Kto má svadbu 15.9.2018? Čo už máte zariadené?

Ahojte, prosím Vás koľko vecí už máte zabezpečené na termín svadby? Ja mám pocit, že nič nestíham a pritom je to ešte cca 7 mesiacov ... zatiaľ máme zajednanú reštauráciu (ešte si musíme doklepnúť menu), zatiaľ DJ-ja, ale chceme živú hudbu a fotografku ... a čo sa týka takých prkotín, tak z aliexpresu som si objednala bublifuky a máme aj podbradníky :D ... predstavu šiat mám, len ich ešte musím nájsť ... ženích si oblek dáva šiť... Koláče a tortu sme ešte neobjednávali, ale máme vybranú prevádzku. Ešte musíme poriešiť ubytovanie pre ženíchovu stranu ... Svadba bude v Prešove :)
Odpovedať
Ahoj @dianka111 . My máme tiež svadbu 15.9.2018 - máme zajednanú sálu + obrad. Vybavili sme matriku, zajednali fotografa, DJa. Objednali sme už svadobné oznámenia ale to tak skoro len kvôli tomu, že ich budeme zasielať aj do zahraničia (Austrália) tak aby im pozvánky prišli včas :-) začínam behať po salónoch a skúšať šaty, nech viem čo chcem prípadne nechcem :-D Tento týždeň som zajednala aj dievčatá na dekoráciu. Viac zatiaľ nemám, začínam sa ešte pomaly rozhliadať po koláčikoch a tortách :-)
Odpovedať
Supis a kde budete mat svadbu? Mozem sa opytat na oznamka ? Kde ich davate tlacit ? Mate vlastny navrh ? :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?