Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ďakujem pekne za rady ... Katsam a ty ako pokračuješ s prípravami? Ja už mám skoro všetko. Len chcem ešte kúpiť vázu a dať ju vypísať. A alkohol a nealkohko.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky uz mame iba mesiac ako pokracujete s pripravamy???
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko vieš že ani neviem :-| teraz mám toľko práce, že mi to nemyslí. Obrúčky budú o týždeň, víno už máme, fernet tiež, domáca bude z južnej moravy, oznamka tlačili dnes... košele chcem kúpiť keď mi prídu popolnočné šaty (už sú objednané) a k nim ešte topánky. Na čistení som už bola, ďalšie objednané, nechty už skúšam, na skúšku účesu 25.5. Fakt neviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak celkom dobre ti to ide. Ja si idem dať dnes ku jednej dať robiť nechty tak uvidíme. Ešte šatičky musím dať dokopy. Tak pomaličky sa to blíži ale ja stres ešte nepocitujem. :-) :-) :-) Skôr sa na ten deň veľmi teším hoc dopadne ako dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja trcim na inchebe na vystave, v sobotu cestujeme a ideme objednavat tortu a zakusky..ale hrozne sa mi nechce :( taka som nevyspata a unavena.. ale uz mame hypo schvalenu, tak sa tesime...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj babule,...no ja mam vsetko.-))kvety vybavene,vlasy tiez-posledne farbenie tyzden pred svadbou,kozmetika o tyzden a potom este jedna 8.juna,nechty kamoska neviem presne kedy ;-) ale budu...uz len alkohol :-D ale to riesi muz...a vlastne este musim poprat detom vecicky a sebe poplnocne ;-)A este nesiem zabudnut obvolat vsetkych tak oklo 20.maja ci teda pridu :-N ...Moni gratulujem k hypo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo cautee!! aj my uz viac menej mame vsetko.. alko a nealko neriesim, berieme z restiky.. vlastne uz len oblecnie, ale zatial z toho nestresujem.. a este doriesit ten prvy tanec, ale inak uz asi nic take dolezite :)) tak sa tesim. uz len 16 dni a zacne mi dovolenka a to 6- tyzdnova.. len dufam ze ta sopka sa uz umudri.. sice z UK sa este vieme dostat, ale 11.6. ideme do domin. rep na svad. cestu, tak dufam ze to nebudu rusit.. inak ma asi porazi.. mimo svadby by som sa asi mali znovu pozriet na teoriu na VP, ale ked mne sa teraz nechce.. dufam ze skusky nebudem mat hned 7.6. lebo ma porazi.. ale co uz ..
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ... ohľadom vodičského tak to by si sa mala dopredu dohodnúť s autoškolou. Ja som sa včera pýtala. Podľa zákona by som mala mať odjazdené 14 jázd a 75% účasť na teórii. Za sebou už mám 9 jázd a 6 teórii. A skúšky by sme mali mať koncom mesiaca. Tak dúfam, že do toho 28. mája budem mať po všetkom. Týždeň pred svadbou chcem si vychutnávať atmosféru a oddychovať. :-) :-) :-) A ohľadom svadobnej cesty my idem autom. Tak dúfam, že bude celkom dobrá cesta a pekné počasie. Veľmi sa na ňu teším. Ten čas veľmi rýchlo beží. Nedávno sme nemali nič a teraz už dokončujeme prípravy. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teším sa s vami dievčatá :-) ja budem mať voľno len v piatok pred svadbou a v pondelok po :-S mám uzávierku mesiaca. No čo už, na konci augusta ideme do chorvátska tak tam si to vynahradíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky ... mne včera pám inštruktor oznámil, že skúšky budeme mať 5. júna. Ale asi to nezvládnem vo svoj svadobný deň. :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dnes cestou do Olomouca havarovali. Našťastie sa nám nič nestalo!!! To je tak keď blbci objehajú cez plnú čiaru do zákruty. Museli sme sa vyhnúť a skončili v priekope. Dúfam, že nás zle už bude obchádzať...!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky.. ako vidim, tak tiez mate kopec srandy.. tak sa k vam tiez pridavam, bo nam tento tyzden farar volal, ci nechceme svadbu presunut, ze mu niekto vola na presne rovnaky termin dalsiu svadbu.. ale kedze pozvanky porozdavane, tak ich presunul hodinu po nas.. som zvedava, ako to chcu stihat, kedze obrad trva cca 45 minut a predpokladam, z niekto aj zagratulovat pride... :((( takze nam budu gratulovat pred kostolom- a bude kopec srandy, ak bude prsat a dalsia nevesta bude stepovat vedla nas... okrem ineho ani nebudu mat kde parkovat a chcu zdobit kostol kruspanom... skoro ma vystrelo :(((
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kaculiatko a neda sa to prelozit? ze by si si robila skusky neskor? to urcite nestihned pocas svadobneho dna.. ja mam zas pre zmenu volby na svadbu, tak rozmyslam ci pojdem volit pred tym nez pojdem kadernicke, alebo pojdem v satoch uz potom.. ale to uz asi nebude cas..tak si mozno privstanem a pojdem odvolit este predtym :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak snaží sa mi to vybaviť, žeby som išla na skúšky skôr s inou autoškolou. Alebo až 15 júna čo je deň pred dovolenkou. A to mi tiež veľmi nevyhovuje, lebo som už chcela na dovolenku šoférovať keď chceme ísť autom. Tak držte baby palce, že všetko sa dorieší. :-) :-) Katsam tak to mi je ľúto, ale podstatne je, že sa vám nič nestalo. V dnešnej dobe niektorý vodiči hlavne mladého mužského pohlavia podceňujú svoje schopnosti a robia zo seba frajerov. A doplatia na to nevinný. mala_katie tak to určite budete mať kopec srandy. To si neviem ani predstaviť ako to bude zorganizované. Ale držím palčeky, že to dobre dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
ako idu pripravy mne celkom fajn este musim ist na skusku siat dokupit drobnosti-alko a nealko deti uzobleky maju este kozeticku zohnat.avy ako to ide nervozita coooo
Odpovedať
Profilova fotka
U mňa zatiaľ žiadna nervozita ... skôr stresujem kvôli vodičáku ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kaculiatko vidim ze aj tebe ten VP robi nervy.. mne tiez.. a najlepsie na tom je ze ja som chcela rychlokurz a musim pekne vsetko absolvovat akokeby nic.. ale zaplatim cenu za normalny.. a je mi to uz jedno.. budem mat na to dost casu aj po svadbe na skusky tak uvidime.. ale stavim sa ze termin skusky nam daju akurat ked mame svadobnu cestu. ale ja uz mam veru motyle v bruchu a v robote sa ma kazdy pyta ze ako a co,je to take mileeee... velmi sa tesim.. este dva tyzdne a vypadnem odtialto.. len keby ta sopka sa ukludnila:(( este stale mi neprisla soska na tortu z usa :((( uz zacinam byt nervozna
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, aj som po vikende vypluta...boli sme na vychode pozyvat na svadbu, dohodli sme svadobne menu takze v nasom pripade> pripitok>cervenz vermut, ozdoba taka ta zlte hviezdicka, zabudla som ako sa to vola :-N predjedlo>sunkova rolka s chrenom+avokadova natierka, banket.rozok polievka>slepacia s rezancami hl.jedlo1>kuracie a morcacie masko s omackou+bravcove sote, ryza+opek zemiaky, zeleniva priloha hl.jedlo 2> kuracie stehno s plnkou. zmiak kasa, paradaj/uhorkovy salat. jedlo po polnoci>bufet stolz rwsp pulty> gulas z diviny, bryndzove pirohz, kamienske pirohy, zeleninovo/syrova misa a velky ovocny salat uff...skusky v plnom prude....projekt domu sa stakle riesi.. :-( este nam chybaju etikety na flase, stale zasadaci poriadok, plan svadobneho dna, obradu, vybrat citania hudbu.. Katasam, aspon ze sa vam nic nestalo...uff..baby davajme veru pozor na seba =-) btw planujem rozlucjku so slobodou, nemate podobne plany? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati prave som to vcera riesila s drahym a nasa rozlucka so slobodou bude spolocna da sa povedat.. spravime to v Harley dva tyzden pred svadbou, ja zavolam svojich, on svojich, dame dva stoly rezervovat, a kto pride pride.. proste nebudeme z toho robit ziadne alaaa stripterka a stripter party, ako byva zvykom.. a keby aj o to niekto stal, tak tam byva striptiz aj tak :) my sme mali v sobotu cestovat, ale kvoli mamine sme nesli, lebo jej trhali zuby, takze som aspon dospala cely tyzden a dobre mi to padlo si konecne oddychnut :) takze zakusky a torty objednane stale nemame, ale teta sem pride, tak to asi poriesime nakoniec tu a nemusime nikam cestovat..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja planuejm rozlucku osve, tiez ziadne stripterk a podobne :-D Co sa mna tyka, tak okrem mna bude asi 5kamosiek, planujeme ist bud do senca do aquaparku alebo na jazera a potom vecer na zahradu ku kamoske, grilovat, opekat a tancuvat, kecat..a podobne :-D :-D :-D zatial termin 11-12.jun2010 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som konecne zohnala vlasy! :) jupiee.. 50cm odtien sedi, uvidime co povie kadernicka.. ako prijala by som asi aj dlhsie, lebo ked sa budu natacat, tak budu aj tak kratke :( ale pride mi vela dat za ne 100 eur.. tieto stali 50 a myslim ze to je taka max cena co som ochotna za to dat.. v praci konecne klud, takze sa idem konecne naplno venovat svadbe, musim dotlacit menovky, doma ich polepit atd atd... takze este pomerne vela prace mam :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som pridala nejaké získané detailíky svadby.. 8-) neviete kde zozeniem lacno podbradníky svadobné? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati poslem ti do posty na tie podbradniky.
Odpovedať
Profilova fotka
ok, tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, objednane hodim do albumu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIKOVNA :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ... Tak ja neviem kvôli čomu mám skôr stresovať. Či kvôli svadbe alebo vodičáku. Mne rozlúčku so slobodou organizuje sestra. Takže sa nestarám. Ale nebude určite žiaden striptíz. Podľa mňa je to hlúposť. A drahý pôjde tiež len niekam do baru s kamarátmi sa opiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak podla mna tiez je striptiz hlupost.. totalna.. ale hold chlapi to vidia inak. a verim tomu ze mojho draheho kamarati by mu velice radi nieco take zorganizovali.. prave preto to musim urobit skor, aby uz nemali sancu spravit nieco ine :) a ja mam konecne cas tento tyzden sa venovat pripravam tak sa tesim.. v piatok mam volno, ideme kupit krizik, potom skusit draheho oblek aj s topankami, lebo este nevieme ako budu pasovat k tomu ale snad budu... potom by sme este mali navstivit tetu co nam bude robit vyzdobu, a este stale nemam popolnocky, takze rozmyslam ze pozrem este nejake salony v BB a v pripade nudze Gyor, ale to neviem ci stihnem..
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes som sa pokusila o ten zasadaci poriadok, snad mi ho schvali buduci manzelik aj svokrovci...usadit 120ludi, celkom fuska... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ja budem mat dve rozlucky.. jednu tu v UK s babami uz tuto sobotu, ziadny striptiz, aj podla mna je to volovina. druhu budem mat tyzden pred svadbou s naj kamoskami a spoluziackami a segrami asi 12-13 bab.. na tu druhu sa tesim, tato prva je taka, aby sa nepovedalo, lebo sme tu kamosky len z 'donutenia'( nechcem aby to vyznelo zle, ale tu sa pozname a stretavame len za to ze nas je tu malo.. ale inak sme povahovo uplne inde..) ale aspon sa odviazem. zacinam mat nervy lebo moj este nema oblek, ja popol. saty a ziadne doplnky. a este tanec nemame vobec nacviceny, ani zasadaci poriadok.aaaaaaaa nervy a zistila som ze budem musiet jazdin na vodicak aj s privesnym vozikom :( ale hadam to zvbladnem. no nic zajtra ideme nakupovat konecne veci tak hadam na nieco natrafime!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?