Jún 2013 - Sereď, Trnava a okolie

ahojte ja len ci uz na tento termin niekto nieco riesi? :) lebo som sa dopocula od kamosky ze uz ma rezervovanu miestnost, tak ze ci to je vsade tak ze uz rok a pol dopredu treba nieco riesit? :))
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna urcite nic nenechavaj na poslednu chvilu a vyuzi cas, ktory mas a vyberaj , kym mas z coho:) my mame svadbu az jul 2013 a uz si vyberame aj salu, aj fotografa,aj kameru, pretoze ti najlepsi su uz rezervovani na poniektore datumy aj v roku 2013
Odpovedať
no teda :) tak drzim palce pri vyberani.. skoda ze si neni z okolia, mohli sme si poradit dodavatelov :)
Odpovedať
ja som začala len minulý týžden sa obzerať a to chcem mať svadbu v máji 2012 :-) ale sú len piatky voľné ale to mi max vyhovuje, tak keď chceš mať v sobotu, tak začni radšej už teraz
Odpovedať
ja mam svadbu 29.9.2012 a vybavovali sme vsetko minuly tyzden.. ale na moje prekvvapenie uz bolo takmer vsetko plne na sepptember, uz len na tento datum sme nasli to, co sme v podstate chceli a sme spokojni... takze ak to zacnes priebezne riesitt, myslim, ze sa nemas coho bat... :)
Odpovedať
beba pozeram ze lodenica :) mas nejake referencie?baby napiste mi nejake info ohladom fotografa,kameramana,dj - co ste si uz vybrali resp. pozerate :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna Ahoj, my sme mali Tonka Novotneho z Digital Studia a boli sme nesmierne spokojni. Je jednoznacne najlepsi fotograf nielen v Trnavskom okoli. Fotenie bolo uplne super, pohodicka, bola sranda a fotky vysli uzasne. A este nam spravil uplne super album. Takze odporucame!!!! Pre inspiraciu si mozes pozriet nas album alebo http://www.studioo.sk/galeria/svadba....
Odpovedať
@mariamaier idem pozriet :) a cenovo kolko vychadza?
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze ma ceny aj na webe. Zavisi, ze kolko chces toho nafotit (ci celu svadbu alebo len pozovacky) Nie je najlacnejsi, ale dostavas spickovu kvalitu ze velmi prijatelnu cenu. A co vidis na ukazkovych fotkach tak na 98% tak budu vyzerat aj vase fotky.
Odpovedať
pekne fotky ale je moc drahy.. :(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
...nezabudni na kameranmana..:)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?