Kto má svadbu 7.7.2012?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte je tu niekto, kto sa vydáva 7.7.2012??????
Odpovedať
Profilova fotka
ketherinka, ako bolo na vystave? Oplatilo sa? Bola si v Carlotne vsak? A satky uz mas? Nam akurat v piatok padol DJ kt nam to uz pol roka dopredu slubuje, takze sa tesiiiiiiiim....a obrad a hostinu mate kde?
Odpovedať
@kety3 ahoj kety obrad máme v TT a hostinu v Mierove.....ako to ze ti padol DJ, akoze ti to slubil albo vybuchol? Hej boli sme v Carltone a vybrali sme si obrucky asi....no teda este rozmyslame ale asi tie... :) saty tam boli sice fajn, ale nevybrala som si....co ti tiez si bola kuknut?
Odpovedať
Profilova fotka
@kethrinnka Nie ja som nebola pozriet, preto som s apytala ze ako bolo. Obrucky mame znamenaho, takze ten nam to spravi ked mu povieme, aj zajtra :-) Co je vyhoda. A Dj ano vybuchol, ale lepsie teraz ako 3 di pred svadbou, takze to nie je az taka katastrofa. A satocky este nemam, zatial sa mi ziadne nepacia. Chcem na ramienka a nei len take hole ramena.....
Odpovedať
Profilova fotka
@jajurka V akom kostole mate svadbu, v BA?
Odpovedať
@kety3 ahoj, nie, nemame v BA, ale v dubnici, v kostole sv. Jakuba
Odpovedať
Buduce nevesticky TN, NM, PN a okolie. Mate uz vsetko zajednane?Saty, hudba, video, fotky, obrucky,salu, kvety ??
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 7.7 :) Tatry :)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky,ako pokracujete s pripravami?my sme sa od mojho posledneho prispevku (v oktobri) pohli,ale este je strasne vela veci co nam chyba :-/
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. pripajam sa k vam,aj my máme svadbu 7.7 a uz mame skoro vsetko vybavene uz len kupit obrucky:D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@drobec123321 ako vsetko vybavene???? babule, nerobte mi stresy :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zdravim Vas mile damy , coskoro vydate panie ;) no my mame uz zajednany Zichyho palac na 7.7. a ja mam saty, topanky, zavoj, svadobne pohare, vybrali sme si uz aj obrucky, len ich este ideme objednat, ale stale rozmyslame nad miestom hostiny, chceli by sme ju mat najradsej v centre stareho mesta, len vobec netusime..ze kde..mate nejake skusenosti s podnikom dobrym v centre a nie prilis drahym? chceme mat malu svadbu, len rodina (ti uplne najblizsi) tak do 20 max 30 ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
zabudla som, mame este svadobne podbradnicky a vankusik na obrucky (malickosti, ale aj tie treba ;) inak, mame si vybrat asi tri skladby na svadobny obrad (dokopy max 12min), stale vaham, ze ktore pesnicky by som mala dat: tu je zatial moj vyber: na prichod toto :http://www.youtube.com/watch?v=dcCnggBzLO4&feature=related pri vymene obruciek toto: http://www.youtube.com/watch?v=wcS2It... a po obrade na odchod zo sobasiacej saly : http://www.youtube.com/watch?v=ts1qQ8... co vravite na moj vyber?:) uprimne.
Odpovedať
Profilova fotka
kety3 no vsetko salu,obrad, nakupene veci na vyzdobu stolov u nas aj u priatela ,pohare,menovky,pierka,uz len tie obrucky kupit a vybrat si saty :D
Odpovedať
Profilova fotka
kočky tak hlasim sa aj ja
Odpovedať
aj ja sa pridavam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@luckalulinka svata trojica? my tam mame obrad o 15.00 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@weel a o kolkej mate v Trojici? My tam mame tiez o 15.00 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@greyeyes a kde si zohnala topanky?
Odpovedať
@kety3 my mame v podhradi. o 15.00
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 6.7., lebo je to nase vyrocie. idem domov urobit svadbu za 2 tyzdne. potom uz prideme a vsetko bude vybavene. a s vybavovanim tiez nemam problemy, lebo kazdy ma ten piatok volny, nakolko svadby su v sobotu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby , tak ako pokračujeme ?
Odpovedať
Profilova fotka
@kety3 kupila som si ich tu cez bazarik :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripájam,ale je nás tu ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame svadbicku 7.7.2012, termin sme si vybrali preto taky, ze nasa malá laska bude mat vtedy 1rok a 1den a viete ako sa hovori, ze do roka a do dňa :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja už mam kupené šaty
Odpovedať
ahojte kocky potrebujem poradit, vyzera to,ze svadobny uces uz je vymysleny..uplne obycko. budem mat drdol na boku pri lavom uchu.. a ofinku na bok..len velmi rada by som mala aj zavoj s nejakou celenkou.. nebude to moc? alebo ako naaplikovat zavoj, kedze k mojim satom by som chcela mat taky viacvrsvovy kratky.. neviem ci si to viete predstavit,lebo ja ani moc nie :-D to sa mi len nejaka myslienka preletela hlavou. neviete o nejakych zavojoch na celenke?vsetky co som videla boli len na hrebienkoch
Odpovedať
aj ja mam 7.7.2012 deň D.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?