Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babenky .. tak ja už mám všetko čo potrebujem. Všetko vybavené a zajednané. V sobotu rozlúčka so slobodou. A najviac sa asi teším na dovolenku. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko, aj ja mam v sobotu rozlucku.. celkom sa tesim, aj ked nas bude malo.. ale aspon trochu vypadnem von, vypnem mozog na chvilku.. a snad sa aj dobre zabavim :) a dovolenka.. no nam uz svita na lepsie casy, ze mozno pojdeme.. len teraz je dilema kam a kedy... takze asi to nechame na poslednu chvilu a az po svadbe, ked budem mat zmenene doklady a tak.. potom pozreme nejaky last minut a snad daco najdeme.. ja mam konecne v piatok skusku vlasov a make upu, v pondelok este stretko s DJom a potom uz uz len skuska siat.. na to som tiez zvedava, ze ci mi este budu dobre, lebo od posledneho skusanie som schudla dost cm v pase :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby 5.juna ma byt vraj slniecko, gratulujem. nech vam to vynde kto ma svadbu tuto sobotu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati to mas od Ilka? :-D dufam, ze aj 12teho bude slnecno! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, zatial som to len vygooglila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hmm. na pocasie sa teraz spoliehat neda.. najnovsie nas vraj cakaju podobne tornada ako vo Viedni bolo .. tak sa mame na co tesit : (
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujeme pekne ... uz len tyzdne ... posledný tyzdne pred sebou a potom vsetko zo mna opadne ..
Odpovedať
Profilova fotka
No baby ja len dfam ze to pocasie vyjde ;-) ...inak dnes m dosli svadobnne čoko a musim povedat uzanne a super cena :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak mam za sebou skusku ucesu, bude to jednoduche ale krasne... rozpustene vlny, hore vycesana ofinka a v tom zavoj.. nemam rada vycesy a bala by som sa ze pri prezliekani si to pokazim.. Make up sme akosi nestihli ale nevadi, idem este v stredu pred svadbou na kuru, tak ho skusime vtedy.. a vcera sme kupili aj vino, tak som zvedava ci bude stacit, mame 20 litrov cerveneho a 10 bieleho.. tak som zvedava kolko sa vypije, ci nebude malo.. Dneska rozucka so slobodou, tesim sa ze vybehnem troska von.. len chudacik drahy nema nic.. nejak sa mu to nechcelo riesit a tak bude nakoniec asi doma.. hmm. co uz snim.. Ozaj a stale sa neviem rozhodnut co s nechtami, nie som nikam objednana,lebo stale neviem ci chcem gelove alebo nie, mam svoje nechty celkom pekne ale mam obavy ze sa mi do svadby dolamu a budu musiet byt gelace.. ale ja ich tak neznasam :(
Odpovedať
Profilova fotka
Moni moja kamoska robi tak ze ti potiahne nechty len gelom specialne na prirodne nechty ;-) ...totho vina myslim ze budete mat malo :-| ja mam 28 litor bieleho a 56 cerveneho pri 65 ludoch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, ale my mame iba 30 ludi a vinarov je tam mozno tak 10, tak si myslim ze by mohlo stacit, porovnali sme to s brachovou svadbou tak snad to bude ok, ono v restike vino maju ale drahsie, tak keby chybalo sa objedna na mieste. No a k tym nechtom, tak myslim ze presne take nechty mi spravila baba na bratovu svadbu a nedopadlo to vobec dobre.. jednak sa mi to vobec nepacilo, lebo aj tak boli dost hrube ako klasicke gelace a ked som isla na odstranenie asi po 3 tyzdnoch, tak mi ich tak zbrusila,ze mi zbrusila aj vlastne nechty a este asi 3 mesiace sa mi z toho zotavovali, stale som ich musela mat na kratko ostrihane, boli slabe a vkuse sa lamali.. tak naozaj neviem ze co je pre mna najlepsie riesenie.. ale idem sa pol hodku na japonsku manikuru k novej babe, tak sa jej popytam, mozno mi nieco ine poradi..
