Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas ten skype:-))?
Odpovedať
Profilova fotka
mam zabudla som pridam si ta tam dnes vecer :-)
Odpovedať
jami, diki za oznamko. Super je. Pekne ste ho urobili :) Baby, som dnes uplne mrtva. Vcera som v tej debilnej robote bola od pol 7 rana do 8 vecer. Uz som myslelal ze tu hadam aj zosaliem. Tak sa tesim domov dnes a na postel :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Jmi aj ja by som chcela vidite oznamko?? Ja už mám vybraté. Tak šup do realizácie. Moja predstava je, že si pojdeme dať urobiť fotky ako na tablo a jednu spoločnú.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko napis mail do IP nechcem sem davat verejne meno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem už som poslala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neni zaco potom napis ;-) ako sa ti paci :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Páči sa mi. Je pekné. Ale nerozmýšľala si, žeby ta fotečka nebola čierno - biela ale v sepii???
Odpovedať
Profilova fotka
Hej len uz mal pan zo mna dost stres vymyslalal som dva tyzdne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak viac by sa tam hodila fotečka v sepii. skus si stianhut program a tam si mozes doma upravit fotecky. Vola sa myslim photoScape. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz mi ich posiela dnes :-| uz som to skusila cez photofiltre a asi mas pravdu ale teraz uz nic neurobim...inak so chcela aj inu fotku len mi napisal ze nie je kuzelnik ze fotka je zla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tu fotku mam v albume ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ale inak su pekne. Jednoduche a vystzne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem ale dala si mi chrobaka do hlavy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prepáč ... ja som ti chcela len povedať svoj názor. Vieš oznako más v takej bielo kávovoj az hnedej farbe ked som si dobre vsimla tak viac by sa tam hodila sepia ako cierno - biela fotecka.
Odpovedať
Profilova fotka
No to ma byt zlata farba uvidime ked pride,nemali metalicku zlatu ;-) ale neva mozno este objednam inde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Uvidiš ked pridu. Cez e-mail to moze skreslovat. Nechaj sa prekvapit, ale drzim palceky, ze budes spokojna.
Odpovedať
Profilova fotka
kocky pomooc, prave som zistila, ze mam problem zohnat pekne bledofialove servitky, neviete mi poradit?
Odpovedať
Profilova fotka
mala katie a akej kvality? take obycajne, ktore nemusia byt poskladane do nejake tvaru alebo take tie drahsie, tvrdsie?
Odpovedať
Profilova fotka
take tie drahsie, ako latkove
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to neviem, vidim ze budes mat fialkovu vyzdobu asi aj ty.. my to riesime so servitkami inak, budeme mat take tie kvalitnejsie biele so vzorom ruzi, a v tom budu vlozene fialkove svetle papierove... to nam poradila pani co nam bude robit vyzdobu.. inak take tie drahsie sa vacsinou robia skor so vzorom, lebo hladke pekne neukazu..
Odpovedať
Profilova fotka
vzor mi neprekaza, ale chcem nejaky decentny.. nasla som iba jedny take, aj to mali na sklade iba posledne dva ks, tak ma to dostalo... a inac nic... tak tiez rozmyslam, ze objednam biele s takym jemnukym vzorom a fialove iba do toho.. nooo, fialova je asi dost v kurze.. ja si budem robit vyzdobu asi sama, lebo ked mi povedali cenu, ktoru chcu za vyzdobu, tak sa mi podlomili kolena.. okrem toho, okrem servitok si viem vsetko zohnat zadara..
Odpovedať
Profilova fotka
babulky ja nevladzem, no cez vikend idem na skusku uces/make up, potom sem hodim foto. no radost vydat sa na nase cesty teraz, do tretej v robote a potom juchuchu... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kati, to zmaknes lavou zdnou, neboj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, len som strasne malo spala, na siedmu v robote cely tyzden avela povinnosti
Odpovedať
Profilova fotka
pospis, ked ta bud cesat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pospim pospim.. ;-) ale vsak ja sa tesim na to velmi :-D tak snad nepride sklamanie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky čo kupujete drahým na Valentína???
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko mi si na Valentina nic nedavame, kedze dnes mame 5te vyrocie, takze oslavujeme vzdy bud 12 alebo 13teho tak ze ideme na sushi alebo nieco.. dnes sme strasne vela behali, aj vybavili oblek konecne, takze sme doma, a zajtra pojdeme na sushi..uz sa tak tesim :)) inak dnes sme aj rano boli na matrike podpisat ziadost, akurat ze som zistila ze moj rodny list nie je original, tak si musim ist vybavit novy.
Odpovedať
Profilova fotka
Moni a kde oblek ??? ;-) ..Inak dnes mi dosli oznamka su super kraasne :-D ...a to mi ich vcera posielal.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?