Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katie vybavuj, juhuhu. tesim potom na prijemne a slnecko :-D snad to vsetko klapne aj nam..joj stale kontrolujem veci mam pocit ze som na kopec veci zabudla
Odpovedať
Profilova fotka
heh, kotuha je to pocasie, ze este nevie, ale snad sa aspon trooosku umudri... drzim palce... a hlavne s kludom, bo potom zabudnes na to najpodstatnejsie... :)))
Odpovedať
Profilova fotka
tak relativny klud mam :-) uvidime ci sa to nevzgraduje troska...doobjednavam veci este, ale tak...len take drobnosti. nakoniec asi nebude na stojane zasadaci, iba menovky na stoloch a urobim asi nejaku kolaz na ten stojan, lebo sa dost tazko robi zasadaci ked polku robim ja polku svokra, no ma toho nad hlavu a nestiha... dala som vyrabat obrovske kvety za hlavny stol, kombinacia zltej a maslovej, snad to bude take ako si predstavujem, strasne vela stoji take cosi. ble ble. ale tak ako vacsina vyzdoby :-p v pondelok po ne idem. v podstate este taketo blbosticky no a potom uz len odkontrolovat veci,urobit harmonogram dna.a tak. bud tyzden ma cakaju skraslovacie procedury,t ak an to sa vcelku tesim...hlavne aby nas oddali, prisiel zenich, prstienkz a vsetko bolo platne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky držím palce s počasím ;-) Kati krasna si :-D ...hodím link na fotky od fotografa http://picasaweb.google.sk/strauchman... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jami, krasnucke foto a nahodou aj tvoj zench sa celkom vie tvarit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby uz som pridala aj ja fotecky profi.. viac ich asi nebude zatial
Odpovedať
Profilova fotka
moni...ja uz som ti ohladom foto pisala.WAU !!!! aj ja chcem byt taka krasna nevesta s brutalne peknymi fotkamiiii :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati neboj urcite budes! a dakujem som unesena z tych fotiek.. a zvedava este aj na tie dalsie..
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, tak uz to mame za sebou... ale skoda, ze to bolo len tak kratke :((
Odpovedať
Profilova fotka
katie gratulujem, peknunka si bola.... ja zacinam veru pocitovat zvlastne pocity, ale aj taku nejaku radost ako ked sa vianoce blizia :-D poriadne behacky este tento tyzden
Odpovedať
Profilova fotka
Katusska dakujem ja uz s ateším na tie tvoje :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, od dnes dovolenka a behacky-kupovala som zicherky, spendliky, lepky na kolaz, obrovske kvetiny za manzelsky stol, sviecky, cajove kahanceky...no same behacky. idem akurat cvicit...nech nemam sto kilo na svadbe.zajtra mam za ulohu vsetko zbalit, este mam pred sebou skraslovacie procedury...a v stredu cestujeme :-p ufff..snad vsetko klapne..baby inak, ucili ste sa naspamat prisahu, alebo ste to citali?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati my sme citali.. ale cakala som ze bude toho viac hovorit knaz a dako divne nam to ukoncil..
Odpovedať
Profilova fotka
som si to dnes skusila nahlas povedat..ved to je dake divne.. :-D asi nie som zvyknuta na take seriozne prisahy a vyznania..jejdsa...troska mam z toho stres.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nooo Kati uvidis ake to bude potom krasne :) a musim sa pochvalit, ze u nas sa daco zmenili a dako sa viac lubime odvtedy.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
katusska, e to divne, ale to ti ani nepride, neboj... zvladnes.. my sme inac citali iba modlitbu za nase manzelstvo a ostatne sme po fararovi opakovali...
