Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby takze po svadbe presedlame na modreho konika a drzime nasu komunitu? :-D aj ked ja momentalne skor patrim na modru strechu...zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati aj ja teraz skor modrastrecha.. ale kedze situacia nie je ruzovo, tak na modreho konika mozem zabudnut na najblizsich cca 5 rokov :(
Odpovedať
Profilova fotka
Vies Moni co je najhorsie,mysliet na to ako i nemozes dovolit dieta,moj nazor je ze ak by som na to predtym myslela deti nemam este ani teraz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
S tým súhlasím jamimi, ja mám tiež chlapčeka, bude mať 5 a som strašne rada, že ho mám aj keď nebol plánovaný :-) a mám pri ňom aj kariéru, to je ideálne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my si tiez babo nemozme teraz dovolit,mame nejake dlhy a tak,lenze ja si hovorim presne tto iste co jamimi ze keby som cakala kedy si dieta budem moct dovolit tak mozno nebudem mat dieta nikdy..kedy sa nam zlepsi financna situacia?dlhy predsa nevyfucia,alebo zacneme viac setrit?ako dlho si ludia hovoria ze zacnu setrit a pritom to vzdy odkladaju a odkladaju..snubenec chcel trosku pockat ale ja si vravim ze mame kde byvat,mame auto,dieta bude mat milujucich rodicov ktori po nom celym srdcom tuzia..co viac potrebuje?jedlo,hracky a oblecenie?nato sa peniazky vzdy najdu a rozmaznavat dieta aj tak nie je dobre,aby malo vsetko naco sa len pozrie potom si nevazi hodnotu penazi a bude sa to s nim tahat cely zivot,radsej nech sa nauci ze nic z neba nepada,najdolezitejsie je ze bude mat lasku a mamu ktora bude este vladat aj ked ono uz bude mat po 20ke..cim skor mate dieta tym viac casu s nim na tomto svete stravite.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby mate pravdu, ze planovat to nie je najstastnejsia volba, ale priviest dieta do nezabezpecenej rodiny, do 1 izboveho bytu alebo nebodaj do spolocneho s rodicmi, to tiez nie je zrovna zodpovedne.. nehovorim, ak na to niekto ma prostriedky, tak kludne.. ale ja chcem aby dieta vyrastalo na dome, aby sme mali dost penazi aby sme mu mohli dat to najlepsie, nehovorim o rozmaznavani, ale urcite nechcem aby dieta vyrastalo v chudobe... nie ze by som uz po nom netuzila, tuzim a velim, ale chapem ze neda sa mat vsetko naraz, a ze jednoducho niektore veci sa musia najskor ustalit, musime najskor vyriesit otazku byvania.. a potom mozme zacat planovat. .. a nic neostava, len dufat, ze to bude co najskor a hlavne ze sa to podari.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
to je len moj nazor nevravim ze je spravny :-N dieta treba mat vtedy ked clovek citi ze je to spravna doba,ja to len vravim aj preto ze mna rodicia odkladali kym budu zabezpeceni a tak..mama mala 33 a otec 36,mali dost penazi,velky dom a ja vsetko naco som sa pozrela,buduceho manzela mali rodicia ked boli mladsi a nemohli ho natolko rozmaznavat a ma ovela realnejsi a lepsi postoj k zivotu ako ja,je ovela zodpovednejsi takze aj na zaklade vlastnej skusenosti mam nato taky nazor..nehovoriac o tom ze mam estelen 25 a uz sa bojim ci sa rodicia v pohode doziju vnucat,su o desat rokov starsi ako svokrovci to tiez nie je idealne,skratka nebudu tu so mnou tak dlho ako by som si priala a to ja nechcem svojmu dietatu urobit.
Odpovedať
Profilova fotka
Eli v tom mas pravdu, ani ja neviem ci sa moji rodicia doziju vnucat, a to su pomerne mladi.. ale proste dieta aj keby som teraz velmi chcela, tak viem ze by to bolo nezodpovedne.. viem ze teraz mu nemozem dat to co dieta potrebuje... keby sa aspon dali zastavit tie hlupe bilogicke hodiny... :(
Odpovedať
Profilova fotka
monika, ja by som to s tym cakanim tiez nebrala tak vazne..ono ja som sa naucila ze na dieta vhodny cas nie je. lebo ako sama vravis, do toho vsetkeho co sme schopni zabezpecit my sa hlasi este aj nase telo...ale tak kazdy vie kedy je vhodny cas...ja sa na to ale takto pozerat nemozem lebo by som si musela povedat ze my nebudeme mat deti.. :-( vsak urcite nie ked by si mala mat stresy, ale ani sa tak neboj toho. ;-) jediny problem vidim v tom ze 9mesiacov bez mina :-D :-. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Osobne si myslím, že je na každom rozhodnutie o dieťatku. Ja nechcem mať teraz deti, lebo sa na to necítim a bojím sa. Človek nikde nebude pripravený. Kto chce tak si to tak zariadi, že to bude dobre a kto výrazne nechce ten si bude stále hľadať dôvody prečo nie. A keď to príde treba sa len tešiť. My si tehotenstvo nebudeme plánovať.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko mas pravdu...no ako bude tak bude...uz len aby nam svadba dobre dopadla...trochen sa bojim aby mi neochorela vizazistka alebo co lebo je strasne zaneprazdnena stale niekde lieta...no trocha mam z nej strach =-) neviem si predstavit ze by som ostala bez kadernicky alebo vizazistky...to by bola katastroooofe ]-( ach snad nam to vynde...uz je to naozaj blizucko, juchuchu. akurat v sobotu mala jedna u nas v robote svadbu, tak som taka nabudena svadobne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati nestresuj, neboj neochorie :) ja este ani neviem kto ma bude malovat.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja sa len teším na svadbu a budem dúfam, že všetko dobre podane a všetci budú na ňu pekne spomínať. A keď sa má niečo stáť tak sa to stane. Mňa stres asi chytí v sobotu ráno keď si uvedomím čo to znamená. :-) :-) :-) A katuššška keď sa bojíš tak si nájdi pre istotu ešte nejakú zálohu. Myslím si, že dve naraz neochorejú v rovnakom čase. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby dnes som bola v El skusat esetraz satky tak ku.-)))ci to moze byt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, budes krasna! saty su uzasne.. a ty ked sa usmievas so zubami, tak vyzeras uplne inak.. by som ta ani nespoznala.
Odpovedať
Profilova fotka
No to mi kamoska vravi usmej sa tak som sa :-D ...dakujeeem ;-) Moni
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis a hned to inak -samozrejme lespie vyzera,ked sa tak pekne :-D ja sa tak bohuzial neviem.. mam uzke pery a ked sa vyskerim, aj tak mi neni zuby vidno.. a ani ich nechcem moc ukazovat, lebo su krive jak hrom 8-(
Odpovedať
Ahojte, ja este stale hladam popolnocne, nejak tuto u nas v tt som nenasla nic na mna a co by sa mi aj pacilo :-|, chcem sa spytat ci neviete nahodou v ktorych tych salonoch v ba, by mohli mat spolocenske saty napr. maggie sottero aj take vacsie velkosti 38/40
Odpovedať
Profilova fotka
V salone El si bola???mali tam krasne popolnocne ;-)
Odpovedať
jamimi no viem poznam El z veltrhu aj Diamond skoro vsetky saty svadobne mi tam boli male a to nosim velkost 36/38 ale mam sirsie boky, pacili sa mi asm 3158 bolo to cislo 36/38 no ale mala som smolu male boli, az v salone betty som ich nasla sice biele ale stastna jak blcha :-) spolocenske sa mi velmi pacia magie sotero len dufam ze tam nejake navleciem na moju nekonfekcnu postavu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gracy, chod do EL, oni maju nove. nepacia sa ti tie fialove?mne boli velke, tebe by mohli byt-pozri moj album, mam ich tam nafotene. ja by som ich brala, len mam kupene jedna vec a druha ze mne nesadli na moju postavu :-N daju sa upravovat ale musia aj sadnut.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) jamimi- velmi dobre si si vybrala
Odpovedať
katussska pojdem tam, pekne ale ja chcem take korzetove na snurovacku, jedine take mi pasuju co som si skusala.. som bola v ba salon valentino skusat take na snurovanie ale dost tam boli obnosene tie ich saty za 150 euro zas nech to vyzera nejak
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi krásne aj tá kvetinka je super, ja by som chcela živú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gracy6 ja mám tiež problém s popolnočnými šatami, ale nie že by sa mi nepáčili. Našla som pár, ktoré by za to stlály ale ja mám problém s veľkosťou. Bežne nosím 36 - 38, ale niektoré potrebujem až 34. No problém takú veľkosť nájsť. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mne sa to vyriesilo tak ze sa mi sili na mieru :-|
Odpovedať
Profilova fotka
som dnes cely den behala a zhanala popolnocne a zaver z toho je ze asi aj mne ich bude treba usit na mieru,beznu velkost mam 36,niekedy 34 ale popolnocne niektore 36 mi boli obrovske a 34nemali a zalezalo od strihu lebo niektore aj 40ky mi boli dobre ale ani jedny ma nejako zvlast neuputali.
Odpovedať
Profilova fotka
baby...no my sme mali ist zajtra pozyvat zapadne slovensko na svadbu...no a vyzera to tak ze nic z toho...muza mam choreho :-( teda nejaky je malatny, dnes cely den lezi, tak nevieme ako sa zariadime zajtra. mna asi porazi, jeden z poslednych volnych vikendov....neviem ako toto stihneme...ach jaj, snad to bude do rana lepsie |-| eli, no presne ja ked som skusala tak ten isty problem. tie cervene som mam z mmb-mam ich aj v albume, tak tie su 36 a cely vrsok som musela dat zuzovat. pricom bezne nosim 36/38...ine saty mam 36 a sotva ich narvem na seba...pripadne tie co mi sadnu na bokoch mi odstavaju na prsiach alebo v pase...
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-) caute baby! ja som bola dnes tiez zhanat popolnocky, ale marne.. tu v irsku je to katastrofa. aj by som si dala sit na mieru, ale nestiham. tu akosi neviem kto sije a domov pridem az dva tyzdne pred svadbou.. ale hadam nieco najdem.. zenich este nema ani oblek, lebo ja som si vysnivala taku farbu ze to neviem nikde najst. nasla som jeden veeelmi podobny, ale stal 500 eur co bolo prehnane.. a aj tak bol o cislo mensi.. takze neviem. ale okrem oblecenia uz mame v podstate vsetklo tak som celkom kludna :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak my sme dneska mali vylet po rakusku troska, a nakoniec sme zohnali aspon draheho topanky ku obleku. tak aspon daco.. s popolnocnymi tiez bieda, spolieham na Gyor, aj ked svagrina mi dneska povedala,ze tam bola jej znama a ze nic nezohnala.. tak neviem.. kamoska bola nedavno a vraj bol dobry vyber.. tak sa bud vsetko uz vypredalo, alebo neviem.. uvidim, skusim tam ist tak o dva tyzdne.. snad nieco najdem, lebo zufala som uz aj ja z toho.. to by ste neverili ake velkosti ja obleciem.. jedny saty 34 a ine aj 38 boli male.. heh.. zalezi od strihu, ale tiez nie som konfekcna velkost, vacsinou mam problem kvoli sirokome chrbtu saty zapnut.. a ked vezmem vacsie, tak su zase velke na pase.. takze ideal by bol usit, ale uz nestiham..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?