Kto má svadbu 30.11.2013?

Ahojte, budem rada, ak sa mi ozvu baby, ktore maju svadbu v rovnakom termine pre pokecanie o tom, co a kedy vybavuju, nakolko termin je este pomerne daleko....a zaroven zimna svadba je asi o trochu ina ako tie letne...Alebo je rozdiel len v tom, ze treba mat "kabatik"??? proste mam rada, toto forum, myslim,ze aj nasi muzikovia,aspon im nepilime usi :))
Odpovedať
Profilova fotka
@stnka2311 ahoj, my nebudeme mat sice 30.11. ale 11.12., co je rozdiel len zopar dni :)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tyzden pred...23.11.
Odpovedať
my mame termin 30.11.2013 :) uz mame salu, fotografku, dj-a, kameramana, teraz su na rade obrucky a svadobne saty :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Aj my sa berieme 30.11. v Žarnovici.Chýbajú nám ešte obrúčky,alkohol a koláče ešte riešime.
Odpovedať
@andrejka2424 my este menu doladime v septembri, takisto zakusky a tortu, alkohol, ostatne uz mame :)
Odpovedať
ja mam 30.11.2013 svadbu :)
Odpovedať
Aj my mame svadbu 30.11.13 uz mame salu,kolace,obrucky,matriku,popolnocky,a vyzdobu kupenu,servitky,pierka,svadobnu kyticu a kytice pre mamky a hlavnu druzicku,pierka pre malych druzbou,darceky pre hosti,tortu,vankusik pod obrucky,svadobne topanky,zenich ma uz kravatu,vestu,manzetove gombiky,kosicek na redovy,podvazok,saty sa este rozhodujem,saty pre druzicku uz mame,obleky pre nasich drobcov atopanky,pohare svadobne,menu mame,este drobnosti doladujeme ako alko,nealko,hudba a fotografa a kameramana.uz mame aj ubytovanie pre hosti
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?