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ja som zvedava..kumuluje sa vo mne - zatial ale taky prijemny-stresik. verim ze po prichode do lubovne neprepadnem nejakemu davovemu sialenstvu naokolo a budem si drzat vlastnu vnutornu pohodu. dnes zajtra budu este balenia, pripravy a vsetko, nuz a od zajtra sa uz pripravujem v lubovni, posledne dohadovacky, potom vyzdoby a v sobotu ideme na to! :-D tak ratam ze sa vam ozvem najskor az v stredu po prichode do BA...potom na man myslite, nech to uspesne zvladneme - tym myslim ze bez zdravotnych problemov a hadok si povieme ano. vsetko ostatne ganz egaaal ! :-p robila som co som mohla, vsetko je nachystane, tak uz ench sa deje co sa ma 8-) tesim sa hlavne na piatok na prekvapenie pre mojich rodicov, okrem tych priveskov maju este parfemiky kazdy x-) mali toho tiez velmi vela, vela tazkosti sa nam poslednu dobu priplietlo do cesty ...tak verim ze ich to potesi :-) baby -ako ste to riesili s vleckou?chcela som ju mat na obrade rozpustenu ale ak bude prsat...no neviem ten prichod do kostola..plus netusim kedy by mi ju mamka vypla..lebo hned po obrade podpis, gratulacie, presun do penzionu-to su 3 a pol kroka od kostola a tam uz mi buchnu tanier o zem, prenasanie cez prah a uz sme pri stole-prvy manzel tanec....no a tu by som s mojom vleckou skoncila asi na zemi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati mne nasi nevedeli vlecku poriadne vypnut ani ked som isla na fotenie, takze sme ju uz potom vobec nedavali dole, ked uz raz bola dako vypnuta, aj tak som ju stale mala tolko na zemi, ze to bolo asi jedno.. takze ani v kostole som ju potom vobec nespustala a som aj rada, lebo neviem si presne predstavit ako by som si snou sadla na tu stolicku, bolo to tam dost stiesnene... ako fakt ta vlecka to bolo peklo :( svedkyna mi to vypinala pol hodinu, potom este mama, a az po foteni nasli dalsie gombiky ktore mali byt vypnute :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a samozrejme ako som ti uz vcera pisala, drzim ti vsetky palce, nech vam to vyjde, nech je dobre pocasicko, a UZIVAJTE SI TO!!! fakt mysli na to, nestresuj, ked nieco nevyjde, kasli na to, nic s tym neurobis.. proste pohoda, klidek... uzivat uzivat a uzivat.. ja dodnes lutujem ze mne toto niekto nepripominal kazdych 5 minut! uvidis, vsetko bude hrozne rychle, tak si to skus co najviac uvedomovat, precitovat a uzivat! cmukyy zmaknes to! ja zajtra idem zaplatit dofcu asi.. uz to tak vyzera, ze ideme na Kretu 7/7 na 10 dni, takze pomaly zacnem balit kufre, len este poriesime rychlo byt tento tyzden a este dake veci v robote a mozem ist :)
Odpovedať
Profilova fotka
moni tak to tesim s tebou za tu dovolenku! :-) konecne prec z tohto hnusneho dazda 8-) nasa svadobna....asi iba srnka to tusi ci vobec bude ;-) no budem sa snazit si to uzivat...nase oficialne zasnuby som nezvladla stres a rozrevala sa kvoli tomu ako to cele svokra organizovala divne(aj ked to myslela dobre)..tak teraz si chcem dat na to pozor. ono to bolo potom v pohode aj na zasnubach, ospravedlnila sa mi a obed vbol super aj popoludnie a vecer :-D len som sa naucila ze je velmi dolezite "take it easy"...chcem si dat pozor aby ma nerozrusila nejaka hovadina alebo nebodaj nejaki neprijemni hostia..taki snad nebudu ]-( btw dnes som bola posledny krat na minovi ako slobodna...ach....snad sa toto nezmeni :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, aj ja idem dneska na Mina, lebo to uz su posledne navstevy toto.. este stihnem buduci tyzden a potom uz nic asi :( v utorok pred dofcou uz asi nebudem riesit fitko a ked sa vratim uz mi akurat skonci :( no co sa da robit. mozno zacnem do NTCka chodit.. a hej, nenechaj sa nicim rozhodit! a jaaaj este kyticu si nezabudni ! mne sa to prihodilo rovno dva krat.. akosi som na nu vobec nemyslela :) a nikoho ineho to tiez nenapadlo .. takze spoliehaj sama na seba!
Odpovedať
Profilova fotka
NTC je welmooo fajn! no uvidime, ale ja sa na nu tsim, krasne kvietky maju byt, tak snad si nezabudnem ten moj skvost :-D teta v kvetinarstve mi vravi ze pivonkova vyzdoba je vzdy na oslavach anglickej kralovnej, podla toho sa aj ceny pivoniek pohybuju, aky je dopyt po nich, ked maju vo VB nejaku slavnost tak sa kupuju ako dive, ked nie tak normal...tak ja ze pekne som si latku nasadila..anglicka kralovna :-D mala som ist raqdsej polne byliny natrhat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj kati, taka od veci info, ale dolezita, nezabudni ist na WC pred tym nez sa oblecies do siat.. ono to neni sranda chodit s nimi na wecko.. ja som sa dost potrapila.. drahy mi musel zakazdym chodit asistovat.. a kedze sme mali take teplo, tak som vela pila a potom aj vela chodila :(
Odpovedať
Profilova fotka
moni..no ja to budem mat zlozitejsie...mam uz objednanu kamosku na asistenciu.budem mat totiz dsvoje dni :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak to je zleeeee.. tak drzim palce, nech to je co najmenej tooo.. vies co..
Odpovedať
Profilova fotka
;-) som zmierena, drzim tradiciu...nuz co, nie som úprva ani posledna :-) baby, mam zbalene, uz sa len vychystat, nejake osobne veci a zajtrajsok si snad vychutnam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati dobre sa vyspi a stastnu cestu prajem! a ozvi sa potom!
Odpovedať
Profilova fotka
kati, vela stasticka, budem mysliet na teba
Odpovedať
Profilova fotka
Kati myslím na teba ateším sa na foto :-D ;-) neboj všetko bude ok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, tesne pred cestou, nalozit veci , este ist po satocky a huraaa....snad som nic dolezite nezabudla... vdaka za podporu este raz !!! uff..snad bude vsetko ok..a mozno aj lepsie ako ok ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?