Kto má svadbu 7.7.2012?

Profilova fotka
ahojte je tu niekto, kto sa vydáva 7.7.2012??????
Odpovedať
Profilova fotka
@luckalulinka ja:)
Odpovedať
Profilova fotka
aj jaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 to sa tešim , že nas bude viac , ako prípravy su zahajené ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 no jasne tie hlavne veci ako sala, fotograf, dj,saty, a ostatne sa bude neskorej, a ty ako ?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 už aj šaty ? tie ja chcem riešiť až v na buduci rok
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 no ja som si jedny skusala a strasne sa mi pacia tak som rezervovala ale mozem v tom salone menit ked bude chciet ;-) , som bola nedockava a chcela vyskusat ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 aspon mas s tym pokoj :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 hej ja si nerada vela veci skusam, tak som rada ze som nasla tieto, ale popolnocne to asi bude problem najst nieco pekne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 i tie v albume popolnocne su pekne:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 no mne sa strasne pacia ale nedaju sa skratit :-( , takze ak ich niekto zospodu neznici ze sa budu musiet skratit tak ich nebudem mat, tieto by som si totiz len pozicala v salone,, ale dalsi rok budu new takze mozno nieco pekne budu mat,a uz fotografa a salu a tak uz mate ?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 no už mame , dnes sme rezervovali termin , nakolko sme ho kvoli sale menili
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 jaaj ano ty si pisala dnes ze ste menili datum ,no ale teraz mate peknucky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucia2203 no my sme mali aj predtym pekny , ale islo nam o priestor nie o datum :)
Odpovedať
ahojte pripajam sa k tym,co sa rozhodli pre tento krasny datum
Odpovedať
Profilova fotka
@weel vitaj vitaj :)
Odpovedať
kocky, co uz vsetko mate? mne drahy najprv nadaval,ze co rok dopredu spekulujem, a teraz uz mam pocit,ze to nestihnem.. mame zatial len fotografa,miestnost a kostol :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@weel ešte si porieš hudbu a zaklad maš :) my zase ešte neriešime kostol , ale obrad bude na dedine , tak s tym problem nie je
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa planujem vydavat 7.7.2012, ale stale zvazujem, ci to nahodou nebude teda nakoniec kostol..alebo Zichyho palac, neviem :/
Odpovedať
@greyeyes v Zichyho je to pekne, mal tam svagor svadbu. a kostol ktory,ak smiem vediet,mne osobne sa nepacia tie nove, posobia na mna tak chladne
Odpovedať
ja sa tiež vydávam 7.7.2012 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ella107 super , pomalicky sa nam tu nazbera :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, pripájam sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám problém s fotografom, všetci dobrí sú už obsadenííí, ach, poradte niekoho...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.Tak sa pridavam,aj ja mam svadbu 7.7.2012 :-) .Zajednane mame vselico,len moja polovicka si mysli,ze to ma caaas az do maja :-S
Odpovedať
lillika, to si myslia všetky mužské polovičky ... my sme všetko začali riešiť 6 mesiacov pre svadbou a to je tak akurát :) My sme mali 03.09.2011.
Odpovedať
Profilova fotka
@michaela888 Takze este cerstva pani :-) .GRATULUJEM :-) .
Odpovedať
@luckalulinka ahoj aj ja sa vydavam 7.7.2012, kde sa vydavas?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa vydávam v kostole, v Ba, bud odrý, alebo svätá trojica a hostina v ALIZE, a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
baby zhaňate už aj šaty ?
Odpovedať
aj my mame svadbu 7.7.2012 :) mame vybaveny kostol, salu, fotografa a dj. saty som uz skusala, ale dala som si pauzu, lebo si to musim nechat ulezat v hlave ;) ale v niektorych salonoch mi vraveli, ze na to je este cas, ze si to este velakrat rozmyslim..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?