Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
moniiii....zelam ti tu najkrajsiu svadbu, presne taku aku ste si ju vysnivali. A neboj, burka bude az vecer ak nejaka bude...to uz budete oslavovat a bavit sa. Kiss posielam a tesim sa na prvy prispevok po a foto :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem mima.. no snad nam to vyjde :) mam migrenu tak dufam ze sa s nou rano nezobudim.. :(
Odpovedať
Profilova fotka
monika, migrena prejde.. :)) tesime sa s tebou :))
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky drzte nam palce .-))))foto hned k to bude mozne dam :-D
Odpovedať
jami, drzime. Uzite si to dnes :))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
Zenusky tak hlasim sa Vam, este z postele z hotela,akurat po ranajkach a tak trochu nevyspata este :) BOLO TO JEDNYM SLOVOM NADHERNE!! hoci velmi unavne fotenie na slnku v 30 stupnovej teplote,ale fotky budu urcite uzasne, obrad rychly ale krasny, ked som prichadzala k oltaru tak som mala slzy na krajicku..oslava uzasna, akurat klima nestihala tak ludia posedavali dost vonku, DJ vyborny, jedlo skvele, vypustanie lampionov asi najkrajsi moment z vecera, moja uzasna maminka tancovala a spievala do rana, vsetci ju obdivovali, zenich sa prekonal a troska zatancoval, karaoke troska blekania na spestrenie, ludi to bavilo, a karikaturista mal velky uspech, kedze skoro kazdy si odniesol vlastny portret ako darcek od nas.
Odpovedať
Profilova fotka
wau, monika gratulujeeeeeeeeeeeem :-D tak vela stastia do manzelskeho zivota zelam ;-) ;-) ;-) to je skvele ze to vsetko takto dopadlo, snad sa postasti aj nam zvysnym ako tak :-p som na teba myslela ze co asi ako sa citite, aky krasny cas mate... :-D tak rychlo fotecky, sup sup ;-) co sa tyka nasej slobodnej oslavy bola to sranda, aj ked plno komarov a okolo desiatej paradna burka, prezili sme na teraske aj gril aj my :-D akurat sme skusalio pustat lampion a nam tak nejak zhorel.. :-N dam nejake foto do albumu nech sa posmejete.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati dakujem, fotecky zatial mame dve na FB od kamaratov, vlastne ziadne, bo nepasuje karta do notasu od tatka, takze zajtra to pojdem poriesit. a od fotografa tak skoro nebudu, hoci povedal, ze sa pokusi aspon zopar nejakych poslat nech dake mame a potom zvysok za par tyzdnov asi.
Odpovedať
moniiiiii.....gratulujeeeeeem ;-) :-p Som rada, ze vam vsetko vyslo ako malo. Tesiiiim sa na foto. Hlavne na tie lampionovky, ak este stihnes do soboty. My ideme tiez pustat...teda chceli by sme, len nam stale hlasia zle pocasie kurna. To nic nepustime ak bude naozaj prstat ]-( :-( Akurat som vcera vybalila jeden balon a skoro ma porazilo, lebo som zistila, ze tam treba upevnovat ten vosk ci co to je...no ja mam tak cas teraz to robit. Vy ste mali uz hotove, ci ste to tiez museli nejak pripravit? Katus: he he, aby sme tak aj mi nedopadli ze svadobne saty podpalim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby tie lampiony su easy, tu kocku sme aj my museli instalovat, ale spravili sme to tak, ze kazdy par dostal najskor instrukcie na papiery, a potom lampiony, potom sme to vsetci spolu nachystali, ale vypustit sa nam nepodarilo uplne naraz, lebo kazdemu inak dlho trvalo zapalenie tej kocky.. odporucam inak dobre zapalovace, urcite nie zapalky, jeden ho musi drzat zhora, a druhy zospodu zapaluje kocku, treba pockat tak minutu asi, a lepsie zapalovat skraja kocky nie v strede.. ona sa potom chyti a rozhori sa na celu.. potom treba este lampion drzat kym nepocitite ze uz chce ist hore.. to tiez trva dost dlho.. nase srdce asi 3 minuty, lebo to bolo vacsie ako klasicke lampiony, takze trpezlivost, inak nikomu sa to nechytilo a nezhorelo.. a bolo to naozaj uzasne.. lepsie nez ohnostroj.. sme ich potom sledovali na oblohe ako tam spolu letia a miznu v dialke.. Este k tej kocke.. nic tazke na tom nie je, len sa prevlece stredom taky dratik, tak aby kocka bola zhora toho dratika.
Odpovedať
Profilova fotka
vcera sme pustali jeden na zahrade s petom, ten nam letel.ale nebol vietor a mali sme priestor, hlavne ziadne stromz nad sebou :-) nie ej to tazke, no s nasou sikovnostou by som sa bala pustat to na svadbe ;-) mna troska sklamalo to dlhe zapalovanie, ale inak to je fakt kraaasne.... x-) mima nic neboj, bude to ok.aj keby lialo, tak sa nejaka prestavocka snad najde a zutekate vypustat lampiony ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika a mala si tie fialove tiene?vyzerala si peknuuuucko velmooo :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati hej ale nie ako boli na tej fotke.. ale boli do fialova.. na FB pribudlo zopar dalsich od jednej baby, tak mozes kuki.
Odpovedať
Profilova fotka
idem kuknut :-) ach jaj buduci tyzden ma cely prsat..na sobotu piatok ako tak..ale som z toho smutna veru.. :-( http://www.accuweather.com/sk/EUR/SK/...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati neboj mozno nebude.. aj nam hlasili burky a prehanky a potili sme sa cely den a az vecer sprchlo malicko.. ale dneska v noci boli riadna burka...
