Kto má svadbu 2.6.2012? Ozvite sa.

Baby vydáva sa niektorá na tento dátum?je to krásny dátum pretože v ten deň mame svadbu,aaaaaaaaaaaa narodeninky:)
Odpovedať
1
2
Tesim sa ze v tomto termine nie som sama :)
Odpovedať
ahojte,aj ja sa pridavam k datumu 2.6.2012:))))))))))))))))
Odpovedať
ahojte tak aj ja sa v tento krasny den vydavam :-D
Odpovedať
ahojte ja sa síce vydávam v máji ale v tento deň mám narodeniny :-)
Odpovedať
ja mam tiež narodeninky a preto som si vybrala tento datum:)
Odpovedať
ja sa tiez pridavam :) a narodky mam hned den po :)
Odpovedať
ahojte, pridavam sa k tomuto datumu...je v tom nieco magicke nie? :) a ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
ahojte, aj ja sa vydavam v tento den. nemali sme specialny dovod, ale velmi sa nam paci ten datum. a pripravy? nejak sme sa zasekli, mame len priestory, starejsieho a fotografa. kostol mame vybraty, ale nie objednany a tak isto aj dj-a. o praktickych veciach ako saty, doplnky a podobne nemam este ani sajnu. snad ma osvieti a vsetko stihnem, aj ked na buduci rok popri svadbe musim stihnut este dve velmi dolezite veci, takze nebudem mat aspon vela casu sa stresovat :)
Odpovedať
Ahojte aj ja sa pridávam k tomuto dátumu a zároveň budem mať v tento deň tiež narodeninky :-)
Odpovedať
aj ja sa pridavam ku datumu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ak by ste chceli peknú a lacnú výzdobu v ke a okolí tak sa ozvite.
Odpovedať
Ahojte nevesticky, chcela by som sa Vas opytat ci ste platili pri vybavovackach nejake zalohy, pretoze od nas zatial nechcela ani hudba, ani fotograf, ani pri rezervacii saly...je to sice super....ale odvtedy mam zle sny ze tyzden pred svadbou mi niekto povie, ze na mna zabudol :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nika cauko, ja sa musim tiez pridat =DDDD sice mam narodeninky presne 7 dni po svadbe,ale svadba bude 2.6.2012..............kocky je to magicky datum presne tak., 2*6= 12 =DDDDDDDDDD
Odpovedať
hmmmmm papier je papier vlastne ak maš zmluvu vv ruke nikto ti nič nemože
Odpovedať
Profilova fotka
@nasasvadba1111 ahoj no my sme platili asi vsade, okrem teda DJa ten zalohu nechcel...............tiez mi to je cudne a bojim sa ale pisala som mu asi tak 20 krat ci naozaj nechce peniazky, aby na nas nezabudol =DDDDD a uz ssa mi aj ozval ci to plati ze si robi zoznam, tak duuuufam ze to bude OK ´=DDDD drzim palce =DD
Odpovedať
ved to, kebyze mam v ruke aspon nejake potvrdenie, hned mam lepsi pocit, ale takto...akokeby som nic nemala ...ale ako im to "nanutit" :)?
Odpovedať
pridavam sa do klubu :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa k vám pridávam :-D
Odpovedať
Babule otazka do plena....ktora uz ma saty? chyta ma stres ked to citam ze uz mam ist vyberat...sak len teraz sme sa dohodli konecne na termine.....
Odpovedať
ahojte aj ja sa k vám pridávam :-) :-)
Odpovedať
ja sa už nevydavam:)zrusila som svadbzu a rozisla som sa z nastavajucim:)co uz:)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka.gzd ja teda šaty vybraté ešte nemám...na skúšku šiat sa chystám začiatkom februára :-) Máme už zarezervovaného DJ, kameramana a sálu, objednané pozvánky (do týždňa by sme ich mali mať),no a potom hor sa ich rozosielať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nika0206 to hádam nie.. hádam ste sa len kvôli plánovaniu nepohádali až tak, že ste sa rozišli :-/
Odpovedať
@soninkaaa1 ja sa chystam prvy raz na lov 27meho januara...ja DJa este nemam, len salu a matrikara a miesto obradu...dievcinu co mi spravi tortu, nejake ozdoby do vlasov, topanky, kamarata co nas pofoti (kameramana nechceme) a to je zatial vsetko, ale uz mam predstavu aka bude vyzdoba a co do nej nakupim, ake budem mat vlasy a tak....snad sa to vsetko postiha...... @nika0206 lepsie teraz ako po svadbe, gratulujem k pevnym nervom a drzim paste aby si nasla coskoro nahradu podla predstav ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby aj ja budem mat v tento krasny den, ten najkrajsi den v zivote :D a strasne sa na to tesim. My uz mame vybavenu salu, starejsieho a hudbu. A vcera som si kupila saty.....strasne sa uz tesim :D
Odpovedať
Aj ja :) dufam, ze nebude prsat :)
Odpovedať
aj my máme tento dátum :) najskôr sme mali mať až 2013 ale trošku sme to zmenili :D už aby bolo po, lebo tieto prípravy sú vyčerpávajúce. a to nechystáme ani sálu, ani kameru, ani DJ ani hostinu žiadnu, a skoro nič, a aj tak je toho dosť... uvídíme čo bude za počasíčko, hádam bude pekne. :) snežiť ale isto nebude :D to vieme isto všetky
Odpovedať
@nika0206 why????? :-o
Odpovedať
ahojte aj ja mam svadbu 2.6.2012, mam uz vsetko vybavene, len mam jeden problem. Viete mi poradit ako sa vybera vesta pre zenicha??Je to rovnake cislo ako ma oblek ci ine??Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@nika0206 @zuzana453 ahoj. Panske velkosti saka a vesty su rovnake. pa
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?