Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby vcera sme mai architekta doma, tak sme riesili jeho taky uplne hruby navrh a okresavali ho. so zvedava s cim pride najblizsie, uz by to malo byt stale viac konkretnejsie. no vravel ze min 2m tyzdne mu to potrva...normalne vzruuuso, ked si predstavim, ze z toho raz fakt bude nas domcek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati viem si predstavit ako ti je, my mozno podpisme zmluvu v utorok a niekedy v oktobri sa potom budeme stahovat, sice nas caka nejake to prebyvanie u rodicov, predaj bytu, stahovanie nasich veci, a to si teda neviem velmi predstavit kolko s tym bude vsetkym prace, a potom este zariadit ten novy dom, dat spravit linku, skrine, krb, nakupit zase novy nabytok.. ako toto ked si vsetko predstavim, tak sa moc netesim, lebo je to len dva roky co sme sa presne tymito vecami zaoberali ked sme sa stahovali sem do bytu.. a to je len jedna izba.. a tam bude 6! akoze amen tma fakt. no ale co sa da robit, ked chceme lepsie byvat tak to musime riesit, len to prislo jak blesk z cisteho neba, vobec sme to neplanovali na tento rok, ale ked prisla taka dobra ponuka, tak to musime vyuzit, ale proste to ze sme s tym vobec neratali, mam obavy ci sme na toto pripraveny, predsa len ide o dost penazi, hypoteka a vsetko.. no ale tak hadam to nejak zmakneme ;)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde budete byvat nakoniec?
Odpovedať
Profilova fotka
no vyzera to na luznu, oblast nove kosariska.. take na samote dost, mlady sa bude zmierit s tym ze uz nebude gamesky hrat cez net, lebo s pripojenim na net je to tam bieda.. tak ale aspon sa bude viac venovat mne, domceku, mozno konecne studiu anglictiny.
Odpovedať
Profilova fotka
ale to je celkom dobre, aspon mate jazero rovno pod nosom ;-) skoro ako na plazi.... baby, dnes rano to bolo krute sklamanie...ale nie z nasich hokejistov, ale z rozhodcov a z toho ake trapne su tieto OH...skratka biznis.... 8-( rovnako ako pluscenko musel byt druhy...ameriikaaa, preco nezarobit ked sa da...co tam po tom kto je naozaj dobry |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Kati hej, jazera mame blizko, ale neviem ci na ne budem chodit :) ale je to tam fajn, hlavne nech uz spravia obchvat, aby sa tam zlepsila doprava. Hokej som nepozerala, nevladala som sa zobudit, ale pozerala som ohlasy a spravy a je to teda fakt dost nespravodlive ako to dopadlo.. nasi si to urcite viac zasluzili vyhrat.. no co sa da robit. :(
Odpovedať
Profilova fotka
no dost nespravodlive...veru. ale co uz :-( btw ja stale riesim to licenie chcem ist este na jednu skusku...uvidime co to da :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a k tej istej pojdes? alebo nejakej inej co ta bude licit? podla mna to bolo pekne. ja som este nebola na liceni, ale hovorim si furt ze mam cas. mozno ma nalici kadernicka,ak sa mi to bude pacit, a hovorila ze este ma nejaku znamu ktora lici, ale ked mi povedala cenu, ze 100 eur za licenie.. no neviem. zda sa mi to trochu vela..
Odpovedať
Profilova fotka
ja platim cca30eur, 10 za skusku. no stale nejak pochybujem ked ma tolke baby sprdli. chcela by som vyskusat s teplejsimi hnedymi odtienmi..ale neviem...zas aby som nebola az moc opbycajna.. :-| skratka dilema, ani ani.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
kati ved mas kopec casu, skus pripadne najst niekoho ineho, alebo proste ist znova na skusku a nech skusi nieco ine, ja sa v liceni nevyznam, takze netusim co spravia so mnu :) tiene ani ruz vobec nepouzivam, nepride mi to nejak dolezite na bezne nosenie si vystacim so spiralou, ciernou ceruzkou a pudrom :) ale bude to o to vacsi sok.. akurat som bola vcera na posedeni s babou z jednej kozmetiky, tak ma aj trochu licila, ale este mam ist na skolu licenia, robi to zadarmo pre klientky, tak uvidime co sa naucim tam :) alebo ako sa zmachlim, to bude sranda... ale ja som dost taky jemny typ a myslim ze sa mi vyrazne licenie vobec nehodi, takze ked ma nalicia na svadbu tak sa asi nespoznam v zrkadle a mam obavy ze sa s tym ani nestotoznim... aj vcera som mala taky divny pocit ked mi dofarbila moje svetle obocie, tak sa mi to vobec nepacilo... a mojmu drahemu sa tiez moc nepacim taka zmachlena, tak snad sa ma nezlakne ked ma zbada :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez licim minimalne, spirala, trocha zamaskujem kruhy pod ocami, labelo na pery a idem :-D ja zas zvazujem ci to menit ci nie lebo drahy ma videl a pacila som sa mu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem co ti pisali baby ale mne sa to pacilo nahodou. ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uvidime...neviem ci budem mat na dalsiu skusku vobec cas...viac sa snazime venovat domceku. tesim sa na dalsie stretnutie s architektom,ked vyriesime cisticku a siete tak sme viac menej za vodou. potom este uver a ked nam toto vznde, bude to dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, je tu nejaka Kosicanka? Hladam nejaky tip na manikuru ... chcela by som si dat doporiadku nechty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katussska tak ja už mám balerínky doma. Sú fakt naozaj super. Som spokojná.
Odpovedať
Profilova fotka
No tak uz len ja ostavam s tymi balerinkami.. cakam na vyplatu lebo chcem toho objednat viacej :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D kaculiatko, to som rada ze si spokojna. ja sa uz na ne tesim na svadbe ;-) tak snad tas nepooskieraju... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som už dnes vytiahla svadobné topánky a idem ich rozchodiť, aby ma na svadbe neotlačili. Baleríny rozchodím neskôr.
Odpovedať
Profilova fotka
taaak som volala na druhu skusku licenia...vyskusam aj cosi ine, v tych hnedych odtienoch a potom uvidim...ta pani je velmi zlata, stretneme sa v BA, nie je problem, tak sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticky tak akooo?daco nove?my len ohladom domceka riesime... :-p asi bude ta cisticka nakoniec.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes nám už prišli svadobné oznámenia. Lenže fotky sú robene matne a leskle sa mi viac pacia. No co uz. nevadi. uz len mi treba vytiahnut konecne saticky a pomerat dokladne co s nimi este dalej.
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas sa konecne dokopava navrh oznamka, uz aby to bolo, lebo uz nam fakt prihara podla mna.. este to treba dat vytlacit, teda zvolit este papier a dat vytlacit, tak som tiez zvedava ako to bude vyzerat... a to este neviem co s menovkami, ci ich budem vyrabat alebo ich dam tiez tlacit alebo co... dneska sme mali mat stretko s knazom ale prelozil to na piatok vecer.. chapete to... ked uz clovek chce mat klud a tak.. no co uz.. inak baby riesite nejaku hudbu v kostole? my tam vraj mame nejakeho organistu, ale este sme ho nevideli ani nepoculi, tak ani nevieme ci ho chceme..
Odpovedať
Profilova fotka
monika2712, vraj sa zvykne dohodnut nejaka hudba ... tazko povedat, bola som na svadbe, kde nebolo nic, iba obycajny organista, zahral pri nastupe svadobny pochod a potom klasika ako v kostole a bola som aj na takej svadbe, kde mali mladi komplet dvoju hudbu - taku mladeznicku kapelu, ale to bola kapela zenichovej sestry ... my budeme mat oraganistu a miestny spevacky zbor, sami sa ponukli, inak by ma ani nenapadlo, ze spievaju aj na svadbach ...
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak ale my nikoho nepozname, do toho kostola nechodime ani, tak neviem ako vobec najst niekoho ineho ak ten organista nebude dobry... no uvidime, asi budeme musiet za nim ist...
Odpovedať
Profilova fotka
mo nastavajuci je organista :-D takze v tomto smere si da zalezat.
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tvoj nastavajuci je organista??? a nechcel by nam zahrat? :D
Odpovedať
Profilova fotka
monika2712: mate svadbu niekde, kde to ani jeden z vas nepozna? to je potom tazke ... na Tvojom mieste by som tam asi skocila aspon na nejaku nedelnu omsu, aby som si spravila obraz ... niektori organisti hraju horsie, ako keby som sa tam posadila ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pifina ano mame, lebo sme chceli mat svadbu v kostole niekde blizko miesta oslavy, aby nebol problem s presunom ludi a tak.. a kostol sa nam tam velmi pacil.. len hold nepozna tam okrem knaza zatial nikoho.. takze tej nedelnej omse sa tam asi nevyhneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
opytam sa ho. vazne by si chcela?ak mi ho potom ofrfles, koniec kamaratsva.. :-D hehe... v ktorom kostole to mate? monika a dalsia vec, dalsi relax vikend 23-25aprila....uvazujem.jasne ze akurat vtedy tam mam skolu..ale mozno to poriesim
Odpovedať
Profilova fotka
Kati ja neviem, to som len tak treskla s tym, ale neviem ci sa to vobec da, ze povieme ze pride iny organista.. a to ten tvoj nastastavuju robi vo volnych chvilach ci ako? inak a nebudete na svadobnej ceste alebo nieco? lebo sak my to mame tusim tyzden po vas, nie? relax vikend som uz riesila s minom, chcela by som ist, ale jedina kamoska co ma rada aerobic, tak ta na to nema peniaze. a sama tam ist nechcem, lebo vacsinou sa baby delia o dvojlozkovu izbu a proste aj samej sa mi tam nechcce ist, mino navrhol, ze sak nech zoberem aj mladeho, ale tomu sa tam dako nechce a ja by som radsej taku babsku jazdu podnikla.. tak uvidime.. nie ze by som ja teraz mala na vyhadzovanie prachy ale urcite to dobre padne tak pred svadbou si ist oddychnut, vyblaznit sa, vypnut a tak.. ty by si mala s kym ist? a vies ci budes moct kvoli skole?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?