Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo dnes to ma od ruzovej daleko :(
Odpovedať
Profilova fotka
preco?
Odpovedať
Profilova fotka
aaa....I see.. :-N ale sak on bude v NTC...presidlime tam.. no ja sa hrozim dna ked minko prestane nadobro..... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, ja to NTCcka chodit nebudem.. mam to od ruky, Afit je dost otrasny... takze asi nic.. rozmyslam, ze asi idem zistit kolko bude stat clenske v novom goleme v eurovei.
Odpovedať
Profilova fotka
monikaaa...ale ved ntc je blizucko :-N skoda :-( tak potom to chapem....
Odpovedať
Profilova fotka
no vies, vela veci sa bude menit, lebo my sa s firmou budeme stahovat, a drahy sa tiez bude stahovat, lenze on az ku avionu... a ja len dakde tu.. golem v eurovei by bol pre mna najlepsim riesenim, ale bude to tam asi mrte drahe, tak neviem.. v esprii je vsetko fajn,aj cenovo sa to da ale nema vyznam to platit ak tam nebudem travit tolko casu kolko chcem, lebo tam nie su dobri instruktori, a platit si tam clenske a potom este chodit na hodiny do NTCcka alebo niekde inam je zbytocne vyhadzovanie penazi, chapes.. a zas ked si zrusim clenske, tak uz vidim ako sa mi nikam nebude chciet chodit.. porazi ma z toho fakt.. a inak povedal aj nejaky dovod? ako ze to nestiha alebo tak? ako teraz neviem ako sa mam pred nim tvarit ked o tom viem.. teda este stale dufam, ze to nebude na 100 percent tak..
Odpovedať
Profilova fotka
takze nebude orientacia na NTC? aj bz sme sa spoznali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati rada by som ta spoznala osobne.. ale NTC.. ja neviem, tam sa mi fakt nechce.. dnes som to zabalila, ziadne fitko, uz som doma v posteli, zahram si poker a pospim si asi.. dnes ma ta depka dako neprechadza.
Odpovedať
Profilova fotka
medovka, to zabera, caj alebo aspon ten rajec.+ u mna funguje aj romanticka komedia, jednoducha az moc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm..mne asi dneska nepomoze nic.. mozno len spanok.. chudak drahy ten mi dneska radsej ani nevola, aby ma nemusel pocuvat taku zdeprimovanu. :(
Odpovedať
Profilova fotka
chapem ta...ale drahy ta asi nechape...monikaaa, ja som tusim mala byt ticho. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale Kati to neni len tym minom.. aj to moje koleno, aj ine veci za to mozu, sef ma dnes zprdol, lebo som spravila taky mensi pruser, nastastie len po telefone, a tak proste sa mi to nejak vsetko kopi a asi to nezvladam :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ach jaj....su take obdobia...ale tes sa svadbu, bude to super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy....kto ma este taky skvely vecer ako jaaa? :-D moj milovany siel s kamaratom von, ja to vidim na panelak a ktomu vino alebo hrusku- samozrejme decentne.. ;-) kraaasa....jak manzelia po 10rokoch... dajte daky tip na vikend- ma byt hnusny cas, povodne sme chceli ist do Nitry, ale asi nic z toho.. monika, sorry , ze som sa tak vypla, ale utekala som , lebosef mi zadal jednu skvelu ulohu, ze zvizat nejake materialiky a ja som to v zivote nerobila, tak sme tam maturovali s kolegynou nad tym a potom ma uz cakal moj drahy...tak boli necakane fofriky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby , no do tretice moj prispevok, nakoniec vcera ziaden alkohol, ale grepovy dzus :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nakoniec mi stačí isť na matriku pýtať žiadosť a môžem ju vypísať doma a odniesť farárovy. A budeme mať všetko. A šup do výzdoby. :-) :-) :-) Ja som mala včera celkom pekný dník. Prišla som domkov. Vybalila som sa. Pozrela si panelák a potom s draháým na pivko a ja som si dala vínko. No celkom fajn večer.