Odpovedať
Profilova fotka
monika-uz si asi na rozlucke, ale ved pocitas potom ;-) ja som mala minuly rok gelove aqby som to odskusala-len na jednu svadbu. vydrzali mi tusim vy&se mesiaca, potom mi uz vyrastali, bol to nezvyk, ale inak pohodicka.manikerka mi ich dala dole obrusila len a po par vrstvach kalcioveho laku boli nechty ako predtym, takze ja budem mat tuto variantu. uces mas peknucky, taky romantish :-D to by som si ja nemohla dovolit, ja by som to mala za par hodin rovne 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati, lenze mne to nechty este viac oslabilo, aj manikerka mi vcera povedala ze mam hrozne slabe a tenke nechty, ze sa mi ani necuduje, ze tak zareagovali na ten gel.. spravila mi tu japonsku, a dohodla som si u nej termin na piatok pred svadbou, spravi mi bud gelace alebo len mi namaluje na moje, ak sa mi do svadby nedolamu.. a odporucila mi kazdy den lakovat priesvitnim lakom, vrstvu na vrstvu kym to nezacne zliezat same... vraj to pomaha spevnit nechty, ale je to dlhy proces, tak na rok aspon.. rozlucka bola fajn, sice sme vobec netancovali, ale aspon sme pokecali a bolo nas len 5.. ale pohodka.. dobre bolo, len mam vykricane hlasivky a boli ma hrdlo :(
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli cera s darhym na bowlingu...no haluz na prvykrat ale super :-D deti nam starzila kamoskina dcera 15 rocna som sa divila ze vsetko v poho..ja mam skusku ucesu az 9.6 potm sem dam foto..zajta ma caka posledn skuska siat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja este skusku siat nemam ani dohodnutu, zatial mi nedali termin, snad tento tyzden zavolaju ze kedy mam prijst. baby musim sa pochvalit svojou uzasnou sikovnostou, kadernicka mi pozicala kulmy, aby som si spravila vlasy na ten vcerajsi vecer, a to by som nebola ja aby som nieco nevyviedla.. popalila som sa na krku.. mam tam ciaru tak 1 cm siroku a asi 5 cm dlhu.. na boku.. ked tam ma vlasy tak to nie je vidiet moc, ale inak to dost krici! :-( neporazi ma? este aj na druhej strane na brade mam ale taku mensiu.. tak si to teraz mastim roznymi kremami, a mozem len dufat ze mi to do svadby zmizne aspon trochu..
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm tak drzim palce aby ti to ako tak zmyzlo... my sme sa dnes vratili z chaty... a z chatky nam volakdo ukradol priatelove doklady takze cely tyzden budeme vybvovat obcinku lebo pas ma neplatny....
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak niektore to uz mae z chvilku za sebou.. normalne vam tisko zavidim :)))
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som z vas tusim poslednaaa :-p
Odpovedať
Profilova fotka
katuska, asi ano, ale to uz je tiez v podstate za par...
Odpovedať
Profilova fotka
hej, dnes som mala sok ze 25dni do svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo, ja som dik tomu, chytila na chvilku totalne stresy, ale nastastie, to preslo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zatial stresy nechytam, som zvedava kedy to pride :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja si kvoli stresom radsej berem cely tyzden dovolenku buduci tyzden a mam pokoj :)
Odpovedať
Profilova fotka
pred svadbou mam od stredy, vo stvrtok ideme na vychod...aspon tam neuem v sialenych pripravach pridlho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz asi od pondelka pre istotu.. planujem byt kazde rano vo fitku a saune.. nech som krasna :-D a poobede budem riesit skusky siat atd..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja toto budem musiet stihnut skor, vela dovolenky uz slo an skolu zial :-( mozno si vezmem este poldennu v utorok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam 40 dni :) takze mam co robit aby som ju minula vlastne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja už mám len 4 dni ... pečieme od ráno do večera koláče ... musím stíhať sa ešte učiť na vodičák ... ale stres ešte nepociťujem :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko drzime palce nech to dobre dopadne! :)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko drž sa, my máme ešte 26 dní :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?