Kto bude mať svadbu 14.7.2012 ?

Profilova fotka
Ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
zatial este nemame nic vybavene , dufame ale ze sa to rozbehne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivinka85 To som rada, že niesme samy :)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme iba fotografku :-p
Odpovedať
My nemame nic, iba miestnost zajednanu:(. A sami seba;)
Odpovedať
my máme miestnosť, hudbu, fotografku :) a momentálne sa venujem výberu šiat, taktiež riešim oznámenia a výzdobu. Je to celkom fun :D, také príjemné starosti ;)
Odpovedať
My sme v štádiu "rozhodenia sietí" ...komunikujeme s viacerými manažérmi o prenájme sály a cene menu ....zistila som, že skoro vždy sa dá zjednať .... :-)
Odpovedať
ahojte babenky, mozem sa pridat? aj my planujeme na tento datum a mame iba prenajatu salu :-D a nic ine....snad stihneme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@bubacik5 Kamoska to stihla za 2 tyzdne a my mame este pol roka ... pohoda džez ... ale sú to každopádne príjemné strarosti :)
Odpovedať
@valdemosa tak to ano :) my to zmakneme lavou zadnou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My mame tiez 14.jula. Mame salu, fotografa, kameramana, DJ-a. A zajednany termin na matrike.
Odpovedať
@ninusz ahojky, ty budes mat iba DJ-a?
Odpovedať
Profilova fotka
@bubacik5 preco iba DJ-a ? Mysles, ze nemat zivu hudbu a tak .... ? Ked je dobra partia a hlavne dobry DJ nemas problem ... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@valdemosa ved ja som to ani zle nemyslela, lebo ja by som brala iba DJ, len moja mamka hovori, ze ziva hudba je ziva hudba a je lepsie zabava pre starsich
Odpovedať
Profilova fotka
@bubacik5 Urcite je to isty benefit, ale podla mojho nazoru nie nutny ... ale urcite niesom proti zivej hudbe ... my este napr. nevieme ako to bude, ked to bude ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubacik5 Hej, iba DJ-a, ale najradsej by som mala aj kapelu aj DJ-a:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
aj ja sa pridávam :) a máme kostol, sálu, kapelu, koláče, tortu, fotografa...
Odpovedať
Ahojte, tiez sa pridavam, my budeme mat malu svadbu.Zatial mame kostol, prave dnes mame ist opat za fararom.Bola som pozerat aj svadob.saty a hladame obrucky.Po sobasi planujeme iba male posedenie s najblizsou rodinou.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tiez mame termin svadby 14.7,ale nakolko zijeme v zahranici,tak nam pripravy organizuje agentura...
Odpovedať
Ahoj, ak nemáš ešte fotografa s kameramanom, tak ti viem odporuciť za super cenu. Napis mi spravu, ak mas zaujem :-)
Odpovedať
Ahojte babenky, ako ste pokrocili s pripravami? O kolkej mate sobas a kedy sa planujete fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiez sme si vybrali termin 14.7., budeme to mat len v malom, civilny obrad a potom veceru s najblizsou rodinou. Fotit nas bude sestra pred svadbou nejake stylizovane foto, pocas obradu a potom spolocne s rodinou po svadbe. Saty aj obrucky uz mame objednane, tak uz len cakame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubacik5 Ahoj, aj my mame vtedy. Fotit sa planujeme okolo 12 a obrad o 15,30
Odpovedať
@katey Ahojky, nevedela som ako zorganizovat priebeh svadby. My mame o 14,00 hod. sobas...a asi sa pojdeme fotit az po prvom tanci. Hadam, ked je leto bude pekne svietit slniecko dlho :-) a nebude hic :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam sobas 14,30, fotime sa az po nom, lebo snubenec ma nechcel predtym vidiet v satoch (odobierku nemame, lebo byvame spolu v zahranici uz tri roky)
Odpovedať
Ahojte, aj my sme uz pokrocili v pripravach.Nasa ,,mala svadba "sa napokon zmenila na svadbu do 50 hosti. Po obrade bude vecera aj zabava.My nebudeme mat fotografa, fotit bude svagrina pocas obradu a aj potom.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?