Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa prave tak pohadala tym mojim...ze mam dost...a este sa vypol z netu ked si povedal co chcel... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:( a co kvoli svadbe ci co? my sa tiez obcas hadame.. :(
Odpovedať
Profilova fotka
kvoli blbosti...skratka nepochopenie.ja mam pocit ze mi cosi zamlcal, on ten pocit nema. on ma pocit ze som na niekt. ludi skratka alergicka a ze mu neverim..a dookola, lebo ja mam uplne iny pocit. vypol sa mi z chatu a mna moze rozhodit..... :-( je mi dost nanic
Odpovedať
Profilova fotka
hm, to poznam ten blby pocit po hadke :( a u nas to je vacsinou tak, ze on nikdy nie je na vine, a vzdy sa musim ospravedlnovat ja... to sa stava no.. a stym ze si alergicka na nejakych ludi.. tak to poznam.. vacsinou ide o zensky rod a moju ziarlivost a podobne.
Odpovedať
Profilova fotka
monika presne!!!lenze ja nezvladam ten napaty stav.... :-S uz nam pisal architekt tak som sa mu ozvala a preposielala mu situacku...ako ja to nezvladam sa hadam. len keby ma dakedy aj on pochopil a povedal, ok, tak toto som nedomyslel. aj ked mu davam za pravdu ze nespravil v podstate nic zle...len sa nezachoval prave naj... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no jo Kati, co sa da robit, to su chlapi.. obcas robia nepochopitelne veci.. zivym prikladom je moj otec.. cim je starsi tym sa jeho spravanie zhorsuje, naozaj nerozumiem ako moze byt taky neohladuplny a nezodpovedny.. niekedy horsie nez mlady fagan... a toto caka aj nas bohuzial... :( chlap je len chlap..
Odpovedať
Profilova fotka
hej, len dakedy...uch..teraz sme spolu pisali. ako uplne chladne a strucne a akoze sak nic sa nedeje, riesme veci... :-| este ze dnes idem na mina, inak by mi hrablo...nedari sa mi dnes, fakt nie
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti aspon minko zdivhne naladu.. ja mam normalne depky z toho necvicenia.. vcera v tom fitku to bola hrozna nuda :( ale co uz.. aspon daco som si odcvicila.. hned som si bola vyzdvihnut neoprenovu bandaz, ale teda strasne hrube a velke to je cele, takze nosit topod riflami je dost problem, vyzera to jak keby som mala raz taku suroku nohu, a to ze cvicit s tym mam? sak v tom sa ani chodit neda poriadne.. troska som nepochopila cely vyznam toho.. no uvidime.. aspon ze auto uz je opravene dneska, a stalo iba 30 EUR!!! weeej.. som sa tak bala, ze minieme vsetky prachy co mame na svadbu odlozene na opravu.. a zajtra si objednam obrucku z UK nakoniec, lebo ten clovek zo slovenska sa mi vobec neozyva, tak ho kaslem.
Odpovedať
Profilova fotka
aaaa som to nevydrzala a objednala som si tu obrucku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Aku obrucku ;-) ???
Odpovedať
Profilova fotka
V albume tu titanovu :) 9 diamantov, tak som zvedava ci pride :)
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska tak to ti nezavidím. Aj my sa sem tam pohadame, ale myslime si, ze to ku vztahu partí. Horsie by bolo keby to v sebe drzal a potom by jedneho dna vybuchol. My si myslime, že radsej mensie hadky ako jenu velku. To by sme sa bali ako by to dopadlo. Teraz nemame cas sa hadat, lebo niesme spolu. Babenky už ste boli na matrike. Čo mi tam všetko treba??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kaculiatko ja som este nebola stale, ale v nedelu ideme za knazom, a potom planujem ist aj na matriku.. myslim ze tam potrebujes hlavne rodne listy oboch, a OP.. to by malo byt asi vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
no uz spolu komunikujeme..kraaasa...riesime ten dom.. mionika, dobre si s obruckami spravila..ja uz sa neviem dockat svojich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati dakujem.. iba moja je objednana ale.. budeme mat odlisne obrucky, kedze kazdemu sa paci nieco ine :)
Odpovedať
Profilova fotka
no a ?pekne su...ja sa teraz bojim ci nebude malo kamenov v tej mojej ... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja kedze nemam zlato, a titan nie je velmi drahy kov, tak mam kamenov dost .. vcera sme akurat pozerali v poluse v jednom zlatnictve, som tam nasla podobnu z bieleho zlata a s diamatmi, tusim tiez 9 ich bolo, a stala nejakych 430 eur jedna.. to je dost brutalka... tato moja stala 210 eur, tak snad aj pride z UK :)
Odpovedať
Profilova fotka
ale pride. skoda ze ich nemozeme uz nosit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no prave mi pisali z toho shopu, ze ci som si na 100 percent ista, ze chcem tu velkost, lebo ze by neboli radi keby som ju vratila, kedze je to nezvycajne mala velkost prstena ... tak som sa zasmiala, ze zase problem, lebo v kazdom zlatnictve mi vysla ina velkost .. od 48 do 50, tak som si objednala 49 dufajuc ze to bude ta spravna.. bohuzial ani tento mi ju nevezme naspat ked bude zla.. tak uz sa mozem len modlit! :(
Odpovedať
Profilova fotka
mala?ja mam 51
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, ze nezvycajne male cislo 49 :)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak nevim...ale hlavne nech to spravia :-D este 1.5hod ...teda o cosi viac
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som doma :)
Odpovedať
Profilova fotka
ty sa mas... x-) och, dnesny den...hruza.dufam ze mino bude fajn aspon =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uz daco pisal na FB, ze choroska je pripravena. :) normalne ti zavidim.. by som isla hned skackat..
Odpovedať
Profilova fotka
pood..ale ked sa koleno napravi. mne este teraz volaky anglican volal...des
Odpovedať
Profilova fotka
vidis monika, nafigu den, aj ked na minovi bolo fajn..... ]-( tak snad zajtra bude ruzovejsi ten piatok
Odpovedať
Profilova fotka
hura hura, sa vam musim pochvalit... mam satocky zajednane!
Odpovedať
Profilova fotka
;-) aaa konecne dobra sprava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo, uzz sa to tu zislo rozveselit :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?