Kto má svadbu 16.6.2012?

Profilova fotka
nájde sa ešte niekto?
Odpovedať
1
2
6
aj ja sa pridávam :)
Odpovedať
ja sa tiež pridávam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čo už máte vštko vybavené?:)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridávam. zatiaľ máme vybavenú sálu, kameru, foto a hudbu, a nakúpených pár drobností :-) :-) :-)
Odpovedať
aj jaaaa :) my máme fotografa, salu, kostol, hudbu a vyzdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame zatial len salu, kostol a hudbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripájam :D my máme zatiaľ sálu, výzdobu, kostol, kameramana, fotografa, limuzínu a nevieme sa rozhodnúť pre hudobnú skupinu
Odpovedať
Profilova fotka
limuzinu mam aj ja:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky ;-) Aj my sme si vybrali tento datum, vraj sestky su dobre cisla na sobas a aj parne su lepsie ako neparne :) Tak nam prajem mile dievcata, aby v tento DEN svietilo slniecko a aby sme boli stastymi zenuskami vedla svojich vernych manzelov az do smrti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No takže nic sa neda robit... musim zmenit datum svadby, pretoze priestory uz su obsadene. Takze svadba sa posuva na 30.6. 2012 Ale aj tak mi bude zvlastne 16.6. lebo som sa mala v tento den vydavat... :-( budem na vas mysliet a tisko zavidiet, ze vy uz to budete mat za sebou... Tak nech vam to dobre dopadne!
Odpovedať
Pripájam sa!
Odpovedať
Profilova fotka
aj my zvažujeme tento dátum :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
noo dneska je to za 186 baby :) kokoos ako to letii
Odpovedať
Aj ja sa pripájam. My máme sálu, hudbu, svadobné auto, poháre, a nejaké tie maličkosti...
Odpovedať
super kočky ja sa tiež vydávam a som tu nova tak musim pokukat ako to tu chodí. a kde ste zohnali limuzínu a výzdobu ste už riešili kočky? ja to mam tiež za pár. ale už mam skoro všetko vybavené až na týchto pár maličkostí
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj my už máme dátum potvrdený,mám zatial autá ,výzdobu na auto a zajednanú výzdobu miestnosti, fotografa a kamerama a svad.šaty na ceste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angie007 šaty si si dávala šiť na mieru?
Odpovedať
Profilova fotka
@veve0312 Nie objednavam ich cez mimibazar, velkost sa dá prospôsobiť takže si myslím že to bude dobré
Odpovedať
Profilova fotka
@angie007 aj ja nad tym rozmyšľam a od ktorej pani si ich objednavas?
Odpovedať
Profilova fotka
@veve0312 ona ma len tie čo som si objednávala takže len jejden kus, ale pokial vies svoju velkost a sadne ti viac menej cokolvek, respektíve že nemusís skusat vela veci aby ti nieco sadlo tak kludne objednaj ak najdes take co sa ti pacia :-) oplatí sa to viac ako z požičovne
Odpovedať
Profilova fotka
@angie007 nieviem ktorá to je mne sa páčia šaty od isify tá má aj celkom dobrý výber a ani nie drahý
Odpovedať
Profilova fotka
@veve0312 isifa má pekné šaty má tam aj 88 hodnotení tak si myslím že by mala byt objednavka uplne v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
@angie007 no tak to dúfam :-D
Odpovedať
aj ja sa pridávam
Odpovedať
Ahojte Nevestičky. Mám veľmi dobrú známu, ktorá požičiava veľkú 4 poschodovú čokoládovú fontánu s belgickou čokoládou . Je z Piešťan. Ak, by ste mali záujem rada poradím :-) A držím palčeky s prípravami :-)
Odpovedať
ahojte kočky ja už mám výzdobu za celkom super cenu nasla som na nete boli zlate kočky z KE ochotné všetko mi zabezpečia... videla som nejake ukažky super velmi sa mi páčili ak budete chciet kontakt tak píšte odporúčam určite. a ja už mám tým padom všetko už len šaty ist na skusku a všetko je je ako má byt. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
už máme aj hudobnú skupinu ;-) a ešte pár drobnstí ktorým som neodolala :-D A na svadobných šatách sa už pracuje :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@adka89 @luna11 @zlatka1981 @mirenka221 @orieska325 @nevestamichaela @angie007 @zlatka1981 @zuzanaadam Ahojte dievčatá ;-) tak čo ako pokračujete s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
Mne uz chybaju len popolnocky a par drobnosti:) a za 6tyzdnou uz budem mat aj obru cy;)))))))
Odpovedať
Profilova fotka
@adka89 tak to si na tom supeeer my sa ešte stále nevieme rozhodnúť pre obrúčky no hrúúúúúúza :-|
Odpovedať
1
2
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?