Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj vacsinou na mna pozrie a povie ze ked to tak chcem nech to tak bude,co ma mierne matie lebo viem ze chce aby som bola hlavne ja stastna ale potom neviem ci mu paci vsetko co vymyslam :-D lebo v inych veciach on zvykne byt uprimny a vzdy vyjadri svoj nazor,ale co sa tyka svadby chce aby bola podla mojich snov...lenze trebars motto co som vybrala na pozvanky,myslela som ze sa mu paci a dnes ked uz sme dali pozvanky tlacit a na niecom sme sa pochytili z neho vyslo ze sa mu to motto nejako velmi nepaci ]-( no a teraz som si vymyslela ze chcem tombolu a on zase sa chudak tak neutralne tvari a mozno si mysli ze totalna somarina to je :-D ako z neho vypacit ci sa mu to paci ked chce aby som mala svadbu snov?a ja chcem aby sa svadba aj jemu velmi pacila :-| napriklad na svadobne saty mame uplne rovnaky vkus aj na pozvankach sme sa zhodli,na obruckach a kvetoch takisto..to viem naisto lebo najprv on ukazal a ja som pozerala na tie iste :-D no ale motto ma mrzi ze sa mu nepaci :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja hneď na začiatku som mu povedala. Ty si ma žiadal o ruku nie ja teba. A svadba je naša a nie len moja. A keď on nejaví záujem tak nebudem ho mať ani ja. A bolo som zvedavá ako by si on poradil. Tak uznal, že mám pravdu. Ja som od neho nič nežiadala iba kúsok času, že sa dohodneme čo a ako bude. Je to náš deň nie len môj alebo jeho. A keď má nahneval tak som mu povedala, že celá svadba je na neho. Tak zklopil uši a musí to vydržať.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak ja som dnes mala hrozny den, ale strasnu noc, susedia nam nedali spat, celu noc zurovali... otras.. tak som dneska cely den hladala nejaky domcek, a najvyhodnejsie to vyzera v madarsku, len drahy sa s tym dako nechce zmierit... pritom by nam stacili 2 miliony hypoteka a byvali by sme v zariadenom krasnom domceku, cca 30km od BA.. no co si viac mozem priat.. ale on chce silou mocou ostat tu, ale najlacnejsie co sme nasli bola Dun.Luzna za 4.5 holodom, bez garaze, bez vsetkeho, takze tak dalsie 2 aby sme to dokoncili.. no ja neviem... v tomto sa asi nezhodneme, ale v piatok sa ideme na nejake pozret do madarska, tak mozno zmeni nazor.. ale som zufala, lebo tu ma to uz fakt ubija.. no a skoro dva tyzdne bez cvicenia a uz citim ako priberam.. skvele fakt.. a koleno samoska ziadny progres, este som dnes aj capla, sa mi smyklo na lade a buchla som si to bolave koleno... ludia ako mozem mat taku smolu??
Odpovedať
Profilova fotka
monika drzim palce aby ste nasli krasny domcek za prijatelnu cenu,pokial je to blizko BA tak snad tvoj nastavajuci pochopi ze je to super cena aj ked je to v Madarsku.a neboj smola nemoze trvat vecne :-D tes sa na svadbu a na novy domcek,mne sa tiez v poslednej dobe nedari ale mam obrovsku radost zo svadby a vravim si ze to ostatne teraz nech berie cert hlavne ze budeme spolu stastni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako mate?monik, blizko nas je jeden dom na predaj, pozrem tam na cislo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati, na PB mozem zabudnut, tam budu hrozne sumy a ja chcem novy domcek nie stary... v PB su ceny tak okolo 10mil.. to nehrozi.. v madarsku kupis novostavbu do 4m. .. len drahy si furt dupka tu svoju luznu... :(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vidite babenky. Ja chcem ist byvat do mesta do bytu, lebo som na to zvyknuta. Ale drahy chce ist do rodinneho domu. Ja som si vedoma, ze dom je lepsi ako byt. Nemala by som nic proti tomu keby nechcel ostat v tej istej dedine. Potom tam bude cela rodina. A kde budem posielat deti na parzdniny :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No ja tuzim velmi po dome,ale proste tu blizko BA si nemozeme nic dovolit.. a zas jazdit kazdy den 50km tam a 50km spat je trochu vela... preco maju ludia take vyhrady voci byvaniu v madarsku? akoze mne by to bolo fakt jedno kde som, hlavne ze mam zahradku, ze sa ma kde pes vencit, a ze ked budem na materskej tak nebudem zavreta v byte medzi 4mi stenami.. proste ta pohoda na dome sa neda porovnat.. a je mi fakt jedno ci je to na Sr alebo v madarsku... mam z toho traumu teraz, lebo sme narazili na velku nezhodu s drahym, on do madarska nepojde aj keby co bolo.. a pritom chape, ze nemame na vyber, ze nebudeme zvladat platit hypoteku keby sme kupili dom tu za tie prachy, ze na matersku mozem rovno zabudnut, lebo z coho by sme tu hypoteku splacali?? ako ho mam do kelu presvedcit?? :( takto budeme trcat v jednoizbaku do neviem kedy, ceny pojdu zase hore, takze si to uz vobec nebudeme moct dovolit ani o par rokov, budeme trpet nasich hlucnych susedov, kvoli ktorym nemozeme pravidelne v noci spat... poradte baby co mam robit? mam si hodit na krk hypoteku a riskovat ze ked pojdem na matersku ze nebudeme mat z coho zit, lebo nemame nic nasporene.
Odpovedať
Profilova fotka
opytam sa, tento sa teraz dostavuje, rovno sa predava.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika, ja pojdem na matersku v priebehu2-4rokov...aj keby jak. a hypoteka bude.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a je to poschodovy alebo aky? Daj vediet ak nieco zistis.. nam by stacil aj bungalov.. uz som sa uskromnila.. ale neviem ci spravime nejake rozhodnutie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni, ja som z tejto realitnej oblasti uz trosku vypadla, ale nepozerali ste rakusko? pocula som ze vela maldych z okolia BA riesi domceky aj tam... ja tvojho nastavajuceho chapem, aj ja by som asi mala problem s madarskom - uz len kvoli jazyku :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzana, rakusko som pozerala, bohuzial momentalne tam nie je nic v ponuke, co by nas zaujalo, a ceny pozemkov uz su dost vysoke, takze neda sa povedat ze by sa to tam oplatilo viac ako u nas..
Odpovedať
Profilova fotka
monika, uz som ti ho lokalizovala, pozrem sa na to ci je este furt na predaj, potom ti poslem cislo
Odpovedať
Profilova fotka
jj Kati diky, skocime pozret zajtra.. dneska mam kadernicku.. po dvoch mesiacoch konecne na farbu.
Odpovedať
Profilova fotka
baby mam oznako paci sa vam :-N kuk do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi super.. inak vies o tom ze 12.6 su volby? nejaka baba pisala v teme 12.6. zevraj sa v den volieb nesmie podavat alkohol do 22.00, ale nikde takuto informaciu v zakonoch neviem najst.. tak dufam, ze to nie je pravda :D
Odpovedať
Profilova fotka
Inak my mame teraz v piatok 12teho vyrocie, 5 rokov co sme spolu.. a ideme podpisat ziadost o sobas na miesty urad.. no aka symbolika :)
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi, oznamko je dobreee ;-) super, jednoduche, elegantne, paci sa mi:-) a dakujem za satky pre malu, uz dosli. akurat ze sa mi zdaju moc malinke, tvojej dcerke su dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem.-))satky sa zdaju male ale su jej dobre ak nie vezmem ich spat a objednam vacsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cez vikend budem vediet
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi a ake su dlhe?
Odpovedať
Profilova fotka
posli do ip mobil poslem ti mms:-D
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedava ako sadnu malej rachel, potom sem hodim fotku, ona rada pozuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi, tak tvoja mala je akaaaaa kraaasna x-)je uplne super a kolko a rokov? btw keby saty neboli dobre, daju sa vymenit za vacsie?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja malu odfotim fotakom ,potom,ja mam emnsiu velkost a potom vacsiu 8 a oni len vyzeraju male...aj tak budem potrebovat taku velkost ako mas ty pre dalsiu druzicku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mala ma 2,5 roka ak by boli male zoberem ich ja a tebe objednam vacsie ale myslim ze nebudu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedava, oni maju teda dlzku tak pod kolena?
Odpovedať
jami, a v ktorom albume mas to oznamko? Ja som asi slepa :-| My sa ideme v nedelu fotit a tocit aj taky "predsvadobny klip", tak sa vytesujem. Som zvedava, ako to dopadne. Potom uz aj oznamko budeme moct dat konecne dorobit.
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes je to zleee...nevladzem, som nejak moc vycerpana..a to som chcela dat dnes 2aerobik. no uvidime...hned z rana tlacim tvarohovu stdrudlu s kavou..ajajaj..no takto asi neschudnem. :-N ja idem cez vikend do SL, super ze su take skvele cesty 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?