Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babule, objednala som albumy a ramik, konecne detailiky zacinam dotahovat. :-D Za mnou 2skusky, ale neviem ci spravene, na vysledky cakam a v robote je nejak dusno... :-( uvidime co bude...komplikuje sa mi o cele troska...ale co narobim, bude ako bude.... =-) Jamimi- dakujem za ten nahrdelnik este raz, krasnucky je x-) len netusim ake nausky k nemu a naramok... :-p musim hladat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ... tak my už tri náuky máme za sebou. Už len deň pred sobášom ohľadom priebehu obradu. Pomaličky nám vrcholia aj prípravy na svadbu. Veľa ľudí mi s tým pomáha. Tak to ide celkom rýchlo. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, kaculiatko 8-) mne už dochádza fantázia, čo ešte vybaviť :-) Objednala som si už popolnočné šatky, poháre, a mám nové nehty. Na niečo ešte prídem ale teraz musím chystať oslavu narodením môjho synčeka, bude mať 5 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babule, nejako to tu hasne :-p No v nedelu ideme na zapad s oznameniami, pred 2tyzdnami nas zmohla choroba, snad bude teraz vsetko ok :-) Ake mate plany na vikend? katsam, zelam krasnu oslavu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati.. ja som chcela riesit nakupy este, kedze dneska som moc nepochodila... popolnocky hladam stale dalsie, o tych cervenych mam pochybnosti, topanky neviem zohnat ziadne... som zufala.. kedze je zajtra sviatok predpokladam ze budu obchody zavrete, a to sme chceli ist ja krizik kupit a nejake dalsie veci.. no tak nic.. oznamenia tiez musime este porozdavat hlavne z draheho strany sme este nedali ..
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj fakt, zajtra sviatok, to asi ani na milde nebude nikoho :-( ja som celkom zabudla... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aaale tam mozno budu :) a mino necvici.. tak si nejdes, ci hej?
Odpovedať
Profilova fotka
no nesli sme,nakoniec sme doma , upratujeme a snazime sa vymenit zimne gumy za letne, ale nejak to vyzera problematicky.. :-| keby sa aspon opalovat dalo, ale este dost zima a navyse dost mrakov sa zgrupuje...aaaa...leto chcem 8-) btw ta svadobna cesta vyzera biedne, asi nebudu financie na nu..... :-. ale uvidime.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kati ja som sa s tym uz zmierila ze svadobna cesta nebude a dneska mame tiez upratovaci den.. akurat varime a potom pokracujem, vetram perinky, upratujem si skrinu, triedim konecne oblecenie, bo vela toho mam a takyyy bordel :)))
Odpovedať
Profilova fotka
uff...no my sme v polke.gumy na aute vymenene nakoniec :-D ja som lezala asi pol hodinku na terase, takze akoze prve opalovanie za sebou.. 8-) no a kopec roboty este predo mnou, juhuhu x-)no a zistujem ze mi fakt chyba ulozny priestor 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati no ja som tiez chvilku posedela na balkone a troska ma opalilo a uz mam vsetko upratane akurat zehlenie ma caka :((( grrr neznasam ho.. a zajtra ideme porozdavat zvysok oznamok a buduci vikend do Banoviec objednat zakusky a tortu k tete ... takze zase ziaden oddych.. :(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak babenky ja mám krásný vikend. Som u sestry v Martine. Boli sme v lese opekať a večer možno niekde von do ulíc. No uvidíme. Upratovanie si asi odložím na utorok. Tiež sa chcem pustiť do skrine a tak. Prípravy na svadbu už pomaličky vrcholia. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no my vyrazame zajtra rano-nitra a zlate moravce, zas budu behy :-p ale tak zas kusok zo starosti odpadne :-D tesim sa na dnes vecer, asi budeme pred telkou, ide dobry film-96hodin.skoda ze som nekupila pukancovu kukuricu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som prave dorabala maslicky na menovky a par menoviek, zistila som ze mam co robit este.. este mi chyba 9 menoviek a musim prijst na to ako prilepit maslicku n menovku, lebo lepidlom to nejde :( neviete kde sa da kupit taky ten vosk co sa nahreje a potom kvapka? nenapada ma nic ine cim prilepit saten o saten... a prave som si skusala topanky a podvazok a obrucku :) no pripravy finisuju.. este si musiem s drahym sadnut a domysliet program a hudbu lebo na stretko s DJom to musime mat nachystane.. inak co hovorite na tombolu na svadbe? som citala taku ftipnu raz, kedze nemame starejsieho, bojim sa ze bude na svadbe nuda... tak vymyslam cim este zamestnat hosti a tombola by ich na nejaku pol hodku zabavila..
Odpovedať
Profilova fotka
Monika pečatný vosk kúpiš v papiernictve, s takým sme veľmi dávno pečatili triednu knihu :-p Mne dnes napísali, že moje šaty nebudú :-| musím vymyslieť niečo nové :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Katsam dakujem.. musim do nejakeho pozriet.. mozno by aj nejake ine lepidlo fungovalo, len neviem ake.. a ake saty nebudu? popolnocne ci svadobne?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.. no aj u mna pripravy finisuju.. musime este dokupit pohare,zarovnat pierka pre hosti, kupit set na servirovanie torty, mozno slnecnik a tiez este nam vlastne treba upresnit program dna, zasadaci poriadok, vybrat hudbu, cvicit tance, rozpis odvozu, etikety a stuhy na flase na vysluzky ( chvalabohu len okolo 60, lebo nasa restika nedovoli nic svoje si priniest, tak aspon mala vyhoda ;-) )nooo a potom este dokupit komplet poblecenie a doplnky pre mna aj pre draheho, lebo co sa toho tyka mame len svadobne saty a podvazok.. a nemame okrem toho nic. a inak to by malo byt uz vsetko.. este vyrobim vyzdobu schodov a dveri do bytu a bude to naozaj vsetko.. takze celkom som spokojna. :-D :-D :-D vsetkym drzim palceky ...ozaj chceme si nacvicit prekvapkovy tanec- mix vselijakych piesni ( rap, rock'n'roll, atd), ale neviem ako mam zostrihat hudbu.. neviete aky program mam pouzit ? dakujem za pomoc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ja používam audacity, strihám si v ňom zvonenia. Je prístupný na nete. To si toho stihla, super. My ideme budúci týždeň pozývať do Olomouca rodinu môjho drahého. Potom príde na rad moja. monika nebudú popolnočné ale ešte uvidím, chcela som ich v zelenom ale nie sú, tak uvidím či budú presne také ako mám v albume. Zajtra čakám že sa mi ozvú.
Odpovedať
Profilova fotka
jeej dakujem za typ katsam... uz sa s tym musim len naucit robit, bo ja taky antitalent :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no kupila som dneska vosk, tak zajtra spravim skusku ze ci sa mi to podari.. som zvedava :D my sme dneska doriesili tiez hudbu na obrad aj na prvy tanec.. inak Iwi aj my sme chceli nieco take spravit s tym tancom, ale moj drahy je drevo a bude mat problem vobec odtancovat ten nas prvy manzelsky tanec, dnes sme to skusali a jemu je hned do smiechu a zacne saskovat.. tak toto bude este vesele s nim. a este bude musiet odtancovat aj s mamami.. no snad to zmakne dako.. inak uz to mame za 40 dni.. to je za chvilku tu :)
Odpovedať
Profilova fotka
no moj je taky isty.. na vsetko ma cas, ze vsak neskor ale pritom do tanca je drevo a tiez si len robi zo vsetkeho srandu a urcite bude chciet robit vsetko mozne len nie tancovat.. ale tento mix navrhol on, tak ma mozno prekvapi :)) zatial sa o svadbu dost zaujima, vsetko so mnou prebera a aj chce vidiet co kupujem, len sam sa nechyti nicoho.. ale aj tak je ten naj pre mna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my už musíme začať riešiť hudbu. Musím to nejak namixovať, uvidíme :-S Práve sme dali oznamka do tlače ;-) máme dvojaké, slovenské aj česke. Tento víkend popozývame v čechách miláčikovu rodinu a potom moju.
Odpovedať
Profilova fotka
ejha baby vacsina z vas pozyva az teraz.. ja som to musela vyriesit uz v polovici marca, ked sme boli na 'dovolenke', nechcela som to nechat vsetko na nasich.. tak aspon to uz mam z krku.. inak stale mi vsetci hovorili ze urcite niekto nepride a ja ze : ale nie , urcite pridu vsetci, kt pozvem a nakoniec z 93 hosti budeme mat 82 :-S na jednej strane dobre kvoli prachom, ale niektori odmietli za vyslovene malicherne dovody, co sa mi zda cudne..ale sranda na druhej strane je, ze sa mi tam chcela nasackovat jedna byvala kolegyna ( nevidela som ju uz dva roky a ani sme sa nejako nemali v laske). ona je z brazilie a ze u nej je zvykom pozyvat vseeetkych znamych ( dobra blbost, urcite nevolaju kadzeho koho len stretnu). normalne mi surovo napisala ze je urazena ze som ju a jej priatela nepozvala na svadbu. ked som jej vysvetlila, ako to chodi na slovensku napisala mi ze ona by prisla (???????????). no ja som ostala ako obarena.mate aj vy nejaku skusenost s podobnymi individuami?? inak dnes sme prvykrat skusali tancovat.. najprv same smiechy, ale potom drahy sam vymysllal nove kreacie a asi ho to aj bavilo.. sice nie dlho, ale tesim sa aj tak.. dopadne to dobre jooj zase som sa rozpisala :)) no nic idem ja uz radsej bo zase si tu budem vylievat srdce :-D :-D :-D pa baby
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nemam problem s nikym skor mam problem, ze velmi malo moojich kamaratov asi pride po 10tej.. lebo sa im bud nechce alebo nemozu z dovodu ze maju male deti atd..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako vidím nie som sama, ktorá má problémy z hosťami. My sme moju rodinu osobne boli pozvať už v januári. Lebo cestu ku nim už nemáme. Ale pozvánky sme posielali v marci. A keď sa pýtam kto príde tak ešte väčšina nevie. Je to je ešte skoro. Ale ja mám už len mesiac do svadby. O dva týždne idem do hotela sa dohodnúť. Už som povedala, že to neriešim. A najlepšia je aj tak sesternica. Je slobodná, študuje a nemá priateľa. A na svadbu sa chystá s kamarátom. Tak sa jej snažím vysvetliť prečo by som mala platiť cudziemu. Tak sa urazila. Ako by ste to riešili vy??Ona sa snaží obhájiť tým, že aj sestra ide s frajerom. Ale to je iné lebo oni sú spolu už dva roky a spolu aj žijú. A my budeme mať dosť ľudí, ktorý sú v zahraničí a neodpovedajú na správy. Tak neviem. Iwi ja mám tiež pár kamarátok, s ktorými nedržím kontakt a chystajú sa na svadbu pričom nie sú pozvaní.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja pozývam iba rodinu a jedna kamarátka mi bude svedok, kto príde pozrieť nech príde. Môjmu drahému prídu kolegovia tak ich bude počítať, lebo prejdu 450 km, ale inak to neriešim. Skús nájsť sesternici medzi pozvanými družbu a povedz že si to už vybavila a partnera má ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veď už som jej to hneď na začiatku povedala a aj to že tam nebude sama bez partnera. Ide viac ľudí bez partnera. Ale ona je dosť vyberava a že vraj sa bojí, že bude sedieť sama a nebude ani tancovať. Ale si myslím, že celú svadbu s kamarátom nebude tancovať. Viac sa bude tancovať v kruhu ako v pároch.
Odpovedať
Profilova fotka
nuz tak toto fakt neviem ako by som vyriesila.. ja som kazdemu z pozvanych pocitala plus jeden, dokial mi sami nepovedali ze pridu bez partnera.. ale jasne, ak ty mas iny nazor kaculiatko, tak by sa ti v kazdom pripade mala prisposobit. je to tvoja svadba a je najdolezitejsie, aby sa ludia prisposobili tebe, nie ty im.. odkial potial... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Tak u nás to je tak. Keď je dospelá/ý a má dlhodobo priateľa tak jasné, že idú spolu. Ale pokiaľ sú sami tak určite nebudem počítať nejakého jeho kamaráta. A ja si svadbu platím sama. A my príde nezmyselné, aby ja som niekomu len tak zaplatila. A toho dotyčného uvidím len raz v živote. :-) Proste sesterka je rozmaznaná.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jej povedz, že keď sa jej to nepáči, tak nech nejde ale nechceš tam cudzích ľudí, je to tvoja svadba. Ako ste pokročili dievčatá??? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?