Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my si dávame, ale len niečo malé. Prvého Valentína sme boli spolu, ale skôr tak ako rozlúčka, lebo priateľ odchádza do UK bezo mňa :-( . Druhý valentín sme neboli spolu, lebo ja som tri dni pre tým odišla do škótska a on bol v Anglicku. A minulý som pracovala od ráno až do večera a potom chíľku spolu. Asi 15 minút, lebo som zaspala (na druhý deň do práce). Tak teraz si to chceme vychutnať. My 4. výročie budeme mať v deň svadby. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Oblek v S.Valentino, znacka wilworst, moc sme nevahali, lebo na mojho dlhana sa tazko daco zhana, klasicke velkosti mu nesedia, musime zhanat predlzene, a este aj velkosti tak ze nohavice ine ako sako, tak sme radi ze sme daco zohnali, inak pozicovne tam stoji 180 eur za oblek, 60 vesta, ale tu sme zatial nedali, ze mozno zozenieme lacnejsiu a inu, lebo mali tiez len take kratsie. inak veliky vyber spolocensky siat, asi zatial najlepsi co som videla, aj som rozmyslala ze poskusam nejake popolnocne kratke,ale vravela mi predavacka, ze kratke im este nejake nove pridu, ale nevie kedy.. inak na to ako boli obnosene s ami zdalo pozicovne trocha drahe, cca 90 eur za kratke.. myslim ze za 100 kupim aj nove.. len ich dakde najst.. zrejme skocim do madarska, dnes sme tam boli, a v mosoni sa da vraj celkom dobre nakupit, brat si tam aj s otcom kupovali oblek za lacne peniaze. :)
Odpovedať
Profilova fotka
No Moni ja risknem e bay ako vzdy ;-) mna vyjde vesta cca 50 eur :-D a obblek cca 120 len neviem ake postovne.-)))
Odpovedať
Profilova fotka
tu u nas v ovossti otvorili salon amju aj stranku ywon.sk ;-) sice na stranke malo siat ale vyber super,ochotna pani majitelka ;-) dokonca mi upravi moje satky lebo na prsiach su mi trosku volne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi, pozrela som to, z toho co maju na nete sa mi nic nepaci, myslis ze sa oplati ist pozriet osobne? Ovsiste doverne poznam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni na nete maju malo veci :-N ,moje kamosky si vsetky beru odtila satky ma ich tam hroooozne vela,ak sem pojdes ozvi sa ja tu byvam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi no skocim asi kuknut niekedy po praci, ale bo ked budem skorej koncit v praci.. ja hladam nejake fialkove a kratke a jedine som zatial nasla v salone nevesta, ale neodporucam tam ani chodit kvoli satam spolocenskym, dost v hroznom stave boli.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my sme za vestičku dali 42 eur a za oblek 78 eur a dostali sme k nemu kravatu a topánky grátis.
Odpovedať
Profilova fotka
defcatkaa, konecnew som doma, strasna cesta....vikend uplne nabity, ale uspech! mam uces aj make up, davam do albumu, kludne sa vyjadrite, aj tak to nezmenim :-D hehe,a le nie... jamimi, druzicka mala radost, davam do albumu, satky sadli perfektne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati kukam hladam a nevidim! :)) asi to tam este nemas.. my sa akurat trapime s oznamkom a textom.. daco uz mame ale hlavny text nam stale chyba.. mame take dva texty vybrate, ale este nie sme presvedceni ze nieco z toho chceme, tak sa snazime nieco vybasnit ale nende to :(
Odpovedať
Profilova fotka
Skus teraz ;-) a oznamka uz su doma tiez, tesime...konecne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaa uz som nasla... :) make up krasny a uces tiez.. keby som mala tmave vlasy tak si urcite dam spravit nieco take, s kvetinkou.. veeeelmi pekne :) no zavidim ze oznamka uz mas poriesenie, my este nemame ani texty vybrate, potom to treba este zapracovat do grafickeho navrhu a potom este dat niekomu vytlacit.. no dovi.. toto je teraz num.1 pre nas co musime vybavit, ostatne veci uz ako tak su,tak ked bude toto, tak bude chvilu volno...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja zas mam dilemu, ze ci je vobec dobry make up a uces, je to znova to iste ako sa satami...ako sa mi pacil, tak o nom teraz pochybujem..no klasika :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kati tak do juna budes mat este velakrat dilemu.. ale podla mna je to fajn. ja by som ta ani nespoznala s tym make upom.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
hallo, tak nas to caka 5.6., tentokrat na slovensku, uradny sobas uz mame za sebou, musim sa podakovat mojej rodina, ktora fantasticky planuje vela veci za mna, saty su vybrane to je hlavne, sala bola rezervovana uz v aprili09 aj s presnou dekoraciou, to bol manzel na sk. tak mal moznost vidiet a vyberat so mnou, jediny problem :-| ja si zelam zivu hudbu a manzel je disco typ a nase ludovie piesne mu nesedia, a kedze budeme mat aj zahranicnych hosti, tak hladam kapelu, ktora pusta aj cd,budem mat aj svoje-nemecke, chcem aby prisli zahrat aj pred dom, a postarali sa o dobru zabavu pre hosti, stacilo by aj duo len nech su o.k., poprosim o info. ked mate dobre skusenosti,alebo poculi o dobrej kapele, alebo boli na svadbe kde to dobre frcalo, najlepsie z Kosic-Michaloviec alebo Trebisova, :-) dakujem
Odpovedať
Aj nas to caka 5.6. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katusska,uces nadherny s kvetinkou je najlepsi.-),make up super krasny...A druzicka je uzsanna,tesiim sa ze jej sadli tak krasne :-p ozaj kolko ma rokov??ja potrebujem na cca 5 rocnu tusim mala ma tak nie???
Odpovedať
Profilova fotka
mala ma cca 5.5. tak som rada ze sa paci, lebo pochybnosti hlodaju/ten uces aj make up :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No i ked spodnu linku b ysom dala mnej vyraznu za to horne tiene asi tiez inej farby a lepsie tienovanie :-N ...ale uces by som nemenila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ten skype si si dala 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejda, ten skzpe. uz si piesem do diara
Odpovedať
Profilova fotka
hmm..no vravela ze toto je doslova skuska..tak uvidime.ale da sa?ci je to nic moc to licenie?
Odpovedať
Profilova fotka
da lenze ty si selkovo tmavy vyrazny typ ako ja :-N ,mas vyrazne obocie aj mihlanice,a neviem ci dibre vidim to je zelena farba???ci modra...neviem ten vrchny tien vyzera ako monokel-sorry ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidime...ale mne sa to asi paci :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne vec nazoru ,v pohode ak sa to tebe paci tak superr :-D ....mozno aj tie fotky vela robia,urcite to bolo nazivo super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no bolo to ine pls robila velmi narychlo, vela detailov sa este zmeni a doplni...tak snad nebudem vyzerat ako mechom trafena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa hrozne paci jenifer lopez ako byva namalovana a tiez jesica alba :-D takze nieco na ten styl :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Heh, no ja sa vobec tak vyrazne nemalujem, tiene si vobec nedavam, takze pre mna bude cele toto dost sok.. ako ked ma malovala na bratovu svadbu, som sa nespoznala v zrkadle :)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj mne, ale za;ezi od tvaru oci..a ja napriklad nemozem mat klasicke dymove, lebo by som mala monokle ozajstne...no a toto bolo malovane fakt tak cca...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?