Kto má svadbu 21.7.2012?

Kto ma svadbu 21.7.2012?
Odpovedať
1
2
Dufam ze ja :) ale este nemame potvrdene miesto, rozhodli sme sa len nedavno, tak verim, ze to stihneme zariadit.. A kedze by sme to chceli pod stanom, tak dufam, ze bude pekne pocasie :)
Odpovedať
@mizela fuuuha.. tak mas moj obdiv.. lebo my mame svadbu o tyzden neskor, uz mam kopec veci,ale aj tak mam pocit, ze mi este kopec veci chyba a pridem na to zrovna v den svadby =-) :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mám tento termín svadby :)
Odpovedať
aj my mame tento termín :D
Odpovedať
No super :-) a mate uz vsetko?
Odpovedať
@katmi vela veci mi odporucili znami (vino, hudba, kolace) a kamaratky mi tiez pomozu (fotografka, vizazistka, svadobne oznamenia, program pre hosti) najtazsie vidim asi topanky :) s cim mas skusenost, ze je detail, ktory ale nehodno opomenut?
Odpovedať
aj ja:)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky. Aj ja mám tento termín. Nechytá vás ešte panika že už je to za dverami?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam svadbu 20.4. a na paniku nemam cas :D
Odpovedať
mna panika teda chyta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam ten termin ;-) mame uz cca skoro vsetko :-) ale aj tam ma este na posledne veci chyta panika :-D
Odpovedať
Dufam ze na nic sa nezabudne :-| ,a vsetko prebehne ako ma :-) Uz sa nam to dievcence krati :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
luisinkax a Ty si tiez s Ke? :-)
Odpovedať
ahojte, je to aj nas termin :) mna uz pomaly zacina chytat panika, lebo toho treba este vela postihat a popri tom by som chcela aj zostatnicovat
Odpovedať
Profilova fotka
@wick anooo, ale zijem v zahranici ;-) ty si odkial?
Odpovedať
luisinkax ja som zo stareho mesta,ale teraz byvam na terase :-)a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@wick z kvp a byvam v dubline ;-) kde budes mat svadbicku???
Odpovedať
luisinkax svadba bude tu na terase v restauracii Cassovia tak pre cca 40ludi :-) a ty kde budes mat svadbu?v dubline mam kopec kamaratok .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wick anooo? tak to sa mozno niekedy stretneme bud tu alebo v ke ;-) my budeme mat v hoteli maraton a tiez len taku malicku medzi 30-40 cca :-)
Odpovedať
Ahojte a jaaa mam v tento den narodeniny chi.
Odpovedať
luisinkax,na kvp mi byva aj svagrinka :-)Ke je jedna velka dedina :-D a urcite sa mozme stretnut :-)a ako sisi to vsetko vybavovala z dublinu?
Odpovedať
AJ my máme tento termín a dozvedeli sme sa ho dnes, čiže vybavené nemáme nič :-D ale pohoda 8-)
Odpovedať
@natia tiez si myslim, ze pohoda :) zacni miestom, hudba potom saty a vsetko ostatne sa da velmi rychlo.. ja mam zatial vlastne len miesto a hudbu :) a kopec napadov.. Vela stastia.
Odpovedať
@mizela ďakujem...šaty kúpim z druhej ruky, miesto máme, čas máme, svadobných hostí bude 10, čiže fakt pohoda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wick no to hej :-D tak da sa vies, cez emaily, telefon, mamicka mi velmi pomaha, a zvysok sme chodili domov kedy sme mohli tak kazde 2, 3 - 4 mesiace od kedy sme sa rozhodli :-D ale pravdu povediac neviem ci by som sa do toho dala este raz keby som vedela kolko papierovaciek a vsetkeho je kolo toho :-D
Odpovedať
@luisnkax no tak tomu verim no ale si sikovna si tak na dialku vsetko vybavovat :-)este ze ti mamka pomahala :-)a co uz mate uplne vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
@wick no teoreticky ano, uz to len podotahovat a este akurat cakame na papiere od farara odtial aby dorazili do kosic a tak ;-) a vy ste na tom ako?
Odpovedať
@luisinkax my uz v podstate mame taktiez skoro vsetko uz len take ze teraz svadobne oznamenie vyberam a este mame djovi dat vediet aku piesen na prvy manzelsky tanec no mna zatial nic neoslovilo tak fakt neviem:(Nevies nieco poradit?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@wick tak my nemame take tradicne pesnicky vobec, akurat jak sme boli teraz na svk tak sme boli u dja a dala som mu zoznam tak len pozeral :-D na prvy tanec mame pomalu verziu pesnicky We found love od Rihanny ;-) daj potom vediet co vyberiete x-)
Odpovedať
@luisinkax dam vediet urcite :-)a svadobne oznamia posielate teraz v maji ci az v juni?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?