Odpovedať
Profilova fotka
moni a co svadobna cesta, chystate sa niekam? =-) my stale nevieme... :-| baby, tak od bud pondelka dovolenkaaaa...este rano do prace a potom sa uz vo velkom pripravujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati cakame na peniaze od nasich a za byt a potom sa uvidi. a taktiez na vyuctovanie nadstandartu, podla toho uvidime ze kolko si mozme dovolit.. ale asi pojdeme.. chcem ist zaciatkom jula, potom uz sa nedostanem kvoli robote.. a mam teraz dilemu ze co s dokladmi, nemam si totiz kam nahlasit trvaly pobyt, tak asi nasi ma nahlasia na zahorie najskor a az potom si budem menit doklady.. inak som bezdomovec asi :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) peto to tiez bude mat tak, nahlasime adrwsu nasich a potom ked bude dom obyvatelnz tak uz nasu ;-) btw tie popolnocky akoze brutaaalneeee x-) tlieskam !!! x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, citila som sa v nich skvele, a prezliekla som sa skor, uz o 22.30 lebo v satoch sa uz nedalo dychat ani hybat..
Odpovedať
Profilova fotka
docacne davam foto z rozlucky, posmejte sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už sa to pomaličky aj ostatným kráti. Tak držim všetkým palčeky. V stredu odchádzame na dovolenku. Tak po dovolenke hodím pár foto.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby pridla som fotky do albumu ostatne vam napíšem zajtra deti otravuju :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no skvele, najnovsie mi hlasia burky... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj Kati nebudúúúú ;-) .....no baby takze idem na vec ....Rano v obotu sa mojmu muzovi zdalo ze hodiny akosi stoja ale cca okolo 10,30 sa to rozbehlo o 11 mi dosla aj kaderníčka aj vizažistka...naraz kedze kaderníčka meškala ;-) ale to navadilo o 12 fot aj kamera,decka im zatial robili opičky no musím povedat že aj deti ma prekvaili ...fotit sme sa išli o druhej v tom najvačšom teple.Moj drahý sa nerád fotí ale vydržal kvoli mne...ja som si to užívala aj málo mi bolo :-N ....na obrad sme dosli načas oddavala nás pani Ludmila Farkašovska byvala hlasatelka,bola super vtipna lebo hovorí ze aj tak ma posledne slovo vzdy zena takze a j teraz to tak bude a pyta sa berete si tu a tu ??? moj muz áno ona určite a starý je za každú srandu odpovedá že nie,neviem :-D ona že tak nechame to ano a opýtame sa nevesty či aj ona súhlasí....zlatá bola.....Do hotela sme prišli v poho len Dj nas nevítal skoro žiaidnou hudbou alebo niečím :-| to som si ale nevšimla ja ale kamošky ;-) ...no celkovo DJ oničom až ked mu moj muz povedla čo ma hrat potom bola zabava....Kmetoband nám sparvili super zábavu aj ked došli s 3 hodinovým meškaním :-N .....no sranda zabvali sme sa do piatej rano na karaoke to bolo jediné co izvladol dj sám =-) det spal, 0i na hoteli takze o osmej sme boli hore :-) neva užili sme si to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani tak ste mali veselo.. my sme tiez umierali pri foteni, lebo bol strasny hic, a este nas aj komare dostipali, tak sa cela skrabem :( a uz sa neviem dockat profi fotiek.. som strasne zvedava, lebo obaja sme sa hrozne potili a leskli stale, tak snad to nebude vidiet.. nam vyslo v podstate vsetko, DJ bol skvely ale tiez dost unaveny a tiez sme ficali na karaoke..teda ja nie, bo neviem spievat, ale ostatnych sme uz aj vyhanat museli aby skoncili, tak sa im to pacilo :) jedine co ma mrzi, je ze sme nemali viac casu aj na to fotenie, ze sme si nestihli velmi uvedomit cely obrad.. a este ta klima v restike na ktoru sa hostia troska stazovali, lebo im bolo hrozne teplo..
Odpovedať
Profilova fotka
babule, ale boli ste prekraaasne nevesty obe ;-) ja som dnes bola na finalnej skuske siat, mam bolerko, zavoj aj kabelku, idem to ponahadzovat do albumu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá obe ste nádherné, super už to máte za sebou 8-) No dúfam, že budúci týždeň nebude pršať a všetko nám výjde. Šaty mi skoro sadli veľa ich nemusia opravovať, dokonca aj dĺžka :-) Najhoršie je že ešte presne nevieme kto vlastne príde, tak sa ťažko pripravujú menovky :-( ani neviem čo mi chýba ale dúfam,že nič :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby myslite ze sem mozem hodit link na fotografu stranku? nie je to proti pravidlam? alebo kaslem na to? mame tam prvych par foto, malicko.. ale pekne su.. tak sa tesim na dalsie.
Odpovedať
moni...hod do ip, ja by som rada kukla :) Tie profi fotky su uplne o niecom inom ako tie klasicke cvaky. Baby, nam hlasia na sobotu take desne pocasie, ze uz to radsej ani neriesim. Aj dnes mi starejsi hovori, mirka, vsetko bude ok, len mi slub ze sa nenechas rozladit pocasim, lebo to je jedina vec, ktoru si nedokazes zariadit. Musis to brat tak ako je. No tak hadam sa nezobudime do vetra a lejaka v sobotu, ale bude to ako tak v norme. Inak, dnes vyzdvihnute saticky, krasne vonave, cistunke...juuuuuj. A necakane som na poslednu chvilu objavila aj popolnocky, seeexy, tak sa vytesujem aj z nich. No uz nech je sobota :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako baby fakt uuuzasne ste boli, drzim palceky a prajem kraaasne manzelstvo.. a nam, ktore to este caka sa snazim vybavit pocasie... tak verime :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?