Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati inak v Salon El ich robi viac tych bab, som si to vsimla podla fotiek zo skusiek.. ja som mala taku tmavovlasu tusim, ale videla som na fotke uz dalsie dve baby-predavacky, ta tmavovlasa bola velmi fajn, aj ochotna velmi.
Odpovedať
Profilova fotka
kt den si bola skusat a kedy?ja som mala taku blond, ta bola trsoka divna :(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola v sobotu poobede vtedy, ale urcite sa nejak striedaju.. hej, aj blondinu som uz videla na fotkach.. su tam proste viacere.. mozno natrafis nabuduce na tu tmavu.. bola fakt mila.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja to vidim tiez na sobotu.tak uvidim ci na nu natrafim. idem si najst asi daky dobry film na nete, som sa dnes prejedla na veceru....som dosla hladna jak pes...no tak mi treba..
Odpovedať
Profilova fotka
Ta blondinka je majitelka ;-) ...ja musim ist na preskusanie a pre papier ze som poslal zalohu bolo to len po telefone a platba na ucet...Mima skusim ti ich nasjt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mima presla som 52 stran a nenasla som anijedny co mas v albume,na akom ebay si pozerala ;-) ja na.com
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi a ty si tam mala aky pocit?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak napríklad ohľadom výzoby a oznamiek. Už by som sa mala rozhodnúť. Dostala som viac ponúk na výzdobu a neviem sa rozhodnúť. A najvyšší čas aj vybrať oznámenia. Mám v tom úpny chaos. A najhporšie je, že niesom doma a sama na nechcem rozhodovať.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko, my este tiez nemame oznamka, podla mna je este casu dost.. si myslim ze uplne staci ich posielat tak koncom aprila, zaciatkom maja, a vyroba asi netrva nejak extra dlho, ratam ze do 2 tyzdnov ich spravia.. ???
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme mali mat oznamka o 2tyzdne asi...teraz hladam text
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez musim s drahym vymysliet text asi tento vikend ked bude cas ..
Odpovedať
Profilova fotka
ja vam poslem nase tipy> 1. oznamujeme všetkým svojím priateľom a známym, že nám budú znieť svadobné zvony dňa 11. 5. 2011 o 14 hodine v kostole sv. Juraja v Orikovciach. 2 Vám oznamujú, že spolu budú kráčať životom odo dňa 23. septembra 2005 úderom 16. hodiny na Miestnom úrade v Orikovciach. 3 oznamujú celému svetu jednu peknú krásnu vetu: „Budeme sa brať“ dňa 10. 10. 1910 o 10 hodine v kostole sv. Juraja v Orikovciach. 4 Doteraz sa hovorilo, teraz je to pravda, že 17. októbra 1968 o 16 hodine v kostole sv. Juraja v Orikovciach bude naša svadba. 5 Prstienok a bozk si vymeníme dňa 30. 7. 2009 o 9 hodine, v kostole sv. Juraja v Orikovciach.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
poradte ktore
Odpovedať
Profilova fotka
a ako motto jedno z tychto Správne vidíme len srdcom. To, čo je dôležité , oči nevidia.(Exupery) Milovať znamená pozerať sa jedným smerom. (Exupery)
Odpovedať
Profilova fotka
Motto sa mi paci to druhe, a z tych textov by som sa teda nevedela ani ja rozhodnut.. kokso to este budu hadky toto kym na nieco prideme :)
Odpovedať
jami, ja som to na co.uk raz nasla kdesi...ale keby si ma zabila, tak neviem kde a pod cim :-| ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby takze je to jedno co dam na to oznamko?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tie texty mi pridu vsetky dost rovnake.. ale ked uz, tak asi trojka..a motto dva... ale chapem tvoju dilemu. ja to na dnes asi balim, idem kuknut fitko, aj ked vobec sa mi nechce a koleno dneska boli jak fras.. dam si aspon chrbat a brusaky...
Odpovedať
Kati, ja uz som raz pisala, ze my ideme napr. bez versika, bez mota...aspon nemusime riesit, co tam dame a neskocime do seba :-D http://www.youtube.com/watch?v=DEVtRY... co poviete na tuto skladbu. Ja som sa uplne zamilovala do nej.
Odpovedať
Profilova fotka
Katusska pocit super ;-) ....text tiez metusim ktory s tych ale vsetky su fajn a motto asi 2....Mima garter je podvazok,este pozriem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D baby jedno male oznamko a riesime ho uz asi 2 tyzdne... :-p
Odpovedať
jami, ja viem, robim preklady, che che :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ako ze to nemozes najst 8-) :-o
Odpovedať
no neviem ci som to hladala pod wedding garter, alebo bridal garter, alebo swarovski bridal garter....lebo uz som prehladala vsetko a neviem kua najst ani jeden. A chytaju ma nervy z toho, lebo som neponaucitelna a nedkladam si odkazy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my text na oznámenie už máme vybraté a motto nedávane. Zaitaľ mám vybraté dve a obidve si s fotkami. Ja chcem s fotkami, že si to potom dám do rámčeka na pamiatku.
Odpovedať
Profilova fotka
No tak mame za sebou stretnutie s fotografom a som nadsena! Dobra cena, mily clovek, skvele napady.. neviem sa dockat na spolupracu snim :)
Odpovedať
Profilova fotka
monika, super :-D mima zistovala som cenu z diamondu mojich siat a je rovnaka. s tym rozdielom ze v tej cene salonu El mam aj tie doplnky, takze usetrim cca 30 eur / ako pozicovne, zalezi aj podla typu doplnkov. takze tazko povedat...uz kasli na to, urobila si dobre, ked uz mas zaplatenu zalohu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj super.. aspon daco pozitivne za tieto dni...
Odpovedať
Ahojte, ja mam dilemu...ci mat v kostole bolerko alebo zavoj - taky co zakryje plecia, ako vy? pocula som nazory ze by v kostole nemali byt hole ramena
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne povedali v salone ze v kostole treba mat zavoj alebo bolerko, pokial mas holy chrbat alebo ramena.. ja to riesim zavojom, hodi sa mi, a dlzka tak po lakte cca.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?