Kedy začať s prípravou na svadbu ? Termín je júl 2007.

Zobraz úvodný príspevok
Plánujeme svadbu 07.07.2007... :-) :-) kedy mam zacat s prípravou...?
Odpovedať
1
2
ahoj kaciatko...a ked sa smiem spytat, co vsetko uz mate?
Odpovedať
miestnost, fotografa, kameramana a mame predbezne dohodnuty termin na sobas. vsetko ostatne ma cas :-)
Odpovedať
jej kaciatko,Ty si zlata ;-) my mame svadbu 21.oktobra 2006 a mame vybavene to co Ty :)
Odpovedať
my mame ten vesely termin 07.07.07, takze preto tak skoro ;-)
Odpovedať
ahoj kocky, neviem co stresujete... my to mame 30.9.2006, mame kostol, salu,moje saty a skoncili sme... a kedze teraz prerabame byt, vsetko ostatne musi pockat... a co som si zistovala, aj to ostatne bude stacit neskor. a neviem ako to funguje inde, ale napr. u nas v ziline na matrike nemozes vypisat papiere k svadbe skor ako 3 mesiace pred svadbou. tak ziadny stres, poznam ludi, co zbuchali svadbu za mesiac a boli velmi spokojni.
Odpovedať
ja neviem, ale ja napriklad vobec nestresujem... mame to tak skoro preto lebo povodny termin bol 17.6.06 a kedze sme vedeli, co chceme a novy termin je tak vychyteny, nevidim nic zle na tom, ze to uz je zajednane. papiere vypisane nemame, len zarezervovany termin, nakolko na hrade su tak 3 svadby denne a mohlo by sa stat, ze ked prideme v aprili bude to uz full. ja som maximalista a detailista a chcem to presne tak ako si to predstavujeme a kedze viem, co chcem uz teraz nenecham si to na neskor, potom sa dozviem, ze to uz je obsadene a budem musiet hladat ine. nakolko sme v ba, vybavujeme v dk a robime od rana do noci, nie je na to ani tolko casu... viem, ze sa to da aj za mesiac, ale na tom, co robime my nevidim tiez nic zle. pokial viem, napr. fotografov je uz dost na ten termin obsadenych...
Odpovedať
Profilova fotka
kaciatko presne aj ja to tak vidim, ze vobec nestresujeme, ale ked nam na svadbe zalezi, tak je dobre si tie najdolezitejsie veci zajednat, no nie? Stresovala by som az potom, keby som si myslela, ze mam cas a nakoniec by bol ten den plne obsadeny. Rita, uz som ti niekde na zaciatku pisala, ze co mame vybavene: miestnost, kameran, fotograf. Oznamko by som najradsej chcela s fotkou, je to take osobne. Magmag, ono je to ine vybavovat svadbu na 30.9.2006 a na 7.7.2007, musis uznat, ze ten nas datum bude viac ziadany ako tvoj.... x-)
Odpovedať
luciano, dakujem :-) uz som si pripadala divna :-| ja myslim, ze ked to niekomu vyhovuje vybavovat mesiac dopredu nie je na tom nic zle, ale ked to mame zaistene skor tiez si myslim, ze je to ok. moze sa stat, ze tri mesiace pred svadbou budem mat take terminy v praci, ze budem rada, ak stihnem to, co bude naozaj treba, tak preco to, co uz viem teraz odkladat? ;-) a to ani nehovorim o tom datume ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak kaciatko, to len ukazuje ako zodpovedne k tomu pristupujeme :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?