Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaale dobre je to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mne sa uz zda najvyssi cas posielat pozvanky, ale zatial este stale nemame oznamenia :-( ale uz su pripravene, len ich vytlacit, dufam, ze to dnes uzavrieme ...
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata chodite uz do solarka?ja som uz zacala lebo ja to mam prvy junovy tyzden takze oem tyzdnov mam nato aby som sa opalila,styri tyzdne pojdem dvakrat do tyzdna a potom posledne styri raz do tyzdna aby som to udrzala..snad to bude vyzerat fajn
Odpovedať
Profilova fotka
eli myslim ze hej. no ja asi budem neopalena, pretoze som sa po viacerych radach rozhodla ze solarko nebude :-. ako opalenie mam rada az velmi, ale co uz...aj ked povodne som planovala aj ja opalovaci maraton ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som poslednu dobu tiez vela nechodila do solarka, najviac je to vidno na tvari, tam som jak stena biela :) ale asi skocim od buduceho tyzdna zacnem, mne staci chodit na 10 minut raz do tyzdna.. myslim ze do svadby to bude tak akurat..
Odpovedať
Profilova fotka
hej, vam to vynde pekne ;-) len ja budem upenlivo k oblohe vzhliadat ci ma chyti trocha zubateho slniecka.. :-N poeticke, nie?skoda ze nie prakticke.... :-p baby dufam ze jun bude pekny....
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj Kati ani nehovor, ja neviem co budeme robit ked bude prsat.. kam sa ist fotit a tak.. to bude peklo :(
Odpovedať
Profilova fotka
Mne bude stačiť mesiac pred svadbou chodiť do solárka. Nechcem veľmi veľa. Ešte drahého tam musím dostať, lebo potom chceme ísť na dovolenku a on je biely ako stena, aby ho nespálilo do červena, lebo potom bude o ničom dovolenka, keď on bude celý čas v izbe a chladiť sa.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko a kam idete na dovolenku?my setrime kvoli svadbe a babatku ktore planujeme,ale ja ceeem svadobnu cestu len este musim aj draheho presvedcit ze aj tak bude z coho zaplatit aj svadbu aj vybavicku :-D aspon do chorvatska by som chcela ist
Odpovedať
Profilova fotka
eli333, my asi skoncime na svadobnej ceste v Tatrach ... povodne som chcela Grecko, ale drahy ma strach z lietania, mne plava zaludok z autobusu a tiez planujeme babo a v buducnosti by sme radi domcek, takze treba setrit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli333 Tak my ideme do Bulharska. Nad Chorvátskom sme tiež uvažovali, ale odradilo nás, že sú tam prevažne kamienkové pláže. Tak ideme do Bulharska do komplexu hotelov Royal je to vyššie ako Slnečné pobrežie a tá lokalita sa volá Elenite. Ideme cez cestovnú agentúru Seneca. Letenky už boli všetky obsadené tak ideme autom. Keďže ideme 4 tak nás to vynde lacnejšie ako autobusom. A autom je to aj lepšie ako busom. Aspoň pre mňa, lebo ja nemôžem chodiť autobusom. Bábätko ešte neplanujeme. Ja ešte niesom na to pripravená. Ale raz to príde aj na mňa. Možno už čoskoro.
Odpovedať
ahojte baby, zacinam mat stres, pomooooc :-( Inak k teme svadobna cesta, my nepojdeme nikam :-D tento rok isto nie, mozno v buducnosti, teraz nam na to neostane ani dovolenka ani financie :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak ja mam stres teraz akurat tak zo svokry a z toho naseho domu :( zacala sa riesit hypo a uz su problemy.. asi ma porazi :((
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babenky ... tak ako sa máte po Veľkonočných sviatkoch?? Mne sa ti už kráti. Od dnes prestne dva mesiace ešte slobodná. Už mi to pomaličky dochádza. Tak asi si idem ešte užívať slobodu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja teraz svadbu moc neriesim, len dorabam menovky a rozdavam oznamka pomalikcy znamym... bola som dva dni na zahori s rodicmi trocha si oddychnut od toho stresu tu, drahy ostal doma, tak sme si oddychli aj od seba dobre bolo, stravila som nejaky cas s rodicmi a bratom po dlhej dobe, ostatne dni som bola doma a oddychovala.. a este by som prijala cel tyzden volno, tak je to fajn ked clovek nemusi do roboty :(
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko mame svadbu v ten isty den:)tiez som vcera myslela len nato ze uz len dva mesiace do svadby,ale ja sa na ten den velmi tesim :-D ze sa mi to skoro zda este daleko..ale tesim sa aj na svoju rozlucku so slobodou,asi dva tyzdne pred svadbou bude
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez uz tesim, zatial stresy nemam, skor asi nasi, lebo organizacne veci riasia viac oni ... konecne mame oznamenia, uz sme aj niektore porozdavali a aj obrucky sme definitivne vybrali a objednali - po 3 mesiacov vyberania sme zobrali tie, co sa nam pacili ako prve ;-) ale ako povedal drahy, aspon sme si stopercentne isti, ze su najkrajsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my obrucky mame objednane,koncom mesiaca by sme ich uz mali mat.oznamenia uz mame koro vsetky porozdavane,este zo snubencovej strany par ludom ich treba dat
Odpovedať
Profilova fotka
dnes idem znova do salonu vybrat doplnky a vyskusat spodnice k satam :-) asi poskusam aj par siat, tak sa pofotim a hodim to vecer do albumu.inak skvele takto po sviatkoch budem v tych satockach jak svinka :-p ale co uz.aspon ked sa uvidim tak budem mat motivaciu btw monika/ bola som v minule v NTC vyzeralo to tam celkom dobre... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati no super. ja uz rozmyslam co spravim s clenskym v esprii, bo ak vyjde ten dom, tak neviem, uz si to asi nebudem moct dovolit platit.. ale inak take problemy s tym mame teraz jak... ma islo roztrhnut od nervov cele sviatky.. dneska sa to riesi tak som zvedava cos a vyriesi.. so znaleckym posudkom je problem. banka nam tusim dohodila toho najvacsieho blbca :( tak uvidime no.. ja som bola cvicit vcera, mino dneska vraj necvici, tak som sa tesila do kelu :( no co uz.. ja tiez chcem ist saty znova odskusat, ale pojdem asi zaciatko maja az.. a popolnocne furt nic, takze predsa to vidim na to madarsko.. vraj v gyori sa da dobre nakupit.. tak som zvedava :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, nemate nejaky dobry tip na svadobne spodne pradlo v Ke? uz by som ho pomaly aj mohla zacat hladat ... a tiez ozdoby do vlasov, predstavu mam, ale v reali neviem, kde sa take da kupit...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja mam inu otazku.. co vam bude hrat ked budete prichadzat do kostola?? teda tie co mate v kostole obrad? sa mi ozvala baba co hra na husle spolu s manzelom na gitare, tak rozmyslam ci do toho ist, ak bude teda mat volny termin, este mi neodpisala na to.. a ak do toho ist, co si dat zahrat? ako mam zopar srdcoviek, ale ci to budu vediet zahrat neviem..
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat klasiku svadobny pochod
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela nieco originalne, napr ave maria je krasna vec.. alebo nieco ine.. len fakt neviem co :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mať asi tiež klasiku ... dnes som prešla celú Spišskú Novu Ves a Poprad a žiadne šatičky na prezlečenie. Som normalne z toho zúfala. Priateľovi tiež problém s košeľou. Tie čo sa mi páčili nemali tú veľkosť.
Odpovedať
Profilova fotka
nevestičky junové, tak a mám oskúšané :-D čo som zistila?že úplne naj sú tie ktoré som si vybrala a mám zarezervované x-) takže mám to opäť potvrdené.pozrite aké krásne popolnočky som skúšala..ale boli veľkééé. nuž aj tak dobre, keďže už jedny krásne mám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati videla som a suhlasim, dufam ze budem mat rovnaky pocit ked pojdem skusit tie moje.. inak nenamietali ze si bola znova skusat?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, len som si chcela este jedny oskusat a tie boli rezervovane na moj termin, tak mi nedovolila ich skusat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm to ani mne ked som tam bola, som chcela jedny skusat, uz neviem ako sa volali a tiez uz boli rezerve tak mi ich ani nedala.. pytala som sa preto, lebo ked som bola v spose pozret kvoli zavoji, tak sa netvarili moc nadsene, ked som povedala ze si chcem dojst vyskusat znova saty este nejaky mesiac pred svadbou..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ... tak ja sa už veľmi snažím všetko do konca mesiaca stihnúť, aby som mala pokoj. V máji mám toho dosť. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?