Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zeny tak ako co myslite, vydrzi mi make up ked idem o 12.30 na fotenie a ma byt v sobotu 32 stuponov?? obrad je az o 17.00... mam obavy ze dovtedy budem cela rozmazana z toho slnka.. a este aj aby sme upal nedostali..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ... tak ja to už mám za sebou. Mali sme pekné slnečné počasie. So svadobným dňom som spokojná. Zbehlo to veľmi rýchlo. Nohy ma bolia. Ešte niesom dobre vyspinkaná. Ale bolo super. Každý bol spokojní a bavili sa. To bolo dôležité. Keď budem mať pár foto dám do albumu. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko tak gratulujeme.. snad aj nase dni dobre dopadnu.. jaj mam teraz traumu z tych vysokych teplot co na sobotu hlasia.. bude sranda. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
monika ja idem mat make up o osmej rano a obrad je o tretej.. :-D on MUSI vydrzat ! :-D :-D :-D rozlucku mam mat buducu sootu, no mala byt v devine, alemusim volat ci nezaplavilo tu zahradu...doobeda mam skusku a vecer rozlucku, zaujimavy den :-) Kaculiatko velkaaa gratulacia, snad sa postasti pocasie a atmosfera aj nam ostatnym. Som zvedava na fotos ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati no to som zvedava teda ci nam to vydrzi.. my sa budeme fotit v tom najvacsom teplo.. uff..
Odpovedať
Profilova fotka
musi musi musi...ved ked to vsetkym ostatnym pred nami vydrzalo ;-)
Odpovedať
Babyyyy...ja som vcera kukala pocasie a normalne som si poplakala doma...to co je toto....teraz krasne vikendy a na 19teho aka zmena. Mna snad porazi 8-( http://www.accuweather.com/world-fore... Moni, neboj, radsej teplo ako zasrate saty od dazda ;-) Kacu, sup fotecky, aspon jednuuuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mima neber to tragicky, takto dlho dopredu to sa este moze vela krat zmenit dovtedy.. este moze aj mne kludne prsat..
Odpovedať
No ved hej, vies, len cloveka to naserie ]-( Inak, neviem ako vy, ale my dva tyzdne pred svadbou stale nevieme, kolko ludi budeme mat. Ja neviem, ci ti ludia su nechapavi alebo co. Mate s tym aj vy problem?
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ja uz to mam zapar, takze viem kolko budem mat, mame ich len 28 vratane nas dvoch, takze to bolo celkom lahke.. skor ma stve ze sa ludom moc nechce ist na nas pozriet do kostola.. a ked bude taky hic, tak sa im ani nebudem cudovat.. len ma to mrzi.. lebo ludia ktorych som cakala ze tam budu, tak niektori mi povedali, ze sak oni pridu po 10tej na oslavu, ze naco budu do kostola chodit.. hm tak neviem.. take zvlastne mi to pride..
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte sa ku mne nedostali fotky ... ale pustim sa do toho ... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mima, sak hlavne nech sa stihame pofotit... potom nech si prsi.. aspon tak teplo nebude :)) a neboj, ani my nevieme kolko bude ludi.. to asik nikto poriadne, lebo vzdy sa nieco stane.. kaculiatko ajjasa pridavam ku gratulacia a tiez tesime na fotos ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby, pocasie sa posunulo trocha vpred, prsat by malo skor a na vikend slniecko, tak dufajme, ze to tak vydrzi. Booozinku, mne je jedno, nech je aj zamracene, len nech neprsi. Strasne sa tesime na foto, mame skvelu fotografku a kameramana, tak by mi bolo luto, keby sa dalo fotit len v interieri. Tak uz len prstiky drzat. Kacuuuu...na fotecky cakame. Sa na ne tesim ako na svoje :)
Odpovedať
Profilova fotka
No mne uz hlasia burky na sobotu tak som teda zvedava. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to sa meni kazdy den...ja mam v sobotu oslavu slobody v kazdej podobe -to je miesto bridal shower, rozlucky so slobodou :-D :-D :-D bude nas 5-6, ideme na devin na zahradu, gril, hudba, pohodicka tesiiim sa :-) takze ziaaaaadneeeee burky !!!! ja chcem pustat lampiony stastia a sedet vonku !!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte baby uz to mam za sebou bolo to neopisatelne krasne aj poasie bolo užase ale uuz som pani soľavova a bavily sme sa do ol šiestej rana proste super presne tak ako som si naplanovala
Odpovedať
Profilova fotka
Kati drzim pace! a dufam ze aj ty mne :) pozriet ma teda asi neprides ked budes na rozlucke :) Inak dnes som mala skusku make upu a ja neviem baby.. ja sa nejak neviem ztotoznit sama so seboou v takom vyraznom make upe.. proste ja sa tak nelicim, viem ze ani drahemu sa to moc nepaci.. pripadam si zmachlena jak na maskarny ples.. ale vraj kvoli fotkam musim.. tak neviem co mam robit.. proste vzdy ked sa tak pozrem do zrkadla, tak je to pre mna sok, a ked si predstavim ze na mna takto budu vsetci pozerat, bojim sa ze sa im to nebude pacit.. hlavne drahemu.. chcem sa mu v tento den vynimocne pacit, ale tym make upom to asi iba pokazim :(
Odpovedať
Profilova fotka
monika a keby si zvolila jemnejsi?menej vyrazny?hmm? no pozret by som ta neprisla asi aj tak lebo okolo jednej mam skusku v trnave :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jemnejsi mam obavy ze sa snad ani neda... mne vadi aj ta vrstva make upu na tvari nie len tiene na ociach... neviem.. asi poviem v sobotu babe ze nech to skusi tak jemnejsie, ale asi to moc nepojde.. napriklad obocko mam uplne nevyrazne ale mne sa tak paci a akonahle mi ho prifarbi citim sa divne.. na fotkach to vyzera v pohode, ale na zivo to je des.. teda to moj nazor.. draheho sa na nazor radsej ani pytat nebudem .. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fuha..tak potom neviem. ja mam tu vzhodu ze aj ked sa moje licenie niekomu enpacilo, tak peto suhlasne prikyvoval ze je skvele, velmi sa mu pacilo... x-) a mne tiez, asi nie je dokonale, ale citim sa v tom fajn, hlavne ten make up je taky prirodzeny. a aku znacku pouziva?keby ze si zozenies nejaky kvalitnejsi make up, s jemnejsim zlozenim? alebo potom odporucam tan moj salon, len sa dat nalcit, pocula som ze tam robia krasnu vizaz
Odpovedať
Profilova fotka
hm neviem, na znacku som sa nepozrela, ale mysim ze je to jedno, ja sa tak citim v akomkolvek..
Odpovedať
Profilova fotka
No a mam dilemu, zapacili sa mi fialove dymove ocne tiene.. a neviem ci by sa mi to hodilo na svadbu, mam zelene oci, takze odtien by mal sediet.. ale vaham lebo to nemam odskusane :(
Odpovedať
Profilova fotka
no aj neviem...ci by to slo k svadob satam.a nemas foto z licenia?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby no saty mam doma, vlecka tak trochu nerozumiem ako sa vypina, bo mi tam nasili nejake dalsie gombiky.. tak snad mama bude vediet.. a teda dost obtiazne je ich niekam umiestnit, u nas su vsade chlpky zo psa, a teta mi ich kazala vybrat z obalu aby sa nekrcilil takze budu do soboty takto visiet na skrini asi... snad sa im nic nestane..
Odpovedať
Profilova fotka
monika, sla by som do toho, pozrela som foto a paci sami to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikaaa, v sobotu ma byt krasne podla najnovsich predpovedi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj Moni ai ja tomu moooc neozumiem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/p... Môžete pozrieť na našu fotku. Zatiaľ je na internete táto jedna. Ak budeme mať fotky od fotografa tak dám do albumu. Všetkým babám, ktoré to ešte len čaká želám krásne počasie a aby všetko dopadlo čo najlepšie. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No baby zajtra to vypukne, poobede ma byt burka, tak snad sa jej vyhneme.. i ked.. uz by mi to ani tak nevadilo, dnes nas to slnko znicilo.. nechtiky su hotove nakoniec vlastne, gelace som nechcela, bohuzial lak az tak dobre nedrzi, tak snad daco z nich do zajtra vydrzi.. vsetko nachystane, v apartmane mame veci uz, inak je nadherny.. no a zajtra este odvolit a ide sa na to.. tak baby myslite na nas a drzte palce :) ozvem sa v nedelu asi
Odpovedať
Profilova fotka
monika myslime, bude to kraaaasna svadba ;-) tesim sa uz na tvoje dojmy x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?