Odpovedať
Profilova fotka
ja chystam ten krtkov dort , lebo babka bude mat narodky, tak to chceme oslavit cez vikend :-) som zvedava ako to vynde.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. uz sa neviem dockat kedy prideme domov.. a z coho sa veeeeelmi tesim ze az na 3 tyzdneee. mali sme prist len na dva ale tu v uk vysiel novy zakon o dovolenkach ( nieco bla bla.. ) a takze sme este museli pouzit 3 dni a huraaaa doma budeme dokopy presne 3 tyzdne. inak uz som aj stresovala ze ako to vsetko stihneme.. viete si predstavit ze vsetko by ste mali vybavit za dva tyzdne? ano viem cez net sa da uz vela veci, ale predsa, bez osobneho styku sa niektore veci nedaju.. tak sa tesime... uz len dva tyzdne a sme doma. a z coho sa este tesim ze som si vymyslela oznamko. bud si ho vyrobim sama a dam len vytlacit alebo som nasla jednu firmu kde mi zadarmo spravia navrh a oznamko ma vyjde 15sk!!!!! no povedzte nie je to super? mozno 20, ale to uz velke.. ved to je ako zadarmo..ked nebudem leniva tak popridavam nejake fotky do albumu.. ale bola som cvicit kazdy den a plus praca som uuuplne zmorena.. ale mam este dva dni volna tak sa hadam dokopem..a cez svadbu si idem robit vodicak ( inak nie je kedy :-S ) a som so sebou spokojna.. uz viem vsetky znacky aj krizovatky len niektore tie blbe vyhlasky ma nervacia.. ale nejako to hadam zvladnem.. hmm katusska krtkov dort by som si dala... ;-) moj drahy robil ovocny dezert s kremom tak som si pochutila.. ale mimo to sa pekne snazim dodrziavat delenu stravu.. musim povedat, ze za mesiac som dala dole 1,5 kg.. este 3 a budem uuuplne spokojna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi no len tak dalej! pomalsie chudnutie je fajn..ja teraz nemozem cvicit, tak ma to stve, lebo sa mi zastavilo chudnutie.. no co uz.. a neboj, nejak to stihnete vybavit vsetko, urcite sa to da aj za dva tyzdne! :) treba verit.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja odkedy som v praci som dala dole 4 kila, to sa vobec neobmedzujem. iba som zacala pit vela vody denne a strava je pravidelnejsie konecne ;-) ale uz sa to nehybe teraz... :-p krtkov dort vysiel, uz sa chladi..tak zajtra bude oslava- teda to znamena ze dame bonbonieru a potom sa strasne najeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak to ti zavidim. ja som zacala brat este tie tabletky, take na zrychlenie metabolizmu, a uz isla daco aj dole, len keby som k tomu este aj cvicila, tak by to bol urcite rychlejsie vysledok.. akurat som pisala s minom, kvoli brnu, ze mu mam dam vediet ci idem, ze mi este moze vratit peniaze.. ale rozmyslam ze aj tak pojdem, ze aspon kvoli atmosfere, mam chut si s tymi ludmi niekam vyrazit.. a mozno to bude s minom aj taka nejake rozlucka.. teda ak to tak fakt bude.. mam sto chuti sa ho na to opytat.. ale asi radsej nie :(
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ako si na tom s kolenom, aby si si zas nesposobila nieco vaznejsie.. :-| ale inak ak by sa dalo tak chod. ja sa s minom az tak nepoznam, raz za uhorsky rok prehodime par slov, tot sicko. no a ja som sice schudla 4kila, ale dako to nevidiet, tiez som skoro vobec necvicila, chyba mi to :(
Odpovedať
Profilova fotka
baby viete co je sranda? ked necvicim chudnem viac.. ja viem svaly su tazsie ako tuk.. ale aj tak ma to stve.. inak monika.. sice neviem co a ako s tym kolenom ale daco som tu predtym zachytila ze mas nejake zranenie.. no ja by som to velmi neriskovala zatazovat ho.. aby si potom na svadbe nelutovala ze nebudes moct tancovat.. ale viem ako ti je.. ja som uz vela krat zacala cvicit na tvrdo, ale ked mi do toho prisla nejaka choroba tak som jednoducho nevladala a zacat bolo veeelmi tazke.. ved posilovat mozes.. len nenamahaj klby.. ved aj tak sichuducka takze ak sa budes spevnovat tak budes so sebou urcite spokojna.. ty chudnut urcite nepotrebujes ( ak si si nedala retusovat tie fotky v svadobnych satach :-D )takze klud. posiluj aby si nemala deficit endorfinov a o chvilku sa ti da to neposlusne kolienko do poriadku a zase sa mozes potit vo fitku, ale s mierou.. klby nie su sranda :( no drzim palce inak ozaj baby co su svadobne noviny? nejake baby spominali v roznych temach ze si ich idu vyrobit a ja som do 'samovyroby' uplne paf a chcem mat vsetko.. mate dake info o tom? please :-N
Odpovedať
Profilova fotka
iwi9, no mam nejaky zapal kole.klbu ci co, a nejak mi na to nic nepomaha, zrejme sa ortopedka netrafila do diagnozy alebo co.. porazi ma.. no a mas pravdu s tym cvicenim, ze mozno potom budem lutovat ked zacnem cvicit skor ako to bude vyliecene.. bohuzial ale z posilovanie endorfiny nemam, to nejde, jedine ked tak este z kardio, ale ani to nemozem.. a nie, tie fotky v satoch nie su retusovane :) ale aj tak mam pocit ze este mam stale z coho chudnut, proste konecne som sa do toho oprela, uz vyse pol roka som aktivna, cvicim 4 krat do tyzdna, a konecne som na ceste k svojej vysnivanej postave a teraz pride toto, som z toho fakt dost nestastna, strasne ma to stve, utekaju mi aj peniaze vo fitku, lebo je to na clenske... no proste peklo.. k tym svadobnym novinam, podla mna je to nieco ako program svadobneho dna, proste je tam vsetko co hostia potrebuju vediet, kedy, kde a ako, odvozy z kostola, z oslavy atd... ono to moze byt dost uzitocne, ak je vela transferov a podobne, lebo inak to treba kazdemu zvlast hovorit.. takto sa to moze rozdat pri vstupe do kostola napr, a potom si to vsetci vcas precitaju.
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem ci svadobne noviny budem stihat, mat na ne silu a chut...ja by som ale nejake mozno aj celkom rada mala, aby mali hostia co listovat ked nahodou pruide nuda, alebo sa predlzi cas fotenia....len mam problem ze kam s nimi, lebo na stoloch na ne miesto nebude...
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa svadobné noviny nepotrebujeme. Stačilo by stručne napísať na jednu A4 čo, kde, kedy a ako. A rozdávať keď budú hostia prichádzať. A nech si to potom posúvajú medzi sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
a planujete nejake darceky pre hosti?mne sa to paci, ale krabicky sa mi zdaju hrozne predrazene... |-| ked to mam nasobit vsetko x 120, tak to hodi peknu sumu. stacilo mi ked som servitky kupovala..... :-N ja planujem zlozenie svadobnych novin urobit skor takou zabavnou formou.titulka, nejake foto z rod.albov, ako sme sa nasli, ako sme sa zasnubili, prip nejake priania, kviz, ako dobre sa pozname a mozno nejaky bonus v podobe svadob priprav ci krizovky pre hosti. aby mali vyplneny cas aj ti kt. nesadne hudba alebo skratka nebudu vladat tancovat..spestrenie :-p inak definitivne som dokoncila oznamka, nakoniec motto nebude, iba text , to s tymi svadobnymi zvonmi :-) jedno ma vyslo na 70centov, celkom ok, no co uz :-D dali sme ich tlacit 100ks. popripade doobjedname
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my neplánujeme ani darčeky pre hosti. Aspoň to nemáme vo zvyku. My dávame koláče a fľašu s etiketou na pamiatku. :-) :-) Ja idem cez týždeň pohľadať nejaký fotoateliér, že sa odfotíme. Rozhodli sme sa pre oznámenia s fotkami. A tiež som rozmýšľala nad tým, žeby som urobila veľké srdce, na ktoré by som potom dala naše spoločné fotky a fotky z detstva. Uvažujem o tom. Čo vy na to. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculitako, to je celkom fajny napad s tym srdcom. Len treba premysliet kde ho umiestnit...to by bol u nas problem :-N a s darcekmi, no to je zda sa mi taky novy trend, polozit na tanier aj pekne vyzerajucu krabicku, s nejakymi tvrdymi cukrikmi alebo mixom sladkeho ci cosi zbytocne a pekne vyzerajuce :-D ale je to urcite spestrenie a skrasli to vyzdobu, uznavam. laka ma to, aj ked som si vedoma, ze je to zbytocnost v podstate. rozmyslam nad takymi malymi dzemikmi, dala som to do albumu. niekedy cez tyzden kupim krepovy papier a vyskusam robit ten pom-pom, som zvedava aky zdrap z toho vzide ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to hej. Ja som rozmýšľala, žeby som to potom dala pred hudbu. Aspoň trošku zamaskujem káble z aparatúry. Pozerala som fotky. Dobrý nápad je to, ale my si myslíme, že je to zbytočné. Niekto bude dávať darčeky a my flaše vína s etiketou, ktoré som si sama urobila. :-) Tak vyskúšaj a potom nám to odfoť. že uvidíme ako to bude. A možno niekomu dáš skvelý nápad. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?