur na hodinu, Mne znama vravela ze v Martine si nasli originalnych ciganov, ktori ale za cely vecer az do rana hrali, pytali 250 eur + strava samozrejme.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ewwwe mas kontakt na tych z Martina? x-)
Odpovedať
@walky bohuzial nemam, lebo to boli naozaj ze taki bez zubov :) a tak..... a ze to vybavovala jej svokra a to bolo uz asi pred 5 rokmi. Ale ze tam v okoli Martina sa daju zohnat ze im prisli tito az do Bardejova. A pozor mali pri sebe jedneho necigana a ten na nich trochu dozeral, lebo stava sa vraj, ze si zvyknu vypit a potom je to katastrofa. Ale ak nie, ten zazitok stoji za to. Aj ja by som velmi chcela nejakych stacilo by mi aby hrali tak do 22, ale nie za 600 eur. Aj vcera mi pisali kollarovci ze chcu za 5 hodin hrania 800 eur aj s cestovnym. to je strasne. podla mna
Odpovedať
@ewwwe my sme to zacali riesit v juli..a to sme chceli len tak pozistovat saly a ceny a nakoniec sme si aj jednu zajednali :) ale riesit zbytok zaciname teraz...ja neviem o ziadnej ciganskej kapele..my by sme chceli mat Dj a ludovu hudbu ale z folk. suboru a budu sa striedat..no a saty som si takisto v piatok objednala z netu.tie chcem mat skor ak by ich trebalo upravit u krajcirky.
Odpovedať
Profilova fotka
tak a už je na 100% stanovený termín... 21.1.2012... a už začínam hľadať svadobne šatyyyy :)))
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem! dufam ze sa aj nam podari v najblizsich dnoch konecne dohodnut s prevadzkarkou restauracie na 21.1.2012. je to pekne datum ;-) chces si saty kupovat ci poziciavat? budes zhanat nejaky kozustek?
Odpovedať
no nejaky pekny kozustek by sa zisiel veru, ja som minule videla tuto kde byvam, ale ten stal 150 eur, bol sice krasny ale myslim, ze sa da bud pozicat alebo kupit aj lacnejsi. Baby kolko by mala stat asi tak svadba pre 85 ludi uplne cela. Ja som to zatial pocitala ale tak ze vsetko od siat, cez prstene, cez jedlo.... 6000 eur a to pocitam nie velke sumy za jednotlive polozky. Ako hovori sa ze na svadbe by sa nemalo setrit, ale zasa treba si podla mna stanovit nejyk rozumny rozpocet a potom niekde uberat :(
Odpovedať
Profilova fotka
noo nam to vyjde tak na cca 4500-5000 eur. podla mna jedine na com sa da na svadbe setrit je asi pocet ludi. my sme sa z toho dovodu rozhodli pre asi 40 ludi na hlavnu veceru a dalsich 30 pride po nejakej hodine a pre nich bude uz len bufet a nie servirovane jedlo..na tom sa da vela usetrit :-) my sme sa rozhodli napriklad absolutne nesetrit na fotografovi
Odpovedať
Profilova fotka
etell preto som si aj vybrala tento dátum v januári, lebo je uplne užasny :) dufam že sa to podarí aj vám :) a kožuštek budeme určite potrebovať lebo to bude asi dosť velka zima, šaty si chcem požičať, tu u nas v Nitre je veľa salonov a maju tam krasne šaty, a možno tam budu mať aj nejaký ten kožuštek, skusim sa spýtať. A ked nie, tak budem pozerať na nete :/ Baby my budeme mať 54 ludi a ratam že do 5000 eur sa musime vmestiť...:)))
Odpovedať
ja som našla pekné kožúšky na jednej stránke a nestoja veľa....tu je jeden co sa mne paci najviac http://www.svadobneinspiracie.sk/esho...
Odpovedať
Profilova fotka
vieruska25 no teeeeda, ten je ozaj krasny :-) a fakt za dobru cenu.... no uvidime čo mi povedia buduci týžden v salonoch a ked by nemali tam alebo by boli velmi drahe tak by som si ho aj ja objednala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
co sa tyka tych kozuskov ja som nasla aj tu na mojasvadba.sk v bazare vselico ale neviem ja sa bojim kupovat si tie kozusky len tak bez vyskusania..lebo nie kazdy kozusok sa podla mna hodi len tak k satam..ja mam totiz na satach taky capuccino pasik a radsej by som si ho potrebovala vyskusat :-) inak ked si date do vyhladavania do googlu ze "wedding jacket" alebo "wedding coat" tak to najde viacero peknych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula2401 hej ten datum je perfektny...len aby bolo aj take perfektne pocko v januari :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@etell ja som zazila kamoskinu svadbu vo februari a v ten den bola taka fujavica ze zafukalo ten hotel kde sme boli a rano o 6 sme sli peso v zavejoch asi 3 km :) ale mali sme flasku na cestu tak nam bolo teplo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ale my dufajme že v naš svadobný deň bude krásne svietiť slniečko aj ked bude vonku možno aj -5 stupňov :-D
Odpovedať
ako planujete fotenie...v svadobny den ci v nejaky iny?
Odpovedať
Profilova fotka
my planujeme fotenie vo svadobný den pred obradom, ten mame o tretej, takže dovtedy to chceme stihnuť... budeme sa fotiť na kaštieli kde budeme mať svadobnu hostinu, je to tam krásne, tak nebudeme ani nič ine vymyšlať, a keď bude ozaj pekne počasie tak pred kaštielom v zahrade pri fontane alebo tam niekde spravime pár fotiek.... ale mne by stačilo aj vnutri :-)
Odpovedať
tak to máte super....my nevieme. chceli by sme sa ist fotit niekam do tatier kde je to dostupne v zime a v satach :) a neviem ci sa nam to podari stihnut v svadobny den...a zase den dopredu to moc nechcem aby ma priatel videl v satach skor ako v den svadby :( a v sále a v jej blizkom okoli sa nemame kde fotit jedine ak v lidli alebo bille :-D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?