Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa zacina zdat, ze to vsetko nejak rychlo ide a ze nic nestiham ... hlavne kvoli tomu cestovaniu, vybavovat sa da len cez vikendy resp. piatky, ked dostaneme dovolenku a tych vikendov je uz dako malo do svadby ...
Odpovedať
Profilova fotka
no ako baby?ja budem cez vikend slamena vdova, nejak som si navykla na buduceho mangela :-p aach jaj... a troska ma chyta casovy stres, ze uz len "par dni"do svadby... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska ešte stále môžeš počítať na týždne ... je pravda, že ten čas veľmi rýchlo beží .... ale na stres a paniku je ešte veľmi skoro ...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby cim viac sa to blizi, tym viac to chcem uz mat za sebou... tesim sa sice na svadbu.. velmi, ale pri tolkych starostiach uz aby bolo potom..
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby ja som tu uz dlho nebola, ale sem tam mrknem co tu nove a aspon vidim ze nie som sama kto uz trosicku stresuje...my este nemame z oblecenia absolutne nic okrem svadobnych siat. a to vsetko ostatne musime kupit tu v UK, lebo na slov prideme az dva tyzdne pred svadbou a to uz nechcem riskovat a okrem toho si budem robit vtedy vodicak tak ani nebude kedy.. a este nemame vybratu hudbu, co nam maju hrat ako prvy tanec,ani na dvd od kameramana, zasadaci poriadok, knihu hosti a kopu drobnosti... jaaaaaj pomoooc nejako ma to chytilo!!!!!!a akosi sa mi nechce chodit do fitka, ale musim.. ale aspon sme si zabookovali vcera svad. cestu. sice len na tyzden ale aj tak super, velmi sa tesim ideme do dom. republiky..to bude zasluzeny oddych :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko nemyslim taky stres ze by som nestihala, ale skor som minule pocitila nejaky taky sok ze o 2-3mesiace mam skutocne svadbu...skratka stale viac a viac realna vec :-D take troska zvlastne, aj ked krasne, tesim sa na manzelstvo x-) iw9 tak klobuk dole pred takou cestou ;-) kraaasa! no my stale nevieme...ci ideme ci nie.nasla som jeden hotel na ibize, to by bolo kraaasne ale strasne vela penazi to chce na nas :-( tak no...uvidime.dame tomu cas :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa tešim a v duchu dúfam, že sa medzi nami nič nezmení a bude to také alebo ešte krajšie. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte baby tak ako idu pripravy
Odpovedať
Profilova fotka
Dudulik nestretli sme sa mi na konikovi???nerodila si v juni 2007???...pripravy super :-D ja uz len alkohol a kvety ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby aj ja mam svadbu v juni konkretne 5teho a preto by som sa chcela opytat kedy budete rozosielat svadobne oznamenia alebo ste uz rozniesli? dik :D
Odpovedať
Profilova fotka
kararinkabrnka Ja mám tiež 5. júna svadbičku a svadobné oznámenia som už posielala a teraz rozdávame priateľovej strane postupne. Veď do svadby je už len nejakých 54 dní. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katarinka, kazda sme na tom inak.niektore uz rozniesli, no ja sa na to chystam v priebehu najblizsich 2mesiacov, kedze budeme muset obehat cele svk :-N btw katus, ty mas mat tie krasne saty svadobne, uz ti dosli, alebo este si ich nevidela nazivo? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja oznamka postupne rozdavam jak sa stretavam s ludmi.. a ja mam dnes presne o dva mesice svadbu :) 12teho.. a taktiez mame dnes aj najakych tych 5 rokov a 2 mesiace co sme spolu.. rano som na to myslela.. ze 5 rokov to uz je celkom dost :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Moni :-D :-D :-D :-D :-D ...5 rokov celkom dost,my sme spolu 13 rok ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janiii ja viem :) ale mne to pride fakt vela, hlavne mi to tak vobec nepripada.. chapes.. ten cas tak leti..
Odpovedať
Profilova fotka
No viem prave vcera sme s drahym spominali na to ake o bolo ked sme zacinali spolu....a vidis ani sa to nezda uslo to hrozne rychlo...ja to vidim hlavne na detoch :-D ako starnem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.vichyconsult.sk/products-C... katuska toto je pre teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale Jani ved ty si mladucka este :) ci nie?? :) ani neviem aky si rocnik.. ako sa inak mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Som mala teraz 30 :-p ...celkom dobre esteze mam deti inak by som to nezvladla ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi diiik :-D ty si akaaa dobra ;-) ..vdaka ze na man myslis :-D :-D :-D len neviem ci by som nebola flakata potom..ale dobra vec inak...my sme spolu cez 5rokov..nechapem...sa mit o nezda ani :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kararinkabrnka my sme uz oznamenia dali skoro vsetkym ,vcera sme myslim pozvaliposlednych hosti,este mozno ked niekoho dalsiehoa rozhodneme kedchceme,ale vacsina ludi uz je pozvanych,my sme chceli aby minimalne mesiac pred svadbou uz vsetci oznamenia mali
Odpovedať
Profilova fotka
vyskusane nie su flaky kamoska ma alergiu na solarko a hovori ze super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola uz asi 3x v solarku a stale som hrozne biela :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak ale vyzeras mlado :) mladsie nez ja to si o rok starsia.. :-D prave mi dorazilo tricko Game Over pre mladeho, len sa mi zda nejake velikanske... tak uvidime... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni tak kupim pootm aka velkost???
Odpovedať
Profilova fotka
A dakujem to tie deti mi pomohli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ja som objednala XL ale je hrozne siroke podla mna.. musi ho odskusat najskor mlady.. ale inak objednavala som z UK nakoniec a nie z toho ceskeho, lebo sa mi nechcelo tam riesit to drahe postovne a tusim ani nemali XL uz dlhsiu dobu.. toto z UK je ale take dost tenke, tak teraz hladam este nejake ine stranky kde by som ho zohnala..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my v deň svadby budeme spolu 4 roky. Čas letí veľmi rýchlo. Mne hlavne po 20 - tke. Ja osobne ešte nechcem detičky. Chcem si užiť ešte mladý manželský život. :-) :-) :-) V sobotu idem ešte raz do Poľka. Dúfam, že nájdem šatičky na prezlečenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Kacu jasne len si uzivajte ;-) aj ked by som deti nemenila za nic na svete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Okolo mna teraz hrozne vela bab rodi alebo je tehotnych.... a ja by som uz tiez chcela asi :(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?