Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ... my sa ešte chystáme do Poľska. No uvidím či tam niečo nájdem. A ak nie ta som sa rozhodla, že si oblečiem šaty, ktoré som mala pred dvoma rokmi na svadbe. Ale mám ešte necelé dva mesiace. Tak dúfam, že niečo nájdem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caveste!!! monika ja si myslim ze saty v pohode stihas dat sit :)) napr v Nitre viem ze usiju saty za par dni a je tam velmi ochotna pani, ktora nam povedala ze ak nezozenieme saty tak za nou mozeme prist aj dva tyzdne pred svadbou a urcite to zvladne. a okrem toho nemusis si ich ani kupit, ona ti ich usije a zapozicia ( 25- 30 eur). ja som tam dala sit saty trom druzickam a myslim ze sa to naozaj oplati. ja som sa vtedy este nad popolnocnymi nejako nezamyslala a teraz to lutujem :-| ak chces dam ti na nu kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi dakujem, a ona zozenie aj latku? porozmyslam o tom, casovo som na tom dost zle, pretoze riesim mimo svadby tisic dalsich veci, tak ale ak nic nenajdem, tak by som za nou mozno isla..
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj noo ona vsetko zozenie.. samozrejme ak by si chcela taku co ona nema tak asi si budes musiet sama zohnat, ale aj to ti poradi kde je naozaj veeelmi mila. tak drzim palceky
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi dakujem.. uvidim ako dopadnem v madarsku, ak nic nenajdem tak skusim, posli mi pls kontakt na nu. vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
baby o hodinu mam skusku a este k tomu ma hrdlo boli a dutiny mi chyta..aaaa...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak ja mam dnes uspesne nakupy za sebou... mam botenky na prezutie, ktore vyzera ze vyuzijem aj na bezne nosenie, a popolnocne saty, uvidim, snad si ich aj obleciem... ale boli za vybornu cenu z 55 eur na polovicu.. no nekup to :) este musim dat vymenit tie vypchavky na prsia za penove, lebo su tam dake zvlastne papierove... a mozno ich aj skratit dam malicko.. su v albume.. saty su peknej cervenej farby, na fotke tak dobre nevynikne farba.
Odpovedať
Profilova fotka
katussska24 ja som chora ako pes a to mam v podstate mesiac do svadby :-( vyzeram priserne vkuse kaslem a plet,vlasy isli do haja a este som aj schudla..ako inak na prsiach :-D monika2712 mas krasne popolnocky,ja som nad podobnymi rozmyslala ale potom som ine kupila,tiez ich pridam neskor do albumu,uz mam pofotene aj topanky ale cakam ze nastavajuci mi to stiahne do pc lebo on ma ten kabel ale akosi sa mu nechcelo tak snad sa dockam ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Eli dakujem.. ked budu hotove od krajcirky,tak ich odfotim znova... mozno aj na sebe.. stale mam trocha pocit ze v nich mam zadok jak kufor ale to asi bude tym, ze ja mam zadok ako kufor :-D a v hociakych satach bude vyzerat stale velky.. rozmyslam ci by nepomohli stahujuce nohavicky, asi si jedny kupim a vyskusam.. myslim ze by to celkovo mohlo lepsie s nimi vyzerat..
Odpovedať
Profilova fotka
Inak k tomu zdraviu a chudnutia a tak.. tak ja tusim pre zmenu priberam.. aspon mam taky blby dojem??? neviem ale cim to je. asi obzieranim sa cez vikend.. no a co je horsie.. tak nepriberam len ja ale aj moj milovany nastavajuci, do ktoreho kazdy den hucim, ze s tym musi nieco robit, lebo taky pupok este v zivote nemal, aj liciska ma riadne.. no mam obavy ze na fotkach bude vyzerat hrozne taky baculaty... on bol totiz tiez dost chory posledne mesiace, a preto malo cvicil a samozrejme chuti mu jest, hlavne sladke a vsetko nezdrave .... takze sa to uz na nom pekne ukazalo.. :(
Odpovedať
Profilova fotka
Monika tak ten tvoj môže pár kíl darovať môjmu drahému. Ten je a je a nič nepriberá. Vo svadobnom vyzerá ako vešiak. No koment. A ja zase papkám a chudnem. Teraz v poslednom čase veľa sladkého.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som taka tenucka velmi,som chcela do svadby pribrat aspon 5kg nech nevyzeram ako vesiak a sa mi aj darilo uz sa mi zacali zaokruhlovat licka aj postava :-D a zrazu bum som chora a vsetky kila isli zase papa a ja som znova ako vesiak..ja mam taky problem ze velmi tazko priberam ale velmi rychlo to zase zhodim :-| a drahy zase chudne lebo on dost pribral za posledne roky lenze on teraz to chudnutie zobral velmi vazne a skoro vobec neje,dievcata viete aky je nervozny??? :-D od hladu.ja mu len vkuse vysvetlujem ze ja ho viac lubim tucneho a mileho zlateho a ako neskutocne sexi stihleho sraca ktory vkuse na vsetko frfle :-D ale vraj to musim do svadby vydrzat lebo chce byt na fotkach pekny ach jaj
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Eli s tym tvojim drahym dost divne, hlavne nejedenim si skor navodi zaludocne vredy ako peknu postavu... treba mu vysvetlit ze nejedenim si skor ublizi.. treba cvicit a zdravo a pravidelne jest.. toto jeho spravanie skor vedie k problemom a jojo efektu.. to vase chudnutie vam zavidim baby, mne by sa zislo dat dole 5 kil ale nejde to..
Odpovedať
Profilova fotka
monika ani ja nechudnem a takato chora ked budem...no skveleeee 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, no to ma mrzi. ja som sice zdrava, ale za to psychika ide pomalicky do haja.. a zislo by sa mi aj do tych novych siat schudnut do kelu.. si v nich pripadam furt taka velka.. jak keby som od minuleho roka vobec neschudla :(
Odpovedať
Profilova fotka
monika ja to viem :-| a stve ma to sa ho snazim krmit aspon primerane ale akurat mi vynada ze ho vraj nepodporujem v chudnuti ]-( a pritom on nie je naozaj tucny..je pravda ze ked sme sa spoznali bol velmi stihly a odvtedy dost pribral ale taky v pohode je,len brucho ma velke ale to dokaze tak stiahnut ze to vobec nevidno :-D ale on aj tak vymysla,mu normalne preplo pred svadbou ze chce byt pekny a pritom premna je najkrajsi ako pre kazdu ten jej :-D Kati skore uzdravenie zelam,neboj predsalen do svadby je este relativne dost casu budeme fit neboj ;-) to podla mna aj zo stresu sa teraz pred svadbou objavuju prechladenia,chripky,zuby zacinaju boliet...to je tak,stres zdraviu neprida
Odpovedať
Profilova fotka
eli.. no pripada mi to take divne na chlapa dost.. keby tak moj chcel schudnut.. tiez ma pupcisko a liciska
Odpovedať
Profilova fotka
no pre mna zacina byt svatdba skutocnym relaxom...popri tej stavbe+skole+robote...skvelej kominacii,je to pre mna cosi neskutocne prijemne tieto pripravy.skusky sa i rozbehli tak ten stres bude len pribudat..co narobime :-| blbe je ze som asi tu skusku vcera dokaslala :-( vysledky budem vediet az prvy majovy tyzden ale...velmi si nadeje nerobim.no nerada by som bola na svadbe nejak vzflusnuta vzstresovana a k tomu s ochabnutym svalstvom po chorobach a lezani...snad to k tomu nespeje, zatial som optimisticka
Odpovedať
Profilova fotka
KATUSS nahrdelnik dosiel??? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi dakujem, mas uz IP.sorry ze az teraz :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, vidim ze vas niektore tu tiez trapi postava a aj nastavajuci.. u nas je celkom ok.. spolu chodime skoro kazdy den do fitka, drahi so mnou presiel pekne na zdravu stravu ( dokonca priznal ze varim ovela zdravsie a aj lepsie nez jeho mama ) a tak sa akosi formujeme. on ma podla mna super postavu. ma sice trosku pupok, ale jemu to zakrije siroky chrbata velke silne bicepsy. takze ja som spoko.. len ja mam teraz svoje dni a nic ine nemam na mysli len same nezdrave a sladke veci.. ale sem tam odolam, ved nestoji mi to za tie nervy. a sem tam daka malickost hadam nezruinuje tu makacku vo fitku alebo doma :) mam jednu dolezitu otazku. aku mate piesen na prvy tanec? my chceme nieco slovenske pekne, ale akosi neviem co. ake mate vy? dajte nejake napady pls.. inak som nestastna, lebo som si objednala z usa z ebay sosku na tortu, ale prisiel mi mesil ze mi pride mozno az o 6 tyzdnov a to uz tu v uk nebudem. :-( ale hadam pride skor.. no caute baby a poradte.
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi my by sme mali veci s hudbou doriesit tento vikend, ja by som chcela bud Queen Love of my life, alebo Michael Jackon I just cant stop loving you.. a mozno aj nejake ine najdeme este.. napriklad Lionel Richie Endles love je tiez krasne.. Baby bohuzial u nas radost zo svadby zatienuje choroba mojej mamy.. nevyzera to dobre ... preco sa nam toto muselo stat?? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
my mame na prvy manzelsky tanec.. Bryan Adams - Have You Ever Really Loved A Woman? da sa nato tancovat valcik a mame na to vymyslenu velmi peknu choreografiu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Šatičky som si už konečne kúpila. Veľmi sa teším. Už mám skoro všetko na svadbu. Tak sa môžem venovať na plno svojmu vodičáku a tak. Prvý tanec budeme asi tancovať na pesničku od Michaela Jackon - You are not alon ... Monika tak to je nám všetkým veľmi ľúto ale musíte myslieť pozitívne a dúfať, že to bude lepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko dakujem, ale tu sa moc pozitivne mysliet neda.. v podstate neviem mysiet na nic ine.. nechce sa mi ani riesit svadbu vobec... nemam na to naladu lebo neviem co bude, ci na nej mame vobec bude.. hrozi ze pojde na operaciu, a kto vie ci nie akurat vcase ked bude svadba, alebo sa z nej este bude zotavovat... prekliata choroba ... baby ak sa tu dlho neukazem tak viete preco..v pondelok by nam mali povedat co nas caka ... vsetkym Vam prajem nech Vam svadby vyjdu podla vasich predstav ...
Odpovedať
Profilova fotka
monika velmi drzim palce aby bolo dobre
Odpovedať
Profilova fotka
och moni to hadam nie.. :-( uplne som az za teba smutna.. to ti naozaj verim ze sa ti ani na svadbu mysliet nechce. ja len dufam ze vsetko dobre dopadne. verim ze vsetky baby ti tu drzime palceky nech sa vsetko rychlo napravi!!! inak dakujem za tipy na hudbu fakt pekne :)) este musim rozmysliet...kaculiatko my sme na tom rovnako... aj ja si budem pocas svadby robit vodicak.. mozno to vyjde tak ze 5.6. svadba, 7.6. skusky na VP a 10.6. odchod na svadobnu cestu.. budu fofry, ale co uz.. skoda ze musim byt este dalsie 4 tyzdne tu v uk.. :-| ale hadam to zbehne!! inak vsetkym vydavajucim sa 5.6. : uz len 40 dni!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
iwi9 rychlo to zbehlo ze?aj ja som prave pozerala ze uz len 40dni :-D sa mi zda ze len nedavno tam bolo tych dni nad 100 a naraz bum :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja už si vodičský preukaz robím. Mne vychádza týždeň pred alebo až dva pred svadbou skúšky. Tak to bude stres. Ale dúfam, že to zvládnem. Monika myslíme na teba a tvoju maminku a držíme palčeky nech všetko dopadne čo najlepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
Monika to ma mrzí, dúfam,že všetko dobre dopadne. Budem ti držať palce